Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam 29 lat, od kilku lat doskwiera mi nerwica lękowa, najbardziej uciążliwe dla mnie są zaburzenia somatyczne, ktore nie pozwolaja mi normalnie funkcjonowac. Do tej pory nie zdecydowalem sie na zadna terapie, leczylem sie jedynie farmakologicznie, Chcialbym to zmienic, szukam osoby do wzajemnego wsparcia w problemie, do rozmowy, ew. spotkan, osobę ktora uczeszczala juz na terapie. Bytom / okolice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam 29 lat, od kilku lat doskwiera mi nerwica lękowa, najbardziej uciążliwe dla mnie są zaburzenia somatyczne, ktore nie pozwolaja mi normalnie funkcjonowac. Do tej pory nie zdecydowalem sie na zadna terapie, leczylem sie jedynie farmakologicznie, Chcialbym to zmienic, szukam osoby do wzajemnego wsparcia w problemie, do rozmowy, ew. spotkan, osobę ktora uczeszczala juz na terapie. Bytom / okolice

 

Zajrzyj do wątku o hipochondrii w dziale "nerwica lękowa". Powinieneś się tam "dobrze" czuć. Terapia jak najbardziej, mimo że to proces długotrwały. Życzę wytrwałości i wyzdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, wiesz co ja mialam miec terapie 3 miesieczna ale bylam tylko raz ze wzgledu na zbyt silne objawy nerwicy. Niestety nie poczulam sie tam dobrze a wrecz gorzej. Mialam wrazenie ze tylko ja tam siedze jak na szpilkach.

 

Terapia grupowa? Może trzeba spróbować indywidualnej? W każdym razie za szybko odpuściłaś. Początki terapii zwykle nie są łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne za wcześnie zrezygnowalam ale nie dalam rady , psychika mi nie pozwolila... na ten moment jest lepiej ale nie tak jak powinno byc. Pozniej chodzilam do psychiatry i leczylam sie farmakologicznie , jednak efektow zero. Po tylu latach wiem ze wplyw na moja nerwica ma to jak wyglada moje zycie i czy jestem z niego zadowolona. Teraz mam ciezka sytuacje poniewaz musze zmienic prace i boje sie kontaktu z nowymi ludzmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne za wcześnie zrezygnowalam ale nie dalam rady , psychika mi nie pozwolila... na ten moment jest lepiej ale nie tak jak powinno byc. Pozniej chodzilam do psychiatry i leczylam sie farmakologicznie , jednak efektow zero. Po tylu latach wiem ze wplyw na moja nerwica ma to jak wyglada moje zycie i czy jestem z niego zadowolona. Teraz mam ciezka sytuacje poniewaz musze zmienic prace i boje sie kontaktu z nowymi ludzmi.

 

Leki też trzeba dobrać. Nie zawsze pierwszy, czy drugi lek pomoże. Trzeba cierpliwości. Ale terapia w twoim przypadku wydaje się nieodzowna. Zacznij od indywidualnej, skoro tak ciężko Ci idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy nie podążyć za radą, zamiast czy za nią podążyć... Co z moją głową?

 

Nie wiem czy pytasz o poprawność gramatyczną wypowiedzi, ale jeśli tak, to według mnie zwrot "zastanawiam się, czy nie podążyć za czyjąś radą" jest poprawny. W tym przypadku słowo "nie" nie jest zaprzeczeniem. Z Twoją głową wszystko ok tak czy inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy nie podążyć za radą przetrolla i nie zapisać się do lekarza psychiatry płci żeńskiej. Kogo możecie polecić?

Bardzo polecam dr Monikę Ochalik, przyjmuje na 1 maja w Katowicach. Niestety prywatnie, ale ma super podejście do pacjenta, mi kazała iść do neurologa żeby być pewnym, ze tylko psychika u mnie leży, z racji przyjmowanych leków mam monitorować badania krwi. Naprawdę polecam z całego serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doszło. Tak samo jak letni zlot na południu Polski. Sądzę, że użytkownicy forum, którzy mają cięższy okres za bardzo martwią się o siebie, żeby myśleć o jakichś spotkaniach, natomiast tych użytkowników, którzy mają się dobrze takie spotkanie po prostu nie interesuje. Był ktoś na "Kulcie" wczoraj w Spodku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×