Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie wynikało z tego, ze ani w profilu ani w stopce Pizzacanto nie ma informacji o banie. Za wszystkie wyjaśnienia dziękuję.

Osobiście nie poczułam się dotknięta, ale podsumowanie userów jako żałosnych, naćpanych i gównianych nie przypadło mi specjalnie do gustu.

Jeśli pan P. faktycznie został zablokowany jako użytkownik forum, proszę uznać temat za niebyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mi ten specyfik pomagał (chociaż nie mam pewności że to on a nie że samo przeszło) i uważam że inni powinni wiedzieć o takiej alternatywie. To znaczy, kiedy go brałam nie miałam ani raz ataku, a po skończeniu kuracji mam tylko nieznaczne czasem złe samopoczucie.

 

A mozesz napisać co to za specyfik? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś2222, skoro dla ciebie to forum jest nudne jak pisanie smsów no to przykro mi......skoro nie znajdujesz tu nic godnego uwagi....a oceniać możesz zawsze zdjęcia na NK albo fotce.pl...... :roll:

 

widzę, że od razu mnie skreślasz, dla mnie forum pomimo, że posiada informacje to powinno być ciekawe to moje zdanie. I znowu potwierdzają się moje przypuszczenia, że jestem inny , że myśle inaczej niż większość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że od razu mnie skreślasz, dla mnie forum pomimo, że posiada informacje to powinno być ciekawe to moje zdanie.

Jak widać dla większości ludzi wypowiadających się w tym temacie to forum jest wystarczająco ciekawe i nie potrzeba żadnych suwaczków, liczników i hierarchii. Więc piszę kulturalnie, że to czego szukasz znajdziesz np. na NK :D

I znowu potwierdzają się moje przypuszczenia, że jestem inny , że myśle inaczej niż większość

Tu panuje demokracja, gdyby większosc użytkowników cię poparła, napewno administratorzy rozważyliby możliwość tych propozycji, ale skoro większości potrzebne nie są to po co ma się w to angażować?

 

Oczywiście nikt nie broni ci mieć własnego zdania to twoje święte prawo - ale i ty nie każ nikomu z tobą się zgadzać skoro uważa inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum to forum!! Ludzie, niech to nie bedzie kolejny portal w stylu tych nudnych pokemonów jak kiedys epuls albo inne takie podobne... Podejrzewam, ze gdyby to forum stalo sie czyms podobnym, to ludzie opisujacy tu swoje zycie, zamkneliby sie w sobie i na pewno przestali byc tacy otwarci w stosunku do siebie... takie jest moje zdanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz napisać co to za specyfik? :smile:

Tak, to są preparaty Joalis, przymierzam się do napisania o nich w dziale medycyna alternatywna. Fukcjonują na zasadzie detoksykacji poszczególnych organów ciała. Wydaje mi się że na mnie podziałały więc fajnie gdyby ktoś ich jeszcze spróbował żeby to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście TAK. Akurat nie jestem samotna ale chętnie poznaję nowych ludzi również ;) W Wawie się już nawzajem poznaliśmy trochę i zamierzamy jeszcze trochę bardziej ;)

 

Jedyne co mi się nie podoba to takie znajomości on-line kiedy ludzie się nie widzą nawzajem... myslę że to niezbyt zdrowe na dłuższą metę. Ja jestem to starsze pokolenie, nie wychowane jeszcze na internecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, w całości popieram kiedyś to się szło nad rzekę pogadać nie na gg , przyjaciela widziało się 100 razy dziennie a teraz to czasami się przyjaźnią tak to nazywają a w życiu się nie widzieli :!: nie wiem czy to dobry kierunek zachowań międzyludzkich , młodsze pokolenia to już odludki po prostu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle jest w internecie portali randkowych, że nie widzę sensu otwierania czegos kolejnego w tym rodzaju.

Wiesz chyba idea jest taka nie tyle żeby poznać kogokolwiek, tylko kogoś kto ma podobny problem jak my i dzięki temu nas lepiej zrozumie. Trudno na portalu sympatia.pl chwalić się nerwicą i wizytami u psychiatry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle jest w internecie portali randkowych, że nie widzę sensu otwierania czegos kolejnego w tym rodzaju.

Mój głos na nie.

Na portalach tego rodzaju jakieś 90% zalogowanych szuka co najwyżej przygody lub nie ma większych problemów z nawiązywaniem znajomości. Łatwiej znależć kogoś wśród swoich.

Popieram pomysł ale warto wprowadzić jakieś wewnetrzne zabezpieczenie w stylu udostępnienia wątku po określonym czasie od zarejestrowania się czy coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×