Skocz do zawartości
Nerwica.com

jesień


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

hi a my dziś prawie z łóżka nie wychodzimy hie hie dlatego tak malo dzis udzielam sie na forum :P:P :mrgreen:

az sie sama sobie dziwie, ze mam taka ochote hehehe hm czy ja aby na pewno wzięłam dziś tabletki?? :lol:

 

Ridllic to znajdz sobie kogos, kto Cię tego nauczy :D:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lili-anko ja zawsze taka zakompleksiona... ale to troche nie do końca podobno z mojej winy.. tez mam nadzieje, ze to sie zmieni KIEDYS

 

[Dodane po edycji:]

 

Nocka, to nie jest powiedziane, ze w jesień musi byc smutno!!! Na tym filmiku są Twoja prace? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha. a u mnie wspólna kąpiel przy świecach i alko... to taki rytuał cotygodniowy. wczoraj również... zaczyna się właśnie jesienią-kiedy już zimno na dworze...

a jeśli chodzi o wygląd to Liliana chyba ma racje-z wiekiem to trochę mija. Z czasem zaczynamy siebie akceptować. a może nie z wiekiem... to chyba jednak trochę wypracowane podejście...może dlatego,że z wiekiem za to zaczynamy się zmoieniać i chyba już tylko pozostaje nam to zaakceptować. haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe ze tak to właśnie może się dziac...

 

kurcze coś w tym sexie jest bo ja ostatnio tez mam taaką ochotę, że aż sie sama sobie dziwię a moje kochanie szaleje hehehe

 

 

wciacia, ale dobrze ten Twój facet z Tobą ma... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczór dla siebie: kąpiel, ulubiona książka lub czasopismo, herbata z dodatkiem odrobiny alkoholu np. naszego rodzimego specjału żołądkowej gorzkiej z miodem i goździkami. Nastrojowe światło lampy i cudowna woń gorącego napoju pozwolą oderwać się od codziennych spraw i zwolnic tempo życia. Oczywiście kompozycja i dobór składników tego wieczoru powinny być dopasowane do indywidualnych potrzeb.Wieczór z przyjaciółmi: zaproś znajomych i zabawcie się w barmanów. Przyrządzanie drinków to nie tylko prawdziwa sztuka, ale i doskonała zabawa. Liczy się pomysłowość i umiejętność łączenia smaków. Jesienne wieczory nie muszą być długie i nudne. Można je spędzić tak, aby pozostawiły wspomnienia udanych imprez i doskonałego relaksu. Nie dajmy się jesiennym nastrojom!

 

Long Drink Sweet Dream

 

20 ml żołądkowa gorzka tradycyjna

 

10 ml świeżego soku z cytryny

 

40 ml sok ananasowy

 

Sprite lub 7up

 

Plastry świeżego ogórka

 

Do wysokiej szklanki wrzuć kilka kostek przekładając plastrami ogórka. Wódkę i sok ze świeżej cytryny i sok ananasowy wlej do shaker’a z lodem. Wymieszaj i przelej zawartość do szklanki. Dopełnij Spritem lub 7-up. Na zdrowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię wczesną jesień, wtedy jest tak ładnie kolorowo :smile: Ale listopad i grudzień to takie ponure są z reguły. Zimy też nie lubię, dzień jest taki krótki, słońca prawie nie ma. To właśnie w zimie zachorowałam na depresję :( Najchętniej zapadlabym w sen zimowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co wy? Śliczny jest listopad! Dzisiaj takie niebieskie niebo było i słońce, że żałowałam, że okularków słonecznych nie wzięłam.

Polecam dekorowanie domu w ciepłe kolory i gotowanie, szczególnie według przepisów amerykańskich, bo oni mają dużo tradycyjnych jesiennych potraw (ze względu m.in. na Halloween i Święto Dziękczynienia).

Kolorowe szaliki i biżuteria, zajęcia plastyczne i muzyczne...

No uśmiechnijcie się :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×