Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj chyba wstałam lewą nogą.... nie wiem sama... mialam z samego rana zchlopakiem do lekarza jechac i w ogole tyle rzeczy mielism razem robic bo ma wolne, i dupa... siedze ja przy lapku, on przy kompie tuz obok i sie do siebie nie odzywamy... juz chyba wolalabym przespac caly dzien niz w ten sposob go spedzic......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wstalam po 11, po nieprzespanej nocy oczywiscie. Wczoraj wieczorem czulam sie dobrze, bo wzielam leki znajomego (swoich na arzie nie mam). Ale rano znowu porazka. Strach przed wszystkim, wlaczylam tv zeby nie myslec o niczym i zaczeli straszyc i jeszcze gorzej. Znow sie poryczalam. Czekam na moje leki. Wiecie moze czy mozna zazywac jednoczesnie paromerc i xanax?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malenka- chyba mozna, bo jeden to antydepresant a drugi to na lęki... W sumie chyba kazdy z nas przyjmowal antydepresanty z antylękowymi.. A nie pytalas lekarza?

 

A ja dzis poszlam po wyniki rtg kręgosłupa... i dowiedzialam sie, ze mam przyjsc jutro. Bo cos im sie nie podoba. Ponoc cos wyszlo nie wyraznie i musza zrobic jeszcze raz dolną, prawą cześć.

Zapytalam babki wprost:

-Czy mam guza? Czy ja mam raka?

Powiedziala, ze na guza to trzeba sobie zapracowac, ja byc prawdopodobnie mam cos tam zwężone(?) i mam przyjsc jutro na rtg, wyniki od ręki od lekarza, na szybko.

 

Trzymajcie kciuki.

 

I dzisiaj ostatni posilek o 14, zeby 'na czysto' tam isc.....masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) Stresuję sie, ale cóż, skoro mówią że guza nie ma...

A te leki jeden i drugi masz od tego samego lekarza? jeśli tak to nie moze Ci przepisac lekow ktorych razem brac nie mozna. Wg mozna je brac, jak napsialam- kazdy z nas je antydepresanty z antylękowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większosc antydepresantow nie dziala od razu ( w sumie to chyba zaden ) i leki typu Xanax lekarze przepisują po to, aby wspomoc chorego w pierwszej fazie leczenia antydepresantem. A Xanax inny lekarz Ci przepisal? Na stałe czy dorażnie?

 

Wg mnie bierz sam Paromerc, a Xanax tylko doraznie, w razie potrzeby kiedy bedzie gorzej. Po co sie truc i uzalezniac jesli nie jest to konieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ze jest tak jak piszecie :smile: Mimo wszystko fajnie mieć świadomość że nie jestem sama, że ktoś mnie wspiera ;)

 

Póki co przeżywam katorgę bo niby nic jeść nie mogę (ale i tak sie skuszę na kromkę chleba bo umrę z głodu! ) buzka :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×