Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prawicowy autorytaryzm czyli skąd się biorą głąby


NN4V

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest taki, ze zwroty takie jak "teoria spiskowa", czy jak "rasizm kulturowy" sluza innym do cenzurowania nawet uzasadnionej krytyki, czy uzasadnionego dopatrywania sie zagrozen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zapytał skąd się bierze lewicowy autorytaryzm, bo to on dominuje w Europie i jest uznawany za najlepszy system przez politycznie poprawnych. Rozumiem że ten wątek odnosi się do PiS i jego wyborców, ale ich trudno nazwać prawicowcami, to religijna, konserwatywna lewica. A odnośnie teorii spiskowych, to część z nich okazuje się prawdziwa, przynajmniej częściowo. Nikt nie wierzył Lepperowi że w Klewkach byli Talibowie a to okazała się prawdą. A co do tego że Żydzi żądzą światem, to może przesada ale ich ostatnie zachowania wobec Polski to jeden wielki spisek, oskarżenia o spowodowanie i współuczestniczenie w holocauście i żądania zwrotu kilkuset mld dolarów tego dowodzi i jak tu nie być antysemitą. :mrgreen: Coś tam była mowa o uprzedzeniach wobec innych nacji, religii że to takie podłe. Ale wobec niektórych grup np muzułmanów i po części czarnoskórych to nie są jednak uprzedzenia tylko wyciąganie wniosków że te grupy się nie integrują, stanowią zagrożenie terrorystyczne i kryminalne , obciążenie socjalne itd i to że np Polacy nie chcą ich w swoim kraju to wyraz zdrowego rozsądku a nie żadne uprzedzenia.

Wile rzeczy mi się w tzw prawicy nie podoba np związki na linii kościół- państwo, wieczne ględzenie o aborcji, in vitro i homoseksualistach, ale lewica jest jeszcze gorsza bo jest skrajnie nieracjonalna i stanowi zagrożenie dla przyszłości Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, mam poglądy lewicowe, nikomu ich nie narzucam, nikogo nie obrażam, chcę żyć w spokojnym kraju, otwartym na odmienności, a wrzucanie wszystkich, o poglądach innych niż prawicowe, do worka "lewactwo" mnie obraża.

Twoje poglądy są bardzo radykalne, ale masz do tego prawo.

Rzadko wypowiadam się na tematy polityczne, bo uważam, że to bez sensu, ja nikogo nie przekonam do swoich poglądów, ani też ja nie zmienię swoich, ale z pewnością nie mam zamiaru kogokolwiek obrażać...po prostu, różni nas postrzeganie rzeczywistości, percepcja i ja to rozumiem i szanuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorszej zarazy,jak narodowcy i katolicy fanatycy nie ma.Prędzej,na ulicy człowiek zostanie pobity,przez prawicowa katolika,niż przez muzułmanina.

Przy takiej małej ilości muzułmanów w Polsce trudno żeby kogoś pobili, zresztą pobitym przez narodowców też ciężko być.

misty-eyed, Osobiście nic do Ciebie nie mam, ja się jednak głównie odnosiłem do autora wątku, który widzi zagrożenie tylko z jednej strony. Taką tradycyjną lewicę nastawioną na obronę biednych, klasy robotniczej toleruję, nie lubię tej nowsze wersji chorobliwie skupionej na obronie różnych mniejszości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A komu przeszkadza choćby LGBT :?: ,po chyba o nich chodzi.

A dlaczego kłamliwa TVP,nie pokazała protestów przeciw Orbanowi.

No Carlosbueno,stał się ostatnio wrogiem lewicy ,numer jeden.

Nawet mnie to przeraża.Kiedyś był inny.Ale,człowiek nie rogacizna może się zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A komu przeszkadza choćby LGBT :?: ,po chyba o nich chodzi.
Jakoś bardzo mi nie przeszkadza, jestem za umożliwieniem małżeństwa homo jakby co, choć to czego oni domagają się na zachodzie Europy to czasem przesada, tak samo jak robienie z nich świętych krów a to ludzie jak każdy inny. W USA wywalają z uniwerków za krytykę homo, w UK wywalili z wykładów studenta po powiedział że transseksualiści po operacji b. często popełniają samobójstwa co jest prawdą. O murzynach to już nawet nie wspomnę, wiem że niegdyś im i osobom homoseksualnym było b. ciężko ale nie znaczy że można przeginać w drugą stronę i nie pozwalać na krytykę tylko ze względu na przynależność do mniejszości. Dawna lewica stawiała robotników na piedestale( choć reali były często inne) a dziś nim jest czarny, homo-trans muzułmanin, weganin i feminista a wrogiem zamiast kapitalisty jest biały mięsożerny, hetero mężczyzna o prawicowych poglądach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie pozwalać na krytykę tylko ze względu na przynależność do mniejszości.
Żeby jeszcze te argumenty były zgodne z prawdą, ale jak czytam te religijno prawicowe głupoty na temat lgbt, to nie wiem czy powinienem płakać czy śmiać się. Później ludzie to czytają i zaczynają wierzyć w te zmyślone bzdury... i osobom lgbt się dostaje w dupę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie pozwalać na krytykę tylko ze względu na przynależność do mniejszości.
Żeby jeszcze te argumenty były zgodne z prawdą, ale jak czytam te religijno prawicowe głupoty na temat lgbt, to nie wiem czy powinienem płakać czy śmiać się. Później ludzie to czytają i zaczynają wierzyć w te zmyślone bzdury... i osobom lgbt się dostaje w dupę.

Ja jestem ateistą i religijne farmazony mnie nie interesują co nie znaczy że jest pro LGBT, znaczy nie przeszkadzają mi ale obawiam się że da się im palec a utną rękę jak było to na zachodzie, gdzie stawiają albo mają zamiar toalety dla 3-ciej płci a liczbę płci ustalono na 56 a teraz może już więcej. To równie bzdurne jak leczenie z homoseksualizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę myślisz, że wszyscy homo są zwolennikami takich nowinek? Sam jestem homo i jestem przeciwnikiem parad równości, adopcji dzieci przez homo, wymuszaniem na związkach wyznaniowych wprowadzenia homo ślubów itd.

 

I wielu gejów myśli tak samo, tylko nas nie widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę myślisz, że wszyscy homo są zwolennikami takich nowinek? Sam jestem homo i jestem przeciwnikiem parad równości, adopcji dzieci przez homo, wymuszaniem na związkach wyznaniowych wprowadzenia homo ślubów.

I wielu gejów myśli tak samo, tylko nas nie widać...

To ok, nie mam nic przeciwko gejom jako takim, tylko przeciwko wielu raczej skrajnym pomysłom tych grup które lewica chce realizować aby się im przypodobać. Wg mnie cześć prawicy ma fioła na punkcie homoseksualizmu, jakby byli oni wypartymi homoseksualistami, mnie jako hetero oni zbytnio nie interesują, nie obchodzi mnie kto z kim śpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę myślisz, że wszyscy homo są zwolennikami takich nowinek? Sam jestem homo i jestem przeciwnikiem parad równości, adopcji dzieci przez homo, wymuszaniem na związkach wyznaniowych wprowadzenia homo ślubów itd.

 

I wielu gejów myśli tak samo, tylko nas nie widać...

 

 

Jak się siedzi w domu,to nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×