Skocz do zawartości
Nerwica.com

linka i mój problem


Adaś2222

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli w pierwszym zdaniu piszesz że moja opinia na temat tego, że Linka wg mnie jest osobą chłodną Cie rozśmiesyzła, to rozumiem że za błazna masz mnie i Adama, bo nikt więcej w temacie opinii nie wyraził.

Prosta dedukcja?

Za szczekacza sie nie uważam, bo szczekacz to ktoś kto min. nie szanuje ludzi -tak jak Ty.

 

Tak wogólę to nie będę z Tobą dyskutować, bo nie prowadzę rozmów z osobami które jedyne co potrafią to obrażać, wytykać, ubliżać...

Jeśli chcesz dalej coś wyjaśniać czy dowiadywać sie o które Twoje posty mi chodzi to pisz na pw, nie będę tu robić publicznych scen.

 

[Dodane po edycji:]

 

Linko- Mocca obraziła mnie, a swoim adwokatem mam prawo być. Ironię cenię, ale nie obrażanie ludzi i wywyższanie sie (''hahah rozśmieszyłaś mnie'' itp - czyli że co? że zdanie innych jest śmieszne a tylko jej jest mądre i nie śmieszne,tak?)- a to Mocca robi ciągle.

 

[Dodane po edycji:]

 

I jesli dla Ciebie nazywanie ludzi szczekaczami i błaznami to jest INTELIGENTNA ironia to gratuluję. Widać takie same jestescie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważasz sie za szczekacza, ok nie będe dyskutować :) Myśle, że nie masz argumentów niestety i byloby Ci głupio z tego powodu.

 

może wyjaśnie szczekasz to synonim osób, ktore często zakladają tematy niezrozumiałe dla większości i nie chodziło mi o Ciebie, Magda trochę rozumu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE uważam sie.

Mam sporo argumentów - wystarczy poczytać Twoje posty.

Ale gdybym miała sie teraz zniżyć do Twojego (sorry) poziomu to musiałabym napisać:

 

Skończ zbłażniony szczekaczu!

 

 

Ja kończę już tą dyskusję.

Jak to sie mówi- "Głupi najpierw cie ściągnie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

A ja na wyzwiska nie rozmawiam. Jak chcesz to wal na priv.

 

peace

 

Linko- bez Ciebie też byśmy sie obyli na forum, nie martw sie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

 

 

Chyba sie żle czujesz? Co ty sobie wyobrażasz dziecko ? Dał ci ktoś prawo tak mnie nazywać?!

To ty jesteś beznadziejna - własnie to pokazałaś tym co napisałaś.

Dziś już widziałam kilka postów, nawet Ania Ci pisała że agresja przez ciebie przemawia.

 

PMSa masz dziecinko ? To sie nie siada na internet. Jak masz problemy życiowe to wylej swoją frustrację niewiem może na rybki w akwarium? Ode mnie sie odbij panno yntelygenta. Jak ci nie odpowiadają moje posty to je ignoruj.

 

Co do paneli na twarzy to sie nie wypowiem bo mi sie nawet nie chce :lol:

 

A Twój post został zgłoszony do admina, mam nadzieję że ci ukruci język.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę nie rozumiem tego całego zamieszania. jeśli ktoś ma problem z dogadaniem sie z druga osoba to powinien albo unikac dyskusji z nią , lub też porozmawiac o tym na PW, na osobnosci. Po co zakladac takie wątki to nie wiem. Jesli chodzi o Linkę... hmm. powiem tak ja tam problemu z nią nie mam, więc dobrze, ze temat zostal edytowany. Wręcz przeciwnie, Linka juz w kilku przypadkach wiele mi pomogła, zwrócila uwagę na cos, czego ja w swoim roztargnieniu nie dostrzegalam. Nie zdarzyło sie tez by odmówiła pomocy, czy tez zlała jakies moje zapytanie skierowane do niej. Reasumując, zakonczcie te wywody jesli łaska, a jak ktos ma problem z innym uzytkownikiem to albo ignor, albo wiadomosc na PW. Nie lubie publicznego prania brudów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuc zle to chyba kto inny sie czuje :) Akurat jestem w Twoim wieku wiec rozumowujac Twoim tokiem myslenia gowniara rowniez jestes :P Anna R nie jest bogiem i moim psychoterapeuta zeby mi diagnozowac czy mam dzis agresje czy nie, pomijajac...olewam...

Dziecinnką to Ty jestes, robisz kochanienka szum w piaskownicy... jestes jak efekt odbijajacej sie pileczki kauczukowej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleks*olo - p.s. Patrząc po Twoim zdjęciu masz może z 16-17lat. Czy uwazasz że tak młodej osobie wypada tak brzydko wypowiadać sie na temat osób których sie nie zna nawet?

Dobrze podpisałaś tam swoje zdjecie -Chamka ze śląska.

Dobrze że chociaz zdajesz sobie z tego sprawę.

 

p.s. Miałam nie pisać o panelach na twarzy ale napisze aby Cie zaspokoić- zdjęcia które są na forum (moje) są z sesji. To nie jest mój codzienny makijaż, To takie małe info for You.

 

Ale już miałam sie nie wypowiadać, więc koniec ot.

 

Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już w tym temacie nic nie pisać, niestety sytuacja tego wymaga. Oczywiście podtrzymuję to co napisałem na drugiej stronie.

 

Przestrzegam jednak osoby które będą się wypowiadać dalej - zastanówcie się dwa razy zanim zaczniecie obrażać siebie nawzajem.

Posypały się kolejne ostrzeżenia. Przypominam, że 2 ostrzeżenia = automatyczne wyrzucenie z forum.

Zrobił się tu bałagan jakiego dawno nie było i mam zamiar go posprzątać nie zwracając uwagę na to czy kogoś lubię czy nie. Zasady są jednakowe dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, powiem Ci, ze jest niemala grupa osob, ktora tez nie ma o Tobie jakiejs super opinii, szczegolnie jesli chodzi o fakt ze w kazdym praktycznie temacie mozna zobaczyc Twoje posty, jestes na forum zaledwie pol roku, a masz juz ponad 1400 postow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, powiem Ci, ze jest niemala grupa osob, ktora tez nie ma o Tobie jakiejs super opinii, szczegolnie jesli chodzi o fakt ze w kazdym praktycznie temacie mozna zobaczyc Twoje posty, jestes na forum zaledwie pol roku, a masz juz ponad 1400 postow

 

To źle że użytkownik jest aktywny? Może lepiej rejestrować się na forum i nic nie pisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebcio- na forum jestem od lutego 2008, miałam inne konto do którego zgubiłam hasło. Nieważne.

Wystarczy mnie ignorować jeśli moje posty komuś nie leżą. Dużo piszę bo jestem gadułą, jeśli kogoś to razi to zapraszam na pw. Póki co nikt do mnie nic nie pisał. Jeśli ktos pisał do Ciebie - przekieruj do mnie.

Pozatym zawsze myślałam że na forum rejestruję się po to aby pisać. Ale najwidoczniej sie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebcio- na forum jestem od lutego 2008, miałam inne konto do którego zgubiłam hasło.

Ale posty ci się naliczają od maja ...... :roll:

 

Adaś2222 - jak ktoś pisze miliony postów bez jakiejkolwiek wartości merytorycznej to na każdym forum jest to źle widziane.

 

Poza tym, osiągnąłeś swój cel, zakładając ten temat? Nie masz ochoty się wypowiadać? Skomentować odpowiedzi innych użytkowników?

Mojej odpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam, szkoda nerwów ;)

Dla mnie też kilka osób na tym forum ma posty bez żadnej wartości merytorycznej, trudno.

Ja tutaj nic pisać nie muszę, to nie jest mój cel życiowy heh

Mam tylko nadzieję że komuś tutaj pomogłam przekazując własne doświadczenia z nerwicą. Jeśli dla kogoś to nie ma wartości- trudno, jakoś mi to 'wisi'...

 

Jeśli Wam przeszkadza że ktoś dużo pisze to wrzuccie taki punkt do regulaminu :' Nie wolno pisać więcej niż 5 postów w tygodniu, chyba że są to posty z wartością merytoryczną - o wartości merytorycznej postów będą decydować moderatorzy, ew. ex moderatorzy jesli moderatorzy będą zajęci' :smile:

 

Dajcie spokój na noc, nie będę spać przez Was chyba :roll:

 

dobrej nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, powiem Ci, ze jest niemala grupa osob, ktora tez nie ma o Tobie jakiejs super opinii, szczegolnie jesli chodzi o fakt ze w kazdym praktycznie temacie mozna zobaczyc Twoje posty, jestes na forum zaledwie pol roku, a masz juz ponad 1400 postow

 

Tak zgadzam i jest wszechwiedząca we wszystkich problemach, moim zdaniem to człowiek zagadka ta Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tracący sens - fajnie że sie tak odwdzięczasz za to, że próbowałam Ci pomóc przez pw i nawet Cie chciałam umówić z moją koleżanką. Nieżle... wychodzi co leżało na wątrobie.

 

dobra, ja spadam spać.

Wam też radzę ;) Od jutra znikam z forum skoro tak męcze niektórych ludzi , będę na pw jakby ktoś chciał, pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×