Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich serdecznie


zmeczona06

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich a szczegolnie Moniczke! Miałam dokładnie te same objawy i...to tylko nerwica!!!

 

[ Dodano: Pon Maj 15, 2006 4:17 pm ]

Moniczko! Ubierz sie ciepło [sweterek] ,bo na rezonansie jest zimno.A do neurologa trafiłas fatalnego.Oczywiscie SM potwierdza rezonans ,ale lekarz nie moze takiej diagnozy walnac ot tak.Trzymaj sie-prawie ze niedowład nog i rak ,zawroty glowy ,wzrok ,niepokoj serce...to juz przeszłam.Bedzie dobrze!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe przyjęcie.

Przepraszam, że moja rekacja na powitanie nie była szybka, ale mam malutkie dzieciatko i nie często moge się tu pojawiać.

Postanowaiłam jednak przyłączyć się do Was,ponieważ potrzebuję wsparcia od osób,które wiedzą co to nerwica. Ludzie z mojego otoczenia raczej mnie nie rozumieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jak tez jestem tu nowa. Już od dłuższego czasu przygLądałam sie wypowiedziom na forum,az w końcu odważyłam sie napisać. Tak jak wielu z Was cierpie na nerwicę lękową. Do tej pory jakoś sobie radziłam ale ostatnio niestety nie czuje sie najlepiej.Jednak kiedy poczytam Wasze wypowiedzi robi mi sie lżej na duszy.Jestem osobą skrytą i ukrywam swoją chorobę przed wszystkimi w zasadzie to tylko mąz wie.Jest mi z tym bardzo cięzko i trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×