Skocz do zawartości
Nerwica.com

Derealizacja. Depersonalizacja.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ci pomagają i jeżeli nerwica jest dla ciebie tylko przeszłością - oczywiście nie. Ale jeżeli leczysz się lekami a nerwica ciągle wraca - to taki system jest chyba mało skuteczny?

 

[Dodane po edycji:]

 

polakito?

 

Co to za preparat? ja mam cos na bazie chlorofilu Liquid chlorophyll z Cali Vity na oczyszczenie z toksyn

Nie, to jest preparat Joalis (produkowany w Czechach przez Dra Jonasa). To jest cały zestaw może 200 preparatów, każdy działąjący na trochę inny problem i inną część ciała, po kolei je oczyszczając. Każdy z nas ma trochę inny problem więc w innej kolejności się stosuje te preparaty. Jestem nastawiona entuzjastycznie do tego z tego powodu że widzę u siebie dużą poprawę, choc wiem że powinnam pewnie poczekać kilka lat żeby wiedzieć czy działa długofalowo skutecznie.

 

Przepraszam, nie chciałam nikogo urazić. Poza tym nie jestem lekarzem ani nie znam się na medycynie ani na medycynie naturalnej, niech każdy z was decyduje za siebie kto jak się leczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, ale żeś pojechała po całości :)

Naprawdę mimo, iż nie znamy się trzeba wiedzieć, iż czasem sytuacja jest tak drastyczna, i tak meczy, że trzeba po leki sięgnąć (a czasem nawet warto) i nie znaczy na pewno to o jakiejś mniejszej wartości, czy ułomności, No bez jaj :)

Ja rozumiem, że są grzybki, drożdżaki i cała masa świństw ale naprawdę nie wszystkie zaburzenia nerwicowe, lęki sa skutkiem toksyn w organiźmie. To jest bzdura i to okrutna, głoszona przez tych którzy z tej metody zarabiają na życie :)

Oczywiście może być i taka przyczyna, ale tez cała dosłownie masa zupełnie innych rzeczy.

Chociaż nie powiem bo prawda jest tez taka, iż wielu sobie chwali medycynę naturalną, a w tym właśnie oczyszczanie z toksyn różnymi metodami. I bardzo często jest niezmiernie pomocna, tak więc przede wszystkim entuzjastyczne nastawienie do tego może wiele zdziałać.

To Polakita już masz, i życze dalszej poprawy, i dzielenia się z nami postępami, może inni skorzystają. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz wszystkich przepraszam... trochę to niemilo powiedziałam. Widzę że zdążyłam sobie zrobić wrogów tu na forum, ostatnio jestem pokłócona z mamą a od wczoraj z moim chłopakiem... coś jest nie tak i trudno to zwalić na nerwicę, chyba po prostu mam trudny charakter...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś miałem kude jazdę znowu, gadałem z gościem i jak do mnie mówił to przez chwilkę pogłos miałem, normalnie paranoja albo psychoza jakaś, oniemiałem ze strachu, normalnie jak by mi się film urwał, co prawda miejsce w którym gadaliśmy mogło dać taki efekt ale tylko ja na to zwróciłem uwagę :? Po tym oczywiście natrętne myśli miałem chwilami i załamkę/\. Kolejna odsłona nerwicy? A miałem kilka fajnych dni, no i cigl mam wrażenie że wczoraj ostro popiłem pamięć wczorajszego dnia byle jaka, czasem nawet mam problemy z tym co dziś rano robiłęm :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1507 hmmm to ciekawe co opisujesz, dzisiaj rano miąłem własnie taką jazdę, i w sumie zrabało mi to cały dzień, tylko, że ja oglądałem telewizor i nagle zacząłem jakoś dziwnie słyszeć, tak jakby echo było tego co tam było mówione. Wystraszyło mnie to całkiem mocno :(

normalny będe, ja od czasu dd w ogóle źle widzę, tzn. najgorzej prześladuje mnie za ostre widzenie, tak jakby kolory mnie aż momentami raziły, a czasem tylko niewyraźnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victorek, szedłąm groblą między stawami porośniętymi trzciną w stronę laslu być może faktycznie był lekki pogłos :( , ale jak pisałem ja tylko zwróciłem na to uwagę, i potem się zatsanawiałem czy to był fakt czy iluzja shit!!!!. Całe popołudnie zrypane na rozmyślaniach. Oczywiście psychoza!W poniedziałek jadę na CT może coś się wyjaśni. Ale jak myślami próbuję wrócić do tego to mam niejsne wspomnienie jakbym miał zaburzenie w tym momencie, nie daję rady z tymi objawami nie wiem czy mam zaburzenia czy nerwicę,psychozę czy padaczkę. Jak dotąt nikt nie zauważył niejasnych działań z mojej strony tylko tiki w oczach, mruganie pwoiekami. Victorek, niby masz tak samo a się leczysz farmakologicznie, ja nie. I to mnie ciekawi.

 

[Dodane po edycji:]

 

ps. zresztą cały czas mam niejasne wspomnienia :?

 

[Dodane po edycji:]

 

a jutro już nie będę o tym pamiętać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1507 hmmm to ciekawe co opisujesz, dzisiaj rano miąłem własnie taką jazdę, i w sumie zrabało mi to cały dzień, tylko, że ja oglądałem telewizor i nagle zacząłem jakoś dziwnie słyszeć, tak jakby echo było tego co tam było mówione. Wystraszyło mnie to całkiem mocno :(

normalny będe, ja od czasu dd w ogóle źle widzę, tzn. najgorzej prześladuje mnie za ostre widzenie, tak jakby kolory mnie aż momentami raziły, a czasem tylko niewyraźnie.

 

Też tak mam :/, za ostre widzenie, dobrze, że noszę okulary, wtedy je zdejmuję i już nie widzę ostro, bo mam dużą wadę wzroku, więc oczy mogą trochę odpocząć. Bardzo mnie rażą kontrastowe ostre barwy, aż mi wysadza wtedy gałki oczne, ból jest okropny :/ Innym razem bardzo niewyraźnie widzę pomimo okularów na nosie :( Kłopoty z akomodacją oka (mój "kochany" grzybek :/), niekoniecznie wina d/d. Ja zaczęłam teraz łykać luteinę, jest bardzo dobra na problemy z widzeniem.

 

[Dodane po edycji:]

 

1507 skoro masz kłopoty z pamięcią, koncentracją, "wypadają" Ci wyrazy to w końcu przestań składać wszystkiego na nerwicę i psychozę, bo to na pewno nie to tylko weź się za siebie!!! Ja też miałam bardzo nasilone takie stany, nawet czasem wydawało mi się jakbym była w stanie upojenia alkoholowego (kłopoty z równowagą, pamięcią, nastrój jak po piwku, dziwne widzenie, dziwne błyszczące oczy, koci wzrok), teraz jest lepiej, bo się leczę. Na to, na co naprawdę powinnam w pierwszej kolejności. Przede wszystkim nie faszeruj się bardzo różnymi lekami chemicznymi, bo Twoje stany będą coraz silniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o Twój stan psychiczny, leki chemiczne zatruwają organizm, przynoszą ulgę, ale doraźnie, nie leczą przyczyny, lecz łagodzą objawy... Nie wiem, jakie dokładnie leki zażywasz, w każdym razie dbaj o siebie, odżywiaj dobrze swój organizm, a zobaczysz, że Twoja kondycja psychiczna i fizyczna ulegnie znacznej poprawie (choć na początku powinno być pogorszenie - jak to zwykle: żeby było lepiej musi być najpierw gorzej). Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy depersonalizacja i derealizacja są wywołane przez lęk???

 

Witam, mam pytanie czy zespół derealizacji i depersonalizacji jest wywołany przez lęk? Czyli jak się pozbędę zaburzeń lękowych mogę się pozbyć derealizacji i depersonalizacji? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zlikwiduje lęki pozbędę się derealizacji i depersonalizacji??

 

to nie takie proste jak się sam przekonasz z czasem, zależy jakie masz te lęki co jest źródłem, ale jeśli naprawdę z tego wyjdziesz to dd też ci przejdzie co jest zrozumiałe, byle ci się nerwica nie rozkręciła bo wtedy dd będzie długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kibic_piłki_nożnej, dokładnie, dd jest nastęstwem lęku

 

[Dodane po edycji:]

 

Joaśka, nie czytasz moich postów uważnie :smile:

 

Wybacz 1507, tyle ostatnio odpisuję, że już mi się trochę miesza co kto napisał :P Bo jak się okazało bardzo dużo osób na tym forum ma mnóstwo równoczesnych dziwnych objawów, które niekoniecznie wskazują "jedynie" na nerwicę... Ty nie bierziesz żadnych leków, tak? :smile: Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×