Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mama płacze; ja też mam ochotę, ale za to zbyt mało siły. Płakanie to przecież wyczerpujące zajęcie, a mnie od kilku dni piekielnie bolą oczy.

 

Znów mam te chwile, kiedy moja nadzieja w lepsze jutro chowa się pod łóżko, a ja stoję sztywno przerażona, zmartwiona i zniechęcona do wszystkiego, co wiąże się z codziennością. Tęsknię za nią, a nie potrafię do niej wrócić. Wyobrażam sobie, jak długa i męcząca droga mnie czeka, a na samą myśl zwyczajnie mi się odechciewa.

 

Chciałabym, żeby moje wędrówki po lekarzach zakończyły się na okuliście i ostatecznym badaniu krwi w kierunku boreliozy. Na więcej brak mi tchu.

 

Chciałabym spojrzeć na siebie w lustrze i powiedzieć: zmieniłam się. Kocham się. Kocham życie. Mam marzenia i będę je realizować. Jestem zdrowa. Jestem normalna. Jestem jak inni.

 

Chciałabym.

 

 

 

A na razie jest wszystko na opak, na odwrót. Wbrew. I chyba nie zanosi się, by było lepiej.

Chłopak na studiach baluje, a przyjaciół policzyć mogę na palcach jednej ręki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałabym spojrzeć na siebie w lustrze i powiedzieć: zmieniłam się. Kocham się. Kocham życie. Mam marzenia i będę je realizować. Jestem zdrowa. Jestem normalna. Jestem jak inni.

 

Chciałabym.

A na razie jest wszystko na opak, na odwrót. Wbrew. I chyba nie zanosi się, by było lepiej.

Chłopak na studiach baluje, a przyjaciół policzyć mogę na palcach jednej ręki...

Jakże bliski mi stan myślę ze wiem co czujesz Ale miejmy nadzieję na lepsze jutro. Przyjaciol nie mam juz wcale

 

Nawet Twojego męża? Spróbuj o tym z nim porozmawiać... żebyś miała w nim wsparcie.. popros go o wsparcie w tej sprawie... głupio mu bedzie odmówić 8)

To jest chyba najtrudniejsza rzecz do wykonania. On ma wyrobione zdanie na ten temat. Kobieta ma zachowywac sie tak i tak Teraz go nie ma jest za granica i co tydzien mi od kilku miesiecy obiecuje ze juz wraca. A ja czekam i dalej jestem sama Wczoraj wpadla do mnie corka. Nie moglam opanowac placzu choc sie staralam. Nigdy wczesniej nie pytala mnie co sie ze mna dzieje a wczoraj zapytala. To byl dla mnie szok ktory spowodowal ze zdobylam sie na szczera rozmowe i powiedzialam jej o swoim stanie o moich myslach O tym ze chce zniknac nie żyć. Dzis tego zaluje bo chyba ja przestraszylam. Przytulila mnie i plakala razem ze mna. A teraz mam wyrzuty sumienia Po co ja obarczalam ją tym moim smutkiem Ona ma dosc swoich problemow A teraz jeszcze bedzie sie o psychiczna matke martwic I znow mysli ze jak odejde wszystkim bedzie lzej sie zylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nocka, nie ma nic zlego w tym ze twoja corka dowiedziala siè co ciè drèczy.moja corcia tez wie o mojej nerwicy,moich lèkach itp.wiem ze nie chcesz martwic swojej pociechy,ale ona na pewno nie pomysli o tobie ze jestes wariatkà :smile: ja dzisiaj czekam na brata az wroci wczesniej z pracy bo màz wraca pozno i lecè do lekarza :? mam okropne zawroty glowy i bardzo siè trzèsè,staralam siè jak moglam wytrzymamlam bez lekow prawie dwa miesiàce ,ale dzisiaj to juz porazka;dobrze ze mogè pisac.rèce mi drètwiejà okropnie :shock: cos nowego :? acha wkrècam sobie ze to sm pewnie.bez sensu prawda?pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ci napisac bo ja sama siè rozpadam dzisiaj ale to dobrze ze piszè,bo staram siè nie myslec i nie koncentrowac tak bardzo na sobie.chyba raczj ciè nie przekonam zebys nie zalowala swojej rozmowy z corkà :roll: ale sama powiedz,czy twoi bliscy nie powinni wiedziec co ciè mèczy?od tego ich mamy,na dobre i na zle prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nocka, być moze przestraszyła sie trochę Twojego wyznania, ale dobrze, ze jej powiedzialas.. na pewno docenila to, ze bylas tak bardzo z nia szczera... Jesli nie mąż to w córce powinnas miec oparcie.. i nie powinnas myslec, ze niepotrzebnie zadreczasz ją swoimi problemami.. to lepsze niż gdybys tfu tfu cos sobie zrobila a ona by o niczym nie wiedziala...!! wtedy dopiero mialaby wyrzuty sumienia, ze nic nie zauwazyla, ze Ci nie pomogła... Więc BARDZO DOBRZE ZROBIŁAŚ!!

WE DWOJE RAŻNIEJ ;) i uwierz, ze BEDZIE DOBRZE, bo będzie... tylko kiedy to juz zalezy od nas i od tego co zrobimy z tym czasem... :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno :)))

Wiecie Co ja zrobilam Zadzwonil maż i od slowa do slowa oczywiscie sie poryczalam ze mam wszystkiego juz dosc i wogule i w szczegule I mu palnelam ze mam mysli samobojcze Oczywiscie powiedzial zebym go nie wkur....a i jak jestem wariatka to swoje mysli niech trzymam dla siebie i gwiznol sluchawka. Zadzwonil po godzinie chyba do niego dotarlo i zapytal ze niby co ja chce zrobic przeciez sa dzieci? Wiec mu powiedzialam ze wlasnie w tym sek ze ja wiem ze nic sobie nie moge zrobic ale te mysli sa i to coraz gorsze Obiecal wrocic do piatku i obiecal spokojna rozmowe. Spokojna to dla mnie bardzo wazne bo on jest choleryk i wrzeszczy a ja wtedy tylko rycze i nic nie powiem Zobaczymy czy wroci obiecuje juz tak od 2 miesiecy albo i dluzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mi strasznie smutno... od kilku dni nie mogę się pozbierać - nie mam na nic siły, a łzy same cisną mi się do oczu. Ciesze się że udało mi się znaleźć to forum - widzę, że nie tylko ja mam taki problem - że nie mogę się przed nikim wygadać. Bez wątpienia wielu z Was ma dużo gorszą sytuację, ale to nie jest pocieszające. Usilnie szukam sposobu żeby nie doszło do najgorszego... ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×