Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątek kulinarny. Przepisy forumowiczów


Gods Top 10

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Blikso. :

Robisz makijaż, ubierasz małą czarną, czeszesz się odświętnie, wsiadasz w auto/taxę, jedziesz do Sorrentro lub innej dobrej kawiarni, zamawiasz wielkie lody nie brudząc sobie rączek i czekasz aż przysiądzie sie do Ciebie jakiś przystojniak.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne kotlety wczoraj zrobiłam :mrgreen:

 

3 łyzki mąki

3 łyzki majonezu

2 jajka

2 filety z kuraka

przyprawy rózniaste

łyzeczka wegety

 

filety pokrojone w kostkę mieszamy z przyprawami. jajka ubijamy, dodajemy mąkę, majonez, wegetę i kuraka. wychodzi fajne ciasto, które łyzkami nakladamy na patelnie i smażymy kotleciki na złoty kolor. takie proste a przepyszne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, ja uzywalam w Polsce i bardzo je lubiè!!przypomnials mi o nich teraz na pewno kupiè bèdàc na urlopie! :D

 

[Dodane po edycji:]

 

dam ci przepis n frytki hiszpanskie moj tata takie robi pycha

 

ziemniaki surowe pokroj w czàstki,np na cztery jesli nie sà duze!!gotuj od momentu wrzenia jeszcze 6 minut.odcedz.na patelni duzej rozgrzej olej wrzuc te ziemniaki ,sol i przyprawè do frytek i duuuzo papryki w proszku,smaz, mieszaj i obracaj;z ketchupem jedz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka- bo oszaleje tak pysznie brzmi !!!! :D:P Zrobię dziś na kolację, dziekuję Ci kochana za taki przepis ! :*

 

A u Ciebie w Belgii, w McDonald'sie są frytki np Zakręcone albo Amerykańskie? Kocham je..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, nie jadam w Mc;ale moja cora lubi wièc pewnie bèdzie wiedziala co to sà te zakrècone frytaski.Belgowie to fryciarze mialabys tutaj raj :D wrècz zazerajà siè frytkami i do tego rozne sosy dooobre;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo a jakie sosy np Wovka wiesz moze?? bo to byloby całkiem fajne mysle taka uczta frytkowa z roznymi sosami :P

 

Fajne te z papryką moze jutro zrobie hi hi bo dziś robilam bliksy kotlety i wyszły pyysznie :D i udalo mi sie o dziwo przyprawic odpowiednio :mrgreen:

 

Wovuś, te kotlety bez majonezu chyba tez mogą być ale po usmazeniu ten majonez to jest takie jakby niby nadzienie sie z niego robi bo mąka sie usmaza a majonez zostaje i jest smaczniejsze wówczas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię sos czosnkowy własnej roboty i jem go do wszystkiego dosłownie :D

 

mały słoik majonezu Hellman's albo inny dobry

4 kostki czosnku Knorr (a jak ktoś lubi mocniejszy smak to 3-4 łyżki czosnku staropolskiego Kamis)

łyżka wrzątku

1-2 łyżka/i musztardy

 

Wszystko zmieszać -niebo w gębie ! A z karkówką..... :roll: O Boże, orgazmogenne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×