Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sobie mysle ze schlebiacie sobie troche ale ludzie maja dosc i stad spiecia, poza tym moralizatorski ton nie na kazdego dziala wychowawczo, sa osoby ktore potrzebuje miec konkretne rozwiazania a nie tlumaczenia na okolo

 

ja to widze tak ze zyjemy w kraju ktory jest nienormalny i stad nienormalne stosunki i takie glaskanie sie po glowie niczego nie zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie Wam zdradze , że ostrzeżenia nie sa na stałe tzn.znikaja po jakimś czasie......czego ja jestem przykładem ;)

A tak poza tym ludzie nie buntujcie się bo te forumowe "metody wychowawcze" wychodza wszystkim tylko na korzyść.Jest tu dzieki temu spokój,porządek i kultura co przyciąga tu tak wielu użytkowników czego nie można powiedzieć o jednym takim konkurencyjnym forum psychologicznym gdzie chamstwo i wyzywanie się na wzajem to norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, sa osoby ktore potrzebuje miec konkretne rozwiazania a nie tlumaczenia na oko

To trzeba się wtedy wybrać do psychiatry i psychologa (jeśli chodzi o problemy z nerwicą i depresją) bo tutaj nie ma żadnego specjalisty z tytułem naukowym, więc nie należy się spodziewać konkretnej "naukowej" porady, całe to forum opiera się tylko na naszych doświadczeniach pomagamy sobie tak jak potrafimy, nie wszyscy muszą wszystkich lubić....poprostu omijaj posty osób które cię irytują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic, to moze do mojego ostrzezenia mozna by bylo dopisac ze za spama?duzo ludzi siè pyta kogo obrazilam albo cos wtym stylu :D

Po raz kolejny piszesz o tym samym, rozumiem, że ostrzeżenie nie wygląda ładnie, ale nie dostałaś go bez powodu.

wovacuum, olej to ostrzezenie, tym bardziej, ze na nie nie zasłużylas, kto cie zna , wie jaka jestes

bliksa, oceniasz słuszność mojej decyzji nie mając pełnych danych nt. okoliczności kiedy zostało przyznane.

 

Żeby zamknąć raz na zawsze ten temat napiszę dlaczego wovavuum dostała ostrzeżenie (mimo, że tłumaczyłem już to i na pw, i na czacie):

Z Twojego konta został wysłany temat zawierający link do strony z jakimś refferem (nie wnikam do czego), temat umieszczony był w subforum 'Nerwica lękowa' chociaż zupełnie nie był związany z tematem. Za wykorzystywanie forum w celu rozsyłania spamu przyznawane są ostrzeżenia każdemu, nawet osobom których reszta postów jest wartościowa.

Dodatkowo w wyjaśnieniach wovacuum pisała, że temat nie był założony przez nią tylko przez kogoś kto miał dostęp do jej konta.

Każdy użytkownik zakładając konto na forum nerwica.com jest zobowiązany do dbania o to, aby osoby niepowołane nie mogły uzyskać danych potrzebnych do zalogowania do konta.

 

Jestem ciekawa, gdzie się podział temat, w którym Pizzacanto napisał, ze uczestnicy forum to żałosna kupa gówna?

Oraz dlaczego nie dostał za to bana, pomimo, ze miał już dwa ostrzeżenia?

 

Czy ktoś może mi to w miarę przystępnie wyjaśnić?

Logi forum:

linka656 ::ffff:[ip ukryte] 28 Paź 2009, 21:41 Zbanowano użytkownika z powodu “Użytkownik osiągnął maksymalną liczbę ostrzeżeń i został automatycznie zbanowany.”

» pizzacanto

 

Dlaczego temat został skasowany wyjaśnił Ridllic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się boję że dostanę bana chociaż nie wiem za co ale może napiszę kiedyś niechcący coś co się komuś nie podoba.

Na przykład, jeżeli założę temat jakim specyfikiem się leczylam (a nie jest to lekarstwo tylko specyfik "medycyny alternatywnej" dostępny dla każdego i jeszcze podam stronkę gdzie to dostać) to czy dostanę bana za spamowanie?

 

Mi ten specyfik pomagał (chociaż nie mam pewności że to on a nie że samo przeszło) i uważam że inni powinni wiedzieć o takiej alternatywie. To znaczy, kiedy go brałam nie miałam ani raz ataku, a po skończeniu kuracji mam tylko nieznaczne czasem złe samopoczucie.

 

Albo jeżeli napiszę żeby ludzie nie żarli tych pastylek bo nie warto, przy najmniejszych objawach każdy psychatra przepisuje tabletki które się potem bierze rok a które wg mnie są "kupą gówna" (tzn. powinny byc przepisywane tylko w ciężkich przypadkach a nie w lekkich) to jest czysta chemia i mnóstwo skutków ubocznych. Czy za pisanie swojego zdania też dostanę bana? Uważam że każdy powinien najpierw spróbować się leczyć psychoterapią i czymkolwiek innym co może mu pomoc zanim sięgnie po prochy (no chyba że jest już bardzo kiepsko). I osoby które biorą proszki a nie idą na terapię ani nic ze sobą nie robią, są po prostu w głębokim błędzie (żeby nie powiedzieć że są głupie). A takich osób jest (wydaje mi się) sporo.

 

Powyższe poglądy są wyłącznie indywidualnymi opiniami autorki posta. Przed decyzją skonsultuj się ze swoim lekarzem, aptekarzem, mamą, przyjaciółką itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by dodać takie coś , że userzy mogą innym userom dawac rozne pozytywy do profilu. Dam przyklad ze uzytkownik pomogl drugiemu to ten mu daje pochwale i przy profilach jest napisane ile kto ma pochwal czy zupelnie czegos przeciwnego. I moze by tez byc fajna opcja dodawania przyjaciol itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że Adaś tymi słowami przekazał bardzo ważną wiadomość. I nie chodziło tu śmiech po opowiedzeniu dowcipu. Nie ma co przesadzać. Można najwyżej odjąć posta jeżeli komuś ten licznik postów jest bardzo ważny (mi akurat zwisa - choć licznik pomógł na tego rodzaju forum to też sądzę, że nie za dobra rzecz).

 

Innymi słowy zostałeś Adaś przegłosowany bez prawa weta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że Adaś tymi słowami przekazał bardzo ważną wiadomość. I nie chodziło tu śmiech po opowiedzeniu dowcipu. Nie ma co przesadzać. Można najwyżej odjąć posta jeżeli komuś ten licznik postów jest bardzo ważny (mi akurat zwisa - choć licznik pomógł na tego rodzaju forum to też sądzę, że nie za dobra rzecz).

 

Innymi słowy zostałeś Adaś przegłosowany bez prawa weta :)

 

Hmmm nie do końca rozumiem.

 

Wszyscy od razu rozbierają to na czynniki pierwsze jak się da "mniej ważny" "bardziej ważny", nie tu nie to by chodzilo tylko, żeby dodać urozmaicenie do forum, żeby było przyjemniejsze, niż pisanie sms'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×