Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Żuczki kochane.Wovka no to miałaś melodie do spania fiu,fiu 11 godz.Ja właśnie od dwóch lat też nie śpię ani dobrze ani długo.Ja mam dzisiaj jakieś duszenie lekkie ale upierdliwe,i nie wiem dlaczego bo juz dawno nie miałam żadnych duszności.A tu masz jak serducho trochę lepiej to duszenie i takie ściskanie w krtani wróciło i mam przez to wk.......e :evil: A jeszcze na dodatek idę na dyżurek nocny,ale przynajmniej w dobrym towarzystwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałam o 13, mam "świnska" grype , przestalam brac leki ot tak , bo mi sie nie chce, i czuje sie jak zgwałcony pies .... chyba pora wybrac sie do pani doktor , aby mi przetrzepala tylek i sprowadzila do pionu ...

 

a wogole to jest do dupy czyli depresja nerwicowa wraca hahaha :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj o dziwo mam doskonaly nastrój nie wiedziec czemu.... troche mnie to przeraza bo juz nie pamietam kiedy ostatnio czulam sie4 taka wyluzowana hehe nie wiem skad to sie u mnie wzieloDostalismy dwie propozycje wyjscia dzis gdzies do ludzi i chyba dokądś sie zdecydujemy wybrac... A co! poki mam humor, to warto z tego korzystac tak bardzo jak sie yylko da :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to są 3 kawki hehe moj kochany potrafi 10 dziennie wypić hehe. Heh tez mam okres.... :/ od wczoraj... i tak mi hormony skaczą, że szok... wczoraj ciagle mialam o cos do kogos pretensje z byle powodu ot tak zeby siebie i innych wkurzyc, ale wreszcie jun kers zalozyli nowy i mamy ciepłą wodę więc mogłam poloezec w wannie i zrobilo mi sie od razu lepiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razor to pewnie przez PMS takiego doła miałaś ostatnio.

Ja właśnie z zajęć wróciłam, byłam w szkole aż 1,5h :mrgreen: które spędziłam na śmianiu się, a zajęcia są od 10.30 do 20.45 -ha,ha,ha, opieprzam sie ;)

Robiliśmy archetypy ludzkie na psychologi i wyszlo ze facet idealny ma:

duży dom, gruby portfel, dużego penisa i jest wysoki. A idealna kobieta ma duże cyce, jest wysoka i ma długie, proste włosy.

 

:shock: Jakie to prawdziwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis hmm bo ja wiem - wstałem ok 13-14 - troszke popracowałem a tak przed kompem i tv. Sniła mi sie jakaś "piękna" kobieta, piękny sen, nie znam jej, śniło mi sie jakby to była moja dziewczyna, byliśy szczęśliwi i wogóle czułem sie pięknie. Co ciekawe bylo lekarzem i jakoś tak byliśmy w szpitalu i Ona zerkała do pacjentów a co jakiś czas sie przytulaliśy hmm !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldik- mój chłopak miesiąc przed poznaniem mnie miał identyczny sen, tylko że on jeszcze w tym śnie uprawiał z tą kobietą seks. Nie widział jej twarzy, ale czuł że to jego ideał. Równo miesiąc póżniej my sie spotkaliśmy...

Może akurat to przepowiednia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldik- mój chłopak miesiąc przed poznaniem mnie miał identyczny sen, tylko że on jeszcze w tym śnie uprawiał z tą kobietą seks. Nie widział jej twarzy, ale czuł że to jego ideał. Równo miesiąc póżniej my sie spotkaliśmy...

Może akurat to przepowiednia ;)

 

U mnie to akurat nie był erotyczny sen ale ekstra hmm moze przepowiednia ehh ale kto chodził na psychoterapie ten wie że sny to nie wróżba a szkoda :)

A dzisiejszy dzień hmm zasnąlem przed 4 wstałem po 14 ehh Wszysto wraca do normy :D. Czuje sie jakos takoś, bywało wiele gorzej.

A ogólnie Madziu to życze Ci zdrówka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aldik, już dziś mi lepiej. Denerwuje mnie tylko to, ze wydaję fortunę na leki które nie pomagają.

Więc Twój sen to pragnienie? ;)

 

Ja dziś wstałam koło 13, niestety bo miałam szkolę na 10.30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak każda z Was :smile: Mam chude ręce, grube uda, krzywy nos... Każda kobieta powinna sie kochać. Wg mnie jest tak jak powiedziała kiedyś Coco Chanel- kazda kobieta jest ładna, tylko niektore są niezadbane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×