Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

o jejku z tym też mam problem, po ostatnim facecie który mnie klamal i zdradzał [nie pierwszy z resztą facet w moim życiu] zamknęłam sie w sobie. urwałam wszelkie kontakty ze światem, każdą próbę znajomości ze strony facetów urywalam szybko i nadal to robię. Nie wierzę w to, że ktoś może mnie pokochać, nie wierzę w miłośći nawet nie widzę siebie w roli matki czy żony.

ostatnio moja koleżanka spotkala kogoś i zamiast je gratulować to tylko mówię zeby uważała że faceci kłamia, oszukują, nie sa szczerzy, zdradzają itp, żeby się nie angażowala bo i tak ja kopnie w du..., i takie tam.

nie spotkam już nikogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałam faceta... A jak już się ktoś mną zainteresował, to zawsze się wycofywałam. Macie szczęście, że wogóle dane było wam dane przeżyć miłość. Teraz z moją nerwicą, znalezienie kogokolwiek graniczy z cudem. Też bym sobie tak ponarzekała, że mi się z chłopakiem nie układa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwaśniakowa, ja nie przeżyłam miłości, to były jakieś zauroczenia jednostronne.

 

Współczuje ci jednak, ale nie wiem czy ktoś znas miał lepiej a kto gorzej. "zła" miłość nie jest dobra i brak miłości też nie jest dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to masz rację. Jak patrzę na niektóre koleżanki i to, jakie mają szczęście (szczególnie co do facetów) to szlag mnie trafia, bo większość z nich ma paskudny charakter. Czasami zastanawiam się dlaczego wrednym ludziom powodzi się lepiej? (ale to tak na marginesie). Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno faceci kochaja zołzy, czy to prawda to pasowałoby spytać faceta jakiegoś.

 

Nie wiem, też się zastanawiam, dlaczego inne moje koleżanki które ani piękne ani jakieś fajne nie sa ale powodzenie maja. a ja nie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy przychodzi mi na mysl by znalesc dziewczyne zapominam by znalesc dziewczyne.A gdy jestem na dworze lub przez internet cos kobinuje albo wychodzi lub nie wychodzi mi.Koncepcja jest taka ze zostaje tylko w formie przyjacielskim.A chciaslbym chcialbym znalesc sobie dziewczyne mam problem wyszukiwaniu dziewczyn.Gdy poznam jakas dziewczyne to tylko w formie przyjacielskim albo trace ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loca, chyba nie ma różnicy ,i w życiu realnym można dobrze trafić lub źle i w internecie plus drugiego to to ,że zawsze można nacisnąć krzyżyk a plus pierwszego miłe uczucie niepewności podczas spotkania żywej istoty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam. Przez neta to ciezko wyczuc, kto jaki jest naprawde, bo chowa sie za szklanym ekranem. Poznawanie na zywo wymaga pewnego stopnia dojrzalosci i odwagi, dlatego uwazam, ze zwiazki przez Internet sa do bani. A dlaczego nie mozna znalezc dziewczyny/chlopaka? Odpowiedzi sa tysiace i zarazem zadna nie musi byc prawdziwa. Podejrzewam, ze zalezy to w duzej mierze od tego, jakim sie jest odbieranym przez plec przeciwna. Warto nad tym sie zastanowic, wczuc sie w role drugiej osoby i spojrzec na siebie, co mozna zmienic w sobie, aby polepszyc sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z ta niezobowiazujaca znajomoscia to jest ok ale juz seksem to nie za bardzo. Olej takich.

 

[Dodane po edycji:]

 

taa wczuć się w rolę drugiej osoby jak tu nawet w swoją rolę trudno wejść :lol:

 

No, kolego, nikt pracy domowej za Ciebie nie odrobi. Jak ci bedzie naprawde zalezalo, to bedziesz wszystko robil, zeby to zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×