Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

a mnie denerwują osoby które się rejestrują tylko po to żeby zadać jedno pytanie i potem nigdy na forum nie wracają, jeżeli ja poświęcam swój czas na to żeby pisać do kogoś kto jest zaniepokojony, albo załamany, nowy w temacie nerwicy, i ta osoba nawet nie przeczyta mojej odpowiedzi, to jest mój stracony czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to właśnie nie jest takie proste, bo mogą być osoby które mają remisję choroby i nie zaglądają, a potem zajrzą... a jeśli skasujemy stare posty to też może niepotrzebnie, bo całe forum jest jakąś tam skarbnicą wiedzy (co komu pomaga itd)...

 

ja może zacznę tylko odpisywac na posty osób które mają więcej niż 3 posty, wtedy jest większa szansa że jeszcze zajrzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, co jakiś czas przeprowadzam wyrywkową kasację nieaktywnych użytkowników.

Nieaktywny = zarejestrowany 6 miesięcy wcześniej bez co najmniej jednego postu.

Często użytkownicy rejestrują się, przeglądają forum, ale nie piszą. Nie uważam, że dobrym pomysłem jest ich kasowanie. Dlaczego wydaje Ci się to potrzebne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mówię że jest to mi potrzebne. ale po co milion użytkowników, którzy się zarejestrowali kiedyś tam, napisali zaledwie jednego czy dwa posty i zapomnieli o forum.

tak samo można kasować jakies tematy nieaktywne lub takie gdzie nikt nie odpowiedział nigdy przez długi czas.

 

 

Nie mówię że to mi jest do czegoś potrzebne, to jest tylko propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest ok, natomiast posty nie powinny być usuwane, o ile nie zawierają wulgaryzmów i nie są atakiem na jakiegoś usera. To forum generalnie dla ludzi chorych, bo każdy z nas ma przecież coś nie tak z mózgiem, skoro tu się znalazł i robienie sobie prywatnych wycieczek jest co najmniej nie na miejscu.

Poza tym pozdrawiam Tomka Nowaka.

 

[Dodane po edycji:]

 

powinno forum automatycznie kasowac osoby ktore np przez jakis czas sie nie wypowiadaly np 3 miesiace.

 

totalna bzdura dla mnie, niby czemu? wiele osób jest tak schowanych w sobie, że się boi wypowiedzieć, choćby pisemnie. Niech sobie czytają,, taka wiedza może w pewnym momencie sprowokuje ich do zmiany czegoś w swoim życiu, do wyjścia z domu, do pójścia do lekarza, do poznania kogoś z podobnymi problemami. A to, czy ktoś coś napisze, to jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

realista, dziękuję za pozdrowienia. :)

I wyjaśniam - żadne posty nie są kasowane o ile nie zawierają wulgaryzmów/spamu/kłótni między Użytkownikami.

Reszta postów nie na temat lub wg. funkcyjnych podpadających pod 'dziwne' ląduje w innym subforum bądź w koszu.

Kosz jest dostępny dla wszystkich, i można go czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosz jest dostępny dla wszystkich
heheh to brzmi zachecajaco ;)

ja mam (jesli mozna w ogole) taka propozycje (bo chyba to widzialam w jakims innym forum) jak sie wysyla PW to tresc tej wiadomosci jest widoczna w moim mailu (tzn dostaje info nie tylko ze przyszla pw ale tez jej tresc). To bardziej motywuje zeby wejsc i ja przeczytac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wciskamy tabletek i psychologa (?!) przepraszam bardzo czy ktos wciska komus tabletki albo psychologa?

Po 1 : nikt nie jest lekarzem zeby wciskac leki (zreszta jesli ktos doradza leki to napewno nie zmusza do brania ich)

po 2 : jak jest napisane ponizej "Administratorzy Forum psychologicznego nie biorą odpowiedzialności za treści pisane przez Użytkowników.

Forum ma charakter informacyjny.

Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.

Forum jest prowadzone przez osoby fizyczne wyłącznie w celach osobistych." to chyba wchadzac tutaj kazdy rozumie w jakim celu jest stworzone to forum "INFORMACYJNYM" , wiec jesli jakas rada komus sie nie podoba to jej nie stosuje , a jesli ktos chyta sie kazdej nadzieji to skorzysta z rady (dobrej moim zdaniem) pojscia do lekarza psychiatry badz psychologa . Przecierz zaburzenia psychiczna tak jak kazda choroba wymagaja konsultacji lekarskiej i podjecia srodkow leczacych np tabletki lub psychoterapia.

Chyba proste jak budowa cepa ...

 

czytajac niektore posty jednak nie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z forum i dzięki niemu uzyskałem wsparcie. Najpierw czytając, bo przez to wiedziałem, że są też inni ludzie, którzy mają podobne problemy. Później znalazłem tu namiar na osobę, która mi pomogła wyjść z lęków. Teraz czuję się świetnie, a bywam tu nadal, bo przywiązałem się jak do dobrej rodziny. Forum jest świetne i potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy da sie, ale czy moznaby bylo pomyslec nad automatycznym skalowaniem fotek? czasem nie mam czasu albo mozliwosci by zmieniac rozmiaru zdjecia wiec zanim cos wrzuce to musze wrzucac na imageshacka i zmieniac w ten sposob rozmiar foty.

 

wladzo? czy da sie z tym cos zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazek musi mieć przynajmniej 0 pikseli szerokości, 0 pikseli wysokości, i co najwyżej 2000 pikseli szerokości i 2000 pikseli wysokości. Przesyłany obrazek ma 1700 pikseli szerokości i 2338 pikseli wysokości.

 

hmmmm

 

[Dodane po edycji:]

 

ntak czy siak musze zmniejszac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się na tego typu forum po raz pierwszy, ale nie sądzę aby ktoś z tego forum był mi w stanie pomóc skoro psycholog tego nie potrafił, nie potrafiła i nadal nie potrafi mi pomóc moja partnerka, myśli samobójcze nie odejdą dopóki tego nie zrobię, a doskonale wiem o tym że wtedy będę działał skutecznie... pozwolę sobie zacytować tekst piosenki "Jestem obcy" zespołu IRA - ponieważ dokładnie tak się czuję już od dłuższego czasu jak bohater tej piosenki...

 

"Jestem obcy" [iRA]

 

Dzisiaj czuję jak przemija czas

I żal przeradza niemoc w strach

Wyciągam rękę chciałbym poczuć znów

To co kiedyś było ważne

 

Jestem obcy w moim mieście

Jestem obcy pośród was

Jestem obcy w moim własnym śnie

Jestem tylko cieniem

 

Dobry los już opuścił mnie

Odszedł nocą kiedy spałem

Dziś na próżno

wszędzie szukam go

Pewnie sobie kogoś znalazł

 

Jestem obcy w moim mieście

Jestem obcy pośród was

Jestem obcy w moim własnym śnie

Jestem tylko cieniem

 

 

Tak już jest i nie zmieni tego nikt

Najpierw dzień potem noc

Moje serce coraz bardziej nie chce grać

Puste słowa lecą w dal

 

Tak już jest i nie zmieni tego nikt

Najpierw dzień potem noc

Moje serce coraz bardziej nie chce grać

Puste słowa lecą w dal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witt, a moze jestes zbyt zamknieta osoba i nie dopuszczasz mysli, ze ktos moglby jednak Ci pomoc... tez kiedys sie przy tym upieralam, az w końcu ktos na sile udowodnil mi ze jestem w wielkim bledzie - ze mozna mi pomoc, ze kazdemu mozna pomoc, tylko ta osoba musi chciec dac sobie pomoc... problem tkwi wylacznie w tej checi.... A forum jak najbardziej pomaga... tym, ktorzy sie otwierają i mowia o swoich problemach...

 

Trzymam za Ciebie kciuki i pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×