Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie co rozumieć pod pojęciem niezobowiązującej znajomośc?

 

A takich co liczą tylko na jedno to jest naprawdę większość... tych normalnych facetów trudno odszukać

 

Koledzy, znajomi. A czy wiekszosc? Sam nie wiem. Ja mam raczej znajomych, co mysla troche inaczej. Z drugiej strony facet ma taka nature, ze chcac czy nie chcac bedzie nawet nieswiadomie dawal sygnaly w tym kierunku i musisz to w jakims stopniu zaakceptowac. Inaczej nie da rady, tak nas ktos stworzyl :D . Podstawa to byc asertywnym ale nie odrzucajacym.

 

Wiesz, trudno mi cos doradzic, bo nie znam Ciebie. Nie wiem, w jakim towarzystwie sie obracasz etc. To wszystko ma wplyw na to, kogo spotykamy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loca był już takki dziwny temat o inicjacji i tam padało mnóstwo pomysłów heh (nie wszystkie mądre). trudno radzić tak naprawdę w TYCH sprawach, bo.. każdy jest inny i trzeba wyczucia. krzywdzące jest stwierdzenie, że wszyscy faceci są tacy a tacy. gwarantuję Ci, że są różni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co było w tym temacie, który to -możecie dać namiary

 

Oj, sorki, zawiesilo mi sie. Inicjacja z prostytutka chyba to sie nazywalo, hehe :D Ale watpie, zebys znalazla tam odpowiedzi na swoje pytania, bo tam krecilo sie wszystko wokol tego, dlaczego nie moge zaliczyc panienki majac iles tam lat etc etc. Nudy...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej temat nie dla mnie :lol:

 

Mnie raczej dotyczy tego, że mnie faceci odbierają nie na dziewczynę na stały zwązek --tylko na niezobowiązujący, na seks lub często zaczepiają mnie żoanci i właśnie mnie zastanawia dlaczego

 

I powiedzialas na swoj temat wbrew pozorom bardzo wiele. Cytuje: faceci odbierają nie na dziewczynę na stały zwązek --tylko na niezobowiązujący, na seks lub często zaczepiają mnie żoanci - w/g mnie dlatego, poniewaz musisz wysylac im jakies sygnaly, nie bedac swiadoma ich wcale. Postaraj sie przeanalizowac swoje zachowanie, gesty, ruchy, o czym mowisz, kiedy sie spotykasz, jak mowisz etc. Chodzi o to, abys sie zastanowila, co moze powodowac to. Desperacja? Chec na seks pomimo tego, ze wypierasz sie tego swiadomie? Ty to wiesz :mrgreen: .

 

Swego czasu poznalem taka dziewczyne, co niby traktowala powaznie te sprawy, zarzekala sie, ze chce stablizacji (pod wgledem partnera), a jednak kokietowala na calego i nie potrafila sie zdecydowac, czego tak naprawde chce. Final jest taki, ze choc jest atrakcyjna i madra laska, jest nadal sama i wydaje mi sie, ze nie jest tak naprawde z tego powodu szczesliwa. No bo czy czlowiek moze byc szczesliwy, kiedy twierdzi, ze nie nadaje sie do zwiazku? To tak, jakby powiedziec ,,nie zasluguje na uczucie". Nonsens, prawda?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejdz do tego na luzie i wybierz takiego, ktory wyda ci sie ok. Nie wiem, moze np. jesli chodzisz na dyskoteki, to czas zmienic miejsce do przebywania towarzyskiego na jakies puby czy miejsca, gdzie spotykaja sie ludzie o innych preferencjach spedzania wolnego czasu, anizeli tylko konsumpcja i zabawa na calego.

 

[Dodane po edycji:]

 

Loca, sluchaj, a moze opisz nam, jakie masz wymagania co do partnera. Jakimi cechami musialby sie charakteryzowac. Wiem, ze to moze byc dla Ciebie trudne ale bez powiedzenia szczerze o swoim problemie trudno nam jest cokolwiek doradzic. Na pocieszenie powiem, ze na forum kazdy jest tak naprawde anonimowy wiec jedyne, co moze Ci sie przydazyc to to, ze czyjas wypowiedz mozesz wziasc gleboko do siebie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny są pojebane, wiem co mówię, jeśli nie wierzycie, to znajdę wam na to mnóstwo dowodów, wystarczy tylko nawiązać kolejny szereg znajomości z nowymi dziewczynami i nagrywać co się da (kamera, dyktafonem) albo powklejać rozmowy z gg. Powiem tak, dziewczyny jak są młode to kurwa wybrzydzają jak się da, ale jak już się zestarzeją i dochodzą do 40-stki to nagle stają się normalne i same szukają facetów i to w dodatku młodszych od siebie. Ile jest takich związków że 40-latka z 20-latkiem się pierdoli po kątach, to można by wymieniać i wymieniać. Dlaczego wielu facetów nie może znaleźć dziewczyny? Nikt nie zna tej odpowiedzi. Niby wszystko robią dobrze, nie są zbyt mili, nie przekupują kobiet, ale zawsze, ale to zawsze kobiecie coś nagle zacznie odbijać i całą znajomość chuj strzeli. Ponoć są to kobiece testy i należy pokazać, że ma się to w dupie, ale wielu różnych dziwactw ze strony kobiet nie da się wytłumaczyć i na pewno nie nazwałbym tego testami. A wszyscy co teraz biorą młodo ślub i są szczęśliwi z tego powodu, to ich szczęście nie będzie trwało długo, ich żony po urodzeniu dzieci podadzą swoich mężów o alimenty, zaczną się awanturować i czepiać i tyle pozostanie ze szczęścia panów młodych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loca, ja to rozumiem, tez nic nie robie a jednak "leca" na mnie starzy faceci.

 

kiedys doszlam do wniosku ze wygladam dziecinnie i moze sa pedofilami.

 

ps naprawde nie wysylam zadnych sygnalow, wrecz jak ide kolo facetow to spuszczam glowe, odwracam wzrok, nie ubieram sie wyzywajaco ani nic. po prostu krece facetow zonatych, starych oblesnych. tak bylo juz od malego. jeszcze 5 lat nie mialam a juz mnie chcieli zabierac na wycieczki, i mimo ze sama nie wiedzialam co do czego mam to jakos przeczuwalam ze nie maja pokojowego nastawienia i uciekalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam daleką znajomą, która właśnie poszła na coś takiego jak sponsoring... po jakimś czasie się do tego przyznała

Zapytałam jej się dlaczego...ona na to...nie muszę się angażować, a nie czuję się samotnie i jeszcze zarabiam

 

no i mnie zgasiła ta odpwoiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialam niejedna oferte sponsoringu, ostatnia sprzed kilku dni.

 

oczywiscie odmowilam, nawet nie wnikalam na czym mialby ten sponsoring polegac i ile moglabym "zarobic' na takim ukladzie. mimo moich problemow finansowych wole zyc skromnie niz miec wyrzuty sumienia ze puszczam sie za kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny są pojebane, wiem co mówię, jeśli nie wierzycie, to znajdę wam na to mnóstwo dowodów, wystarczy tylko nawiązać kolejny szereg znajomości z nowymi dziewczynami i nagrywać co się da (kamera, dyktafonem) albo powklejać rozmowy z gg. Powiem tak, dziewczyny jak są młode to /cenzura/ wybrzydzają jak się da, ale jak już się zestarzeją i dochodzą do 40-stki to nagle stają się normalne i same szukają facetów i to w dodatku młodszych od siebie. Ile jest takich związków że 40-latka z 20-latkiem się /cenzura/ po kątach, to można by wymieniać i wymieniać. Dlaczego wielu facetów nie może znaleźć dziewczyny? Nikt nie zna tej odpowiedzi. Niby wszystko robią dobrze, nie są zbyt mili, nie przekupują kobiet, ale zawsze, ale to zawsze kobiecie coś nagle zacznie odbijać i całą znajomość /cenzura/ strzeli. Ponoć są to kobiece testy i należy pokazać, że ma się to w dupie, ale wielu różnych dziwactw ze strony kobiet nie da się wytłumaczyć i na pewno nie nazwałbym tego testami. A wszyscy co teraz biorą młodo ślub i są szczęśliwi z tego powodu, to ich szczęście nie będzie trwało długo, ich żony po urodzeniu dzieci podadzą swoich mężów o alimenty, zaczną się awanturować i czepiać i tyle pozostanie ze szczęścia panów młodych.

Reptile ile ty masz lat że tak myślisz ?? Bo twój wywód to naprawdę jest miałki bez obrazy oczywiście :mrgreen: Ale jak ktoś chce dowieść że dziewczyny są "pojebane" ?? No to powodzenia ;). Ja z własnych skromnych 25 letnich doświadczeń powiem Ci że tak nie jest. A przynajmniej :P napewno nie różnią się tak bardzo od nas. Mam 4 siostry, miałem dziewczynę (mam do niej trochę żalu ale powiedzieć że jest pojebana ??) i mam/miałem koleżanki, na powodzenie nigdy nie narzekałem (więc może tu leży problem 8) ) i naprawdę nie wiem do czego pijesz ??

Pozdrawiam

G

A odnośnie sponsoringu to jest to oczywiste pójście na łatwizne i nikt mnie nie przekona że jest inaczej (no może poza jakimiś ekstremalnymi przypadkami). Ale każdy ma swoją moralność i nie mi ją oceniać. Więc nie pochwalam ale i nie ganię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

al_bundy123, szkoda w ogol tracic energii na komentowanie tego.

 

prawda jest tak ze i wsrod facetow znajda sie ci "pojebani" jak i wsrod kobiet ale nie mozna uogolniac [mimo ze mi sie to bardzo czesto zdarza w zwiazku z tym ze wlasnie trafiam na takich facetow]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny są pojebane, wiem co mówię, jeśli nie wierzycie, to znajdę wam na to mnóstwo dowodów, wystarczy tylko nawiązać kolejny szereg znajomości z nowymi dziewczynami i nagrywać co się da (kamera, dyktafonem) albo powklejać rozmowy z gg. Powiem tak, dziewczyny jak są młode to /cenzura/ wybrzydzają jak się da, ale jak już się zestarzeją i dochodzą do 40-stki to nagle stają się normalne i same szukają facetów i to w dodatku młodszych od siebie. Ile jest takich związków że 40-latka z 20-latkiem się /cenzura/ po kątach, to można by wymieniać i wymieniać. Dlaczego wielu facetów nie może znaleźć dziewczyny? Nikt nie zna tej odpowiedzi. Niby wszystko robią dobrze, nie są zbyt mili, nie przekupują kobiet, ale zawsze, ale to zawsze kobiecie coś nagle zacznie odbijać i całą znajomość /cenzura/ strzeli. Ponoć są to kobiece testy i należy pokazać, że ma się to w dupie, ale wielu różnych dziwactw ze strony kobiet nie da się wytłumaczyć i na pewno nie nazwałbym tego testami. A wszyscy co teraz biorą młodo ślub i są szczęśliwi z tego powodu, to ich szczęście nie będzie trwało długo, ich żony po urodzeniu dzieci podadzą swoich mężów o alimenty, zaczną się awanturować i czepiać i tyle pozostanie ze szczęścia panów młodych.

Reptile ile ty masz lat że tak myślisz ?? Bo twój wywód to naprawdę jest miałki bez obrazy oczywiście :mrgreen: Ale jak ktoś chce dowieść że dziewczyny są "pojebane" ?? No to powodzenia ;). Ja z własnych skromnych 25 letnich doświadczeń powiem Ci że tak nie jest. A przynajmniej :P napewno nie różnią się tak bardzo od nas. Mam 4 siostry, miałem dziewczynę (mam do niej trochę żalu ale powiedzieć że jest pojebana ??) i mam/miałem koleżanki, na powodzenie nigdy nie narzekałem (więc może tu leży problem 8) ) i naprawdę nie wiem do czego pijesz ??

Pozdrawiam

G

A odnośnie sponsoringu to jest to oczywiste pójście na łatwizne i nikt mnie nie przekona że jest inaczej (no może poza jakimiś ekstremalnymi przypadkami). Ale każdy ma swoją moralność i nie mi ją oceniać. Więc nie pochwalam ale i nie ganię.

 

 

23. I już od pewnego czasu dałem sobie spokój z tym wszystkim. Nic nie robię na siłę. To dziewczyna ma o mnie walczyć, a nie ja o nią. A skoro żadnej na mnie nie zależy, to do niczego nie zmuszam. Nie mam najmniejszej ochoty poznawać nowych dziewczyn, ani nie czekam aż "to samo przyjdzie". Może tak ma być w moim przypadku. Skoro tak ma być, to niech tak będzie. Nic z tym nie zrobię. Staram się znaleźć pozytywne strony bycia bez partnerki. Może i na początku będę to sobie wmawiać, ale wyjdzie na dobre, bo zawsze jest w tym jakaś racja. Np. że nie muszę znosić marudzenia i niewdzięczności ze strony kobiety. Może kiedyś myślałem inaczej, ale skoro tak się toczą moje losy, to ok, mogę być bez dziewczyny :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahaha ales mnie rozbawil 23latku, a wlasciwie gowniarzu bo gowno w zyciu widziales a pier.do.lisz ze sie czytac tego nie da.

 

wg ciebie kobieta powinna cie zdobyc, prac, gotowac, sprztac, dzieci rodzic, wychowywac, gosci przyjmowac a ty co? bedziesz na fotelu piwo pil?

 

powodzenia i lepiej juz nic nie pisz bo sie tylko pograzasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×