Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Reghum -też gratuluję zdanego egzaminu :brawo:

Fajnie że realizujesz swoje marzenia :brawo:

 

To nie są moje marzenia, ale przynajmniej starzy dają mi spokój że nie siedzę w domu xD Wolałbym być w pracy półetatowej jako programista lub bezrobociu. No ale jakoś daję radę! Przynajmniej mam własny, smutny hajs w większej ilości, bo żebym zarobił na krypto się chyba nie zapowiada, ale jak się uda no to czemu nie. Kupiłem już telefon Xiaomi (zmieniam z tego lekko rozwalonego iPhone) i czekam na przesyłkę:

A nie śpię bo śniła mi się przesyłka z Xiaomi że okrążyła wszystkie państwa koło polski i musiałem sprawdzić czy to prawda #bekaw*

 

Ale aktualnie jest w...:

2018-03-21 20:31 Neuenstein Paczka wyjechala z filii GLS

Kłopot że z Hiszpanii do Niemiec przejechała w 36h (1200km), chociaż miałem nadzieję że w Polsce będzie już wczoraj, ale 2500km, co w sumie dało by radę przejechać w 28h gdyby jechało się tylko prosto, szczególnie nocą, ale wiem że kurierzy wymieniają między sobą przesyłki/w punktach.

 

Ah ten analityczny umysł.

 

A teraz ogarnę Hatsune Miku Project Diva X (tą najnowszą) bo kolega jak wpadł w wakacje to grał przez 5 godzin, lecz to była wersja PSP i nie widział tej najnowszej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pięknie śnieży :D Czuję się jakby były ferie zimowe. Nic, tylko leżeć pod kołderką, pić herbatę i patrzeć jak ten śnieg sobie pada... A tu trzeba popracować :P

 

Heledore, dzięki, podpis zrodził się z fascynacji futuryzmem w czasie studiów filologicznych, niesamowicie mnie ci panowie rozbroili swoimi postulatami odrzucenia tradycji i ortografii :D To ci, co uważali, że ortografia jest niepotrzebna i mowa powinna się opierać tylko na brzmieniu fonetycznym.

 

A o czym piszesz pracę? ^^

 

Reghum, też mam telefon Xiaomi, jest cudowny, kocham go :D

 

JERZY62, dzień dobry ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, a słoneczko nawet zawitało :D i powiało słonecznym optizmem ;)

W ogóle bardzo mi się podoba Twój podpis :mrgreen: jest taki rozbrajający ;)

 

mirunia, hej hej :D wszyscy zawalczymy o naszą kochaną Spamową! Uda się :)

Rozczulające z kolwgą daltonistą :) Czy ktoś mu kiedyś uświadomił jak awangardowo dobiera skarpetki? :P

 

wiejskifilozof, no, to się trochę dzisiaj naświętowałeś ;)

 

Jejku, jak ten czas leci :105: Przed chwilą było Boże Narodzenie, a tu już za chwilę Wielkanoc. :) A jeszcze przed sekundą pisałam z Francji... :105: Za chwilę też trzeba będzie magisterkę pisać! I się bronić! :shock:

 

Dziś poprawiny :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, też mam telefon Xiaomi, jest cudowny, kocham go

 

Zmieniam z iPhone SE na Mi6. W sumie ten iPhone by mi starczył, ale nie jestem w stanie go naprawić. Jedyny sens to odesłanie kurierem do Wrocka (300zł) kiedy firma kurierska którą ogarnia serwis pogwarancyjny w Olsztynie ma same negatywy, albo kontaktowanie się z serwisem Apple i tu cena może sięgać tysiaka. Albo samodzielna zabawa w to, ale nie wiem skąd ogarnąć części do telefonu tak, by były GUT - trzeba ich szukać co najmniej pół godziny dziennie nawet jeżeli chce się oryginalne w stanie idealnym. A mam już chętnego kupca... Szkoda tylko, że zmarnowałem na ten telefon więcej niż na Xiaomi (jak ja kupowałem iPek chodził 1600zł, Xiaomi dostałem jeszcze taniej na promocji xd). Nadal działa w stanie może różniącym się 10% od ideału, ale zaczął mnie po prostu wkurzać.

 

Najlepsze że na iP mam jeszcze gwarancję do prawie końca kwietnia, a i tak mnie obowiązuje bo bawiłem się w wymianę obudowy... Niech to szlag. Ale po coś człowiek pracuje. Ojciec też ostatnio zmienia telefony nawet częściej niż ja, bo ma je czasem nie 11 miesięcy jak w moim przypadku tylko pół roku.

 

A zresztą ten Mi6 ma same zalety i kupuję go głównie dla baterii, Xiaomi-swangu, Androida, wydajności, pojemności.

Najgorsze czego bałem się to 5 cali, bo zawsze jechałem na 4 calowcach (Ace 2, S4 Mini, Z1C i teraz iP SE) ale już trzymałem takie telefony i nie mam na co narzekać raczej. Trochę cięższej będzie się grało w PokemonGO ale no.

 

Mimo tego śniegu, czuć trochę wiosny :)

Słabo czuć tą wiosnę, dzisiaj byłem conajmniej godzinę na dworzu i nie czuję się wiosennie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wyspiarzy :D

 

Jestem zmęczona ale humor od rana dopisywał chyba słoneczko zrobiło swoje...czekam na weekend ale niestety też zapowiada się pracowicie :-| Trochę mi się zrobiło smutno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Wie ktoś może jak GLS rozwozi paczki, od której do której i jak z nimi jest?

Czekam na przesyłkę, według trackingu jest na 100% w Olsztynie i tylko muszę ją dostać.

Obstawiam że max koło 13 będzie :P

 

Miłego dzionka.

 

//Edit:

Reghum, moim zdaniem jesteś normalny, niczego dziwnego w Tobie nie widzę, z tym, że ty pijesz red bule, a ja palę LD.

Teraz jestem normalny, bo mam prawie całkowitą remisję objawów schizofrenii, większość które aktualnie mi dokuczają to objawy od brania leków.

Myślisz że czemu zgłosiłem się na staż :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Mam Ciamcionga, jestem na pierwszy rzut zadowolony z telefonu, teraz godzina/dwie aby go naładować do końca i testowanie rzeczy :)

Myślałem że te 5 cali gorsze się wydaje - wcale nie jest tak źle.

 

Miłego popołudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duży za mały ekran?

 

Bałem się że za duże, wydaje się duże, w obsłudze jest całkiem proste. Ale 5 cali to w sam raz. Mam dokładnie 5.15".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Spamiaczki Drogie :D

 

Dawno nie zaglądałam, bo po prostu nie miałam kiedy...

Tak wiele zmieniło się w moim życiu, krótko mówiąc, Syn założył firmę i zostałam zatrudniona jako pracownik biurowy :yeah: , czyli robię to, co lubię :D

Godziny pracy dopasowane do mojego samopoczucia, czego więcej mogę oczekiwać. Jest suuuper, a ja już myślałam, że nie nadaję się do niczego... Od czasu do czasu zajmuję się też Wnuczką, by Jej Mama mogła zająć się swoją działką w firmie. Życie pisze czasem tak zaskakujące scenariusze, że szok :!:

 

Poczytałam, że zmiany na Spamowej ogromne.

Miruni i Kosmostrady nie widać...wielki smutek ;) Niech Im się dzieje jak najlepiej!!!

Ale tak to jest - odejścia z forum są naturalne. Często jednak po jakimś czasie, te osoby wracają.

 

Spokojnego weekendu życzę :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, to prawda - wielkie szczęście! Jednak tak zupełnie idealnie nie jest, bo samopoczucie czasem nie pozwala na normalne funkcjonowanie... Jakoś sobie radzę z tymi problemami, tym bardziej, że są one znane najbliższym.

Chodzę też do osteopaty / jeden z lepszych w Warszawie, podobno, poleciła mi Go fizjoterapeutka/ , jestem zachwycona spotkaniami z Nim. To świetny człowiek, zajmuje się dolegliwościami psycho-somatycznymi, już na pierwszej wizycie odblokował moje bolesne punkty. Po świętach następne spotkanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej misiaczki, ja dzisiaj zmarzłam na dworze, dużo biegania po sklepach. I z przyjaciółką byłam u krawcowej oglądać koronki do sukienki ślubnej (jej, nie mojej!) więc tylko się przywitam i uciekam, pod kołdrę chyba! Życzę Wam dużo ciepła i spokoju na ten początek weekendu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×