Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

I wzajemnie bliksa hehe Ty se nie mysl, że bedziesz miala z głowy jak mnie jakies strachy paskudne napadną to ja Ciebie bede meczyc hehehe

 

oj no co z tego ze podroba - zasady niemal identyczne, a tańsza o połowe :P

 

[Dodane po edycji:]

 

Serio??? Ja widzialam adedos, adedas i rozne takie heh ludzie to maja pomysly ze posmiac sie mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakiś takiś w miare dobry dzień, wstałem o 8.45 aby sie szybko umyć bo przyszli robić łazienke (niekończonca sie opowieść) no i wlaściwie byłem tak zmęczony ze położyłem się zaraz ponownie do łóżka i spałem do prawie 13 mimo że skuli młotem całą podłoge to ja byłem trwardszy od tego i spałem i o dziwo wogóle mi to nie przeszkadzało - taki obojętny bytłem - fakt, że przed snem wziołem pół xanaxu i poł relanium... Potem sie obijałem - ostatnio do niczego nie umiem sie zabrać, potem przypadkiem musiałem odwieść znajomego i stałem 15 minut w korku i hmm nawet sie nie bałe (sam sie zdziwilem ze ani lęku) - mhmm może rexetin zaczyna działać (2gi tydzięń jutro jak biore)..

 

[Dodane po edycji:]

 

Madziu mówilem ze nie masz raka - ehh ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliksa- żyjesz? Trzymaj sie jakoś, pamiętaj że każdy atak mija i potem jest tylko lepiej :smile: Nie jesteś sama!!!Jak coś to pisz do nas.

 

A ja wróciłam z kina, łapiąc kapcia w aucie po drodze :? Teraz idę kolację zrobić i wypic lampkę szampana przy świecach. Dziś jest co świętować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×