Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

Ludzie kochani POPRAWIA MI SIĘ

poważnie !!!!!

jestem na 125 mg. i jak narazie jest dobrze :twisted:

A 3 Listopada przechodze na 150 mg.

Jeśli po 150 bede czula sie lepiej, to juz nie moge sie doczekac kiedy bede to brala!!!!!

Nie wierzylam ze to pomoze a jednak sie pomylilam i oby tylko tak dalej bylo :lol:

 

 

A jedynym minusem teraz to tylko to ze boli mnie głowa ale da sie wytrzymac...

i juz nie jestem taka ospala, wrecz przeciwnie , mam sile porobic cokolwiek...

 

Zobaczymy jak dlugo to sie utrzyma.....

MAM NADZIEJE ZE DLUGO!!!!!!!

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tak dalej Słowianko. Na poprawę chyba jeszcze za wcześnie, ale zapytam... czujesz się lepiej po Setalofcie?

 

Ja aktualnie biorę maksymalną dawkę, czyli 200 mg na dobę (po 100 rano i wieczorem) i po tej wieczornej dawce czuję się jak pijana :D Nawet to miłe uczucie ;) Trochę pobolewa mnie głowa, ale mam nadzieję, że przejdzie. Także zaczynałam od dawki 50 mg na dobę, później 100, a teraz 200 i ogólnie zaczynam małej głupawki dostawać na Setalofcie :mrgreen: Czasem to się cieszę jakby mi ktoś w kieszeń narobił :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

basior, A wiec to jest bardziej skomplikowane

Ja juz sie lecze 6 miesiecy Asertinem i na poczatku bylo kiepsko, to znaczy przez miesiac

Potem byla poprawa zero skutków ubocznych

Potem znowu było kiepsko lek przestał działać :? i musiałam zwiększyc do 100 mg

No i to tez nie pomogło na dlugo bo juz teraz mam brac 150 mg.

wlasnie od jutra zaczynam ta dawke

Ale od kad zaczelam zwiekszac stopniowo (oczywiscie po konsultacji z lekarzem)

jest juz lepiej.Poprawa nastąpiła po 3 dniach od zażywania

I mam nadzieję że utrzyma się dłużej :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dzień na setalofcie i oprócz skurczu łydek,który trzyma mnie od wczorajszego rana nic mi nie jest.Mam nadzieję,że tak samo będzie gdy zwiększe do 100.Poprawy nie czuję,ale psychiatra uprzedziła,że na efekty można czekać nawet miesiąc,więc spokojnie czekam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniczka to super że czujesz się lepiej. Oby tak dalej :D

 

A ja byłam dziś u lekarza i zmieniła mi asertin50 na citabax20, z tego powodu że miałam bóle brzucha i bóle głowy, a po citalopramie jest mniej tych skutków ubocznych, bo jest to mniejsza dawka, czyli 20mg będę teraz brać, wcześniej asertin 75mg brałam.

 

Więc zmieniam dział, jeśli chodzi o leki :smile: ale będę tu zaglądać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Namiestnik za te slowa otuchy bo już się balem że to może być prawdą,bo ja przez swoja nerwice sie tyle nacierpialem,od 20 roku zycia ja mam to juz 10 lat i jakby miało wrócić to niewiem czy bym to zniósl a teraz od 3 lat czuje sie wysmienicie,niewiem tylko jak długo mam brać ten lek aby objawy nerwicy nie wrócily po odstawieniu,bo biore Asertin już 3 rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. jeżeli wszystko jest ok, a lekarz każe brać to lepiej brać. A jak będzie mówił o odstawianiu to odstawiaj. Trzeba zaufać. Zawsze można wrócić. W każdym razie ten lek po dłuższym czasie zostawia trwały terapeutyczny efekt (i oczywiście to jeden z wielu które tak mają).

 

Ja biorę Setaloft - jego tańszy odpowiednik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do madox91 Tez zawsze lekarz mi mowil ,ze moje zaburzenia koncentracji,pamieci to od depresji,nerwicy,a ja jestem prawie pewna,ze to bylo po lekach.tylko,ze jesli lek pomaga to nie warto go z tego powodu odstawiac i trzeba wybrac mniejsze zlo.choc wiem jak bardzo takie klopoty z pamiecia potrafia utrudniac zycie,bo tez studiuje.Napisalam doCiebie pare dni temu pw.masz tam kilka wskazowek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialam problemy z pamiecia,ale wlasnie po lekach,przed leczeniem mialam dobra pamiec i zadnych problemow.Niestety musialam zmienic lek i teraz jestjuz ok z koncentracja.ale jak Tobie asentra pomaga ,to nie warto odstawiac.Biore teraz lecytyne forte firmy walmark 1 kapsulka dziennestarcza na miesiac i tez pomaga po dluzszym czasie brania cena 12-15zl

Kupowalam ten lek Lucetam rok temu placilam ponad 30 zlza 60 tabl 1200mg sa jeszcze mniejsze dawki,moze te mniejsze sa drozsze

A Ty ile zaplaciles?moze teraz podrozal,nie wiem.

Fakt tani nie jest.Kiedys to byl najtanszy odpowiednik tego leku

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×