Skocz do zawartości
Nerwica.com

mam depresje


mariusz44

Rekomendowane odpowiedzi

smutek lub ''uczucie pustki'';

zaburzenia snu;

utrata energii, poczucie zmęczenia, ospałość;

zaburzenia apetytu

trudności z jasnym myśleniem, skupieniem uwagi, podejmowaniem decyzji;

utrata zainteresowania dla zajęć, które kiedyś sprawiały przyjemność, także dla seksu;

lęk i/lub ataki paniki;

obsesyjne drążenie bolesnych doświadczeń i myśli;

poczucie winy i bezradności

obniżone poczucie własnej wartości, brak nadziei;

niepokój i/lub drażliwość;

myśli o śmierci lub samobójstwie jak to leczyc?Od jakiegos czasu smuce sie,ogarniaja mnie straszne mysli,pustki smaotnosci,samobulem jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mariusz 44 leczysz się?

Mialeś już kiedyś depresję?

Dlaczego nie pójdziesz do specjalisty? Tylko mi nie mów,ze się wstydzisz chodzić do lekarzy o takiej specjalności!W czym mogę Tobie pomóc?

Ja chwytam się wszystkiego, mam zespól depresyjno-lękowy, załamanie nerwowe.

Napisz coś więcej...co się ostatnio wydarzyło,że popadłeś w taki stan? Ile masz lat?44? Masz rodzinę?żonę? dzieci? Masz pracę? Nie wiem co Ci doradzic tak naprawdę bo napisałeś tylko o swoich objawach.

Odpisz proszę. Sprecyzuj dokładniej.

Monika S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 25 lat,objawy pojawily sie wtym roku.Wydarzylo sie sporo,dlugi w bankach,zrobione przez ojca ,chcial dobrze wyszlo zle.Sa klotnie miedzy rodzina,kazdy sie wkurwia na kazdego,siostra w tamtym roku wyszla za maz mam szwagra poszlem na zabawe imprezowa na sylweseter,szwagier sie nie popisal bo sie rzucil na mnie ,pogodzilismy sie,z siostra kloce sie,czasem pyskujemy z siostra.Problemy zkolegami cpaja ,pieniadze marnuja na nalogi jakies,mam dwoch kolegow ktorzy krzywdza mnie w jakis sposb,denerwuja mnie i jeszce ta systuacja w rodzinie.

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie wstydze sie chodzic do lekarzy specjalistycznych jak do psychologa,psychiatry itp.Tylko nie mam kasy i tu zaczyna sie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×