Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

KOSZMAR JAKIŚ!!! wczoraj zepsuł nam sie junkers i trzeba bylo wode zakrecic i nie wiadomo jak dlugo to potrwa ;( pewnie az babka kupi nowy, bo on jak najbardziej mial prawo sie w końcu zepsuc, ale dlaczego akurat wczoraj gdy chcialam sie kąpać??!! ;( wrrrr :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikomu nie polecam miszanki:piwo +bigos+likier kiwi+papierochy;bèdziecie wyglàdac jak ja dzisiaj:z okladem zimnym na czole i miskà kolo lozka w razie pawia :roll: pozdrawiam ludziska :twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KasiaMi11, tylko nie likier bron boze!!! :Dtet, juz rzygalam raniutko,ta miska po to jakbym tak nie zdàzyla! :twisted: stara jestem a glupia hm..;

 

 

a ogolnie samopoczucie ok,dziewczyny dlaczego nie zaglàdacie na czata forumowego?jest swietny :mrgreen::mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Razorbladerka_, bez okazji czekam na wyniki badan corki i...puscily nerwy wczoraj wieczorem :? a na czacie mi przeeszlo ;) gdyby nie ten likier??buziaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo na czata trzeba jakies wtyczki pobrac a ja sie nie znam na tym i nie chce narzeczonemu lapka zawirusowac :shock:

 

[Dodane po edycji:]

 

Po likierach juz niestety tak jest jak i po winach i wodkach kolorowych, ze kac jest ogromny i czlowiek gowniano sie czuje nastepnego dnia... heh wiem co mówie ( w końcu w monopolowym pracowałam hhehe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedna Wovka :( Palce w gardło i ku chwale ojczyzny ! :lol:;)

 

A ja ide dzis do kina, bo moj facet ma urodziny 24 :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A ja byłam na tym rtg jeszcze raz. Od razu mnie wzieli, po 3minutach wynik był i rozmowa z lekarzem.

Oczywiscie zadnego guza nie mam :smile: Ale mam cytuje ''Nieznaczne, prawostronne skrzywienie, górnego odcinka kręgosłupa lędzwiowego. Lordoza lędzwiowa, spłycona. Poza tym kręgosłup lędzwiowy i stawy krzyżowo-biodrowe, rtg bez zmian."

 

Czyli tylko moje skrzywienie z dziecinstwa sie odzywa :D Jestem zdrowa! Tylko jeszcze cytologie musze zrobic, ale wiem ze bedzie okej.

 

Ale najgorsza byla noc. Niewiem cy łączyc to co sie stalo z nerwicą (jak myslicie?) ale bylo tak:

 

Musialam wziąść tabletki na przeczyszczenie na te rtg. I wzielam. Cala noc strasznie bolal mnie brzuch, masakra. Wkoncu wstalam, poszlam do lazienki ok 5 rano i..... zaczelam tracic przytomnosc ! Zrobilo mi sie czarno przed oczami, mroczki, utrata słuchu.masakra.. mialam wrazenie ze wychodze z mojego ciala! Juz sie balam ze to nerwica i ze znowu mi sie derealizacja właczy ! :cry: Ledwo dalam rade dobiec po omacku do pokoju i krzyknac " Michał, karetka!...." i upadlam na podloge. Tętno 300/300 , zimny pot, drgawki, okrutny szum w głowie...

 

Jak myslicie, to nerwica czy te tabletki tak podzialaly ? (lakarz powiedziala ze na moj organizm wystarczylo jedną zjesc a ja wzielam 3 tak jak mi w aptece kazaly).

 

Prosze Was o odpowiedz, co mylicie ? to nerwica taki matrix mi zrobila? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia, a jak te na przeczyszczenie sie nazywają?? Bo ja brałam takie jedne calkiem niedawna na problemy z zoladkiem i tez mi kazali po 3 wieczorem brac ale potem noc byla koszmarna i az chlopak pozniej ze mną do łazienki chodził tak mi słabo było po nich... więc to moze te same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerko - Radirex . Właśnie tak myślę, bo w sumie gdyby to był atak nerwicy to chyba nie byłby taki gwałtowny i szybko by nie przeszedł... no i w sumie nie czułam paniki...

 

Ech :( Wazne, ze juz jest lepiej choc nadal troche słabo sie czuje ;) Ale ciesze sie cholernie ze zadnych guzow nie mam, tylko zwykłą lordozę ! Ide zaraz jakiegos torta moze upieke, albo ciastka chociaz dla Misia :smile: A do kina idziemy na Oszukac Przeznaczenie 4 3D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty te same brałaś? No śmierdzą strasznie :? Ale nie myślałam że aż przytomność mogę stracic po ziołach! I tak masakrycznie mnie brzuch bolał.

 

A jak u Was pogoda? w Szczecinie dziś pierwszy raz śnieg padał i biało jest. Mój luby narzeka że piękny prezent dostał na urodziny, nie cierpi zimy a tu akurat dzisiaj... Brr jak zimno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te same, te same Madzia brałam... Ja jak pierwszy raz je wzielam na wieczor to kolejny dzien caluski w lozku, taka bylam osłabiona...

 

 

Byłam niedawno na spacerku małym i strasznie wiało... i raz na jakies pol minuty cos bialego spadalo z nieba hehe ale nic nikomu nie mowilam, ze to widzialam, bo jeszcze by pomysleli ze jakas wariatka jestem hehehe

A ja śnieg uwielbiam :D zwłaszcza gdy tak mocno sypie - cudny widok :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×