Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie zaraz ma przyjechać siostra 10letnia, mam z nią jechać do kina i zostanie sie u mnie do jutra. Robiłam ciasto i nagle wziuuum atak. Wziełam teraz Zomiren 0,5 SR, ale czuję lęk przed nim bo mam ochotę go zwymiotować. Mam ochotę uciekać !!! :cry: zemu akurat dziś, kiedy muszę łazić po kinach :cry: Seans na 18.50. Boże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Macie jakieś szczególne plany na jutrzejszy dzień? Dzieje się u Was coś ciekawego? Bo u mnie niby są jakieś obchody, spektakle itp., ale samej mi się nie chce iść, więc pewnie spędzę dzień w domu na oglądaniu TV (jeśli coś w ogole będzie do oglądania).

A przy okazji: oglądał ktoś przed chwilą "Azyl"? Za*** film, wciągnął mnie strasznie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razor nie martw sie, czasem nerwicę leczy sie takimi lekami ! Z tego co Cie znam to Ty nie masz objawow schizofrenii :x:? Wg mnie powinnaś zmienić tą lekarkę bo tylko Cie schizuje niepotrzebnie ! nie martw sie, to napewno nie to.

 

A ja rano znów zle sie czułam, znów wziełam Zomiran... Godziny w kinie mi sie popieprzyły i nie zdążylismy na Odlot i poszlismy na Terra 3D. A tu relacja:

 

Szalone ceny (Multikino w dzień świąteczny -11.11) postanowowiło zdziarać ze wszystkich. Moja mała siostra za bilet zapłaciła 22zł (!!!) i to przed godziną 20, ja i mój chłopak 27zł od osoby (bo oczywiście baba nie zapytała czy ulgowe tylko wydruowała odrazu normalne!)! W dodatku baba (która dostała ode mnie gruby opieprz) mówi mi, że NIE ma już mojej rezerwacji bo sie spóżniłam! A to, ze było tysiąc osób w kinie i dwie kasy to nieważne, stałam w kolejce 40min (!!!!!) i ona ma czelność mówić, że mojej rezerwacji już nie ma. Patrzę na ekran- a moje miejsca wolne! Oczywiście zamieszanie, nie wiedzą o co chodzi.. Wkurw, Multikino wstyd !!!! 76zł za 3 osoby!!!

Ale dość moich zali.

Film nudny, przewidywalna fabuła, denny koniec (nie ma to jak happy endy dla dzieci), słabo odczuwalny efekt 3D. Jedyny plus - czasem fajne kolory w animacji i ogólne jej dopracowanie. To nie tylko moje odczucia, bajka sie skończyła a moja 10letnia siostra -Aleeee nuuuudaaa !

 

Jestem wsciekla. Ale są plusy, dostalam książki na temat tipsow itd żeby se poduczyc, rodzice nawet moga mi kurs zrobic, zajme sie tym na powaznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim mam nerwice lękowa lecze sie lekami typu Propranolol 10mg i Afobam ...Głównym problemem jest nieustanny lęk przed wszystkim....w szczegolnosci wyjsciem z domu a niemowie gdzies dalej....Mam uczucie ciaglego przygnebienia lęku mocnych wolnych uderzen i skurczy serca kolatania.....i te okropne dusznosci.....uderzenia gorąca ....zroznicowane cisnienie.....boje sie panicznie wyjscia z domu;////tak mi smutno mecze sie juz 2lata ....i powoli trace nadzieje poniewaz niemam juz nikogo kto by mi pomogl...prosze o odpowiedz;////////////////////// :oops:

 

[Dodane po edycji:]

 

szczerze mam juz mysli samobujcze niewiem .......ostatnio stracilem prace....niemam pieniedzy zeby oplacic drobne sprawy typu internet ...abonament i prawo jazdy to jeszcze dolozylo mi do pieca ..;////////tak chcialbym znalesc osobe ky=tora by mnie wspierala i pomagala w trudnych chwilach ale jej niema......trudno mi zyc.....w domu sa ciagle jakies klotnie sprzeczki pomiedzy czlonkami rodziny czego nietoleruje i nielubie poniewaz niekorzystnie jakos wplywa to na moje samopoczucie i zdrowie.tłumaczac rodzicom i rodzenstwu z jaka trudna choroba sie wzmagam ktora tyle mi zniszczyla w zyciu oni sie nabijaja z tego choc niewiedza ze ja w wieku 20latek prawie biore leki na serce;////////////////mam juz dosc zycie jest pelne okrucienstwa i nienawisci u ludzi w stosunku do drugiej osoby ....niewiem dlaczego tak trudno zrozumiec drugej osobie jak jest Cierpieć..;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, siostra samouk, ale tez po kursie :mrgreen: ona w Polsce robila w salonach fryzjerskich - miala swoj kat i swoje klientki a teraz jest w irladii i jest to jej jakby dodatkowa praca . a jak robisz 2 lata to tez juz masz doswiadczenie, ja myslala,ze poczatkujesz ;)

czarnulek19, trafiles na dobre forum - tutaj nerwicowcow nie brakuje- jestem jednym z nich. Jak dlugo bierzesz leki ?? Troche to smutne co piszesz, ze rodzina zamiast Cie wspirac - nabija sie z Ciebie. Bardzo pomaga wsparci bliskiej osoby a jesli nie masz jej w domu - to masz nas tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×