Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

neon, jak stary jest węgiel? :v

 

kia_ sportage, ja myślę że potrzeba Ci odpoczynku i relaksu, pomyśl o sobie, co by mogło sprawić, żebyś poczuła się trochę lżej?

 

magic wolf, mi tam się wiele różnych tatuazy podoba, ale lepiej ciało zdobić czymś pozytywnym a nie przepełnionym nienawiścią. Tak myślę... dlatego ja chcę mieć zwierzątka :D Różowy motylek tańczący na tęczy? Super pomysł, chociaż motyle są oklepane, wolałabym ćmę. Na gałązce ^^ Zaraz Wam mogę pokazać swoją jaszczurkę, jak ogarnę dodawanie zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał coraz mniej czasu na forum, ale żeby nie pieprzyć - napisałem swój własny system operacyjny KTÓRY DZIAŁA!

Ma podstawowe funkcje, cztery komendy na krzyż, i tylko tyle, ale i tak dla mnie to dużo i będę go rozwijał.

 

Chciałem się pochwalić bez zbędnego pieprzenia że coś mi się udaje ;) I najlepsze, że euforia niesamowita. Aż w końcu zapomniałem o tym, że jestem schizolem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jestes stara jak węgiel :-P

 

Tak staraaaaaaaaaaary, ooooooo taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak staaaaaaaaary ze nawet starszy niż dinozaur :-P

czyli >>>>Diament

https://pl.wikipedia.org/wiki/Diament

 

nieźle to wykombinowałeś Neon :smile::uklon:

 

Dzieki za uznanie :angel:

 

Aurora88, u mnie na dniach tez skorupka blizsza sercu, chyba przez te przesilenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na chwilę opuszczam swoją (chciałbym napisać przyjazną, choć to nie prawda) skorupkę. Skorupka jest powiedzmy średnio komfortowa a mówiąc całkiem szczerze choojowo w niej jest, choć nie co chroni mnie przed światem, jednak zbyt słabo by można było się tu poczuć dobrze, więc trzeba czasem wystawić główkę na światło dzienne, w poszukiwaniu nie wiem czego :D

 

witam wszystkich i poewiedzcie mi, czy wszystkie mieśnie kości mózg mogą boleć z nerwów?

 

Mózg nie może boleć, nie ma nerwów odpowiedzialnych za ból ale mięśnie mogą, czy głowa, psychika ma wpływ na ciało, zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×