Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Lineczko kochanie taa na przeziębienie zacznę już chodzić do lekarza , ubiorę chustkę na głowę i w poczekalni poznam koleżanki po 60 które są niczym Wikipedia w temacie co się stało,gdzie,dlaczego.kto z kim,po co :mrgreen:

przejdzie powoli a nie to na coś trzeba zdechnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle trafiłyście z tymi nadżerkami i zapaleniami jajników, w przyszłym tyg mam wizyte u ginekologa na polecenie internisty, z powodu bólu pleców :o

Tak poza tym, po poprzednim ataku jeszcze nie udało mi się wyjść z domu, raz byłam u psychiatry - w drodze ryczałam jak głupia z lęku, miałam ochote wyskoczyć z jadącego samochodu . Ale pani doktor przepisała mi nowe tabletki i podejrzanie dobrze się po nich czuję. Podejrzanie, bo biorę dopiero drugi dzień; zaraz spróbuję stestować ich skuteczność wychodząc z domu, mam nadzieje, że nie przybiegnę z płaczem z powrotem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monia, no co Ty :shock: Ja jutro ide do ginekologa, rodzinna mi kazała, bo mam ten ból pleców. Napiszę Ci potem co i jak u mnie wyszło. Wszystkie naraz chorujemy...

 

Byłam teraz u rodzinnej. Dostałam antybiotyk na usta- bardzo poważna, rozległa i przewlekła opryszczka-zapalenie. Leczenie kilka miesięcy, cena leczenia na tydzien 20zl.

 

Porażka.

Mam usta jak ponton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koturre- nic przyjemnego oglądać kobiece usta wielkości melona, do tego krwistoczerwone i z pęcherzami :lol:

Aga- mam i maść i tabletki, ponoć będę po nich ospała i padnięta, kolejny plus :roll:;)

 

Mam gdzieś że to strasznie wygląda, ale boli jak by mi ogniem ktoś przypalał!

 

Kiedyś chciałam sobie usta powiększyc, ale już pierd*lę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim Misiom.Ridllic jakie to miłe że jednak żyjesz,chociaż ta podwyższona temperatura to na pewno nic dobrego :lol: Madzia współczuję ogromnie sprawy ustnej czy może ustowej.?Ja od 12 roku życia cierpię na opryszczkę ,zawsze buduje mi się wokół ust raz z jednej raz drugiej strony.Raz w życiu miałam powikłaną opryszczkę,która zajęła mi całą górną wargę , przedsionki nosa i szła w kierunku oka.Wygładałam wtedy jak ZOMBI. :cry: A odkąd jestem przeleczona heviranem i jeszcze takim drugim lekiem opryszczkę mam sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldik- stwierdzilam, ze to troche nienormlane wstawac codziennie ok 15 ;) Ale jakos ciezko mi sie nauczyc normalnego trybu zycia... To bie tez tak ciezko? Maskara.

 

Kasiu- dzięki :smile: Ja nigdy w zyciu nie mialam opryszczki, a teraz dowiedzialam sie ze to zapalenie okołouste, jakas cięzka odmiana opryszczki. Mam cale usta spuchnięte i czerwone, i na calej powierzchni ust, a takze poza linią warg- pełno ropnych krostek ktore pękają, schodzi skora i znowu robią sie nowe itd Tragedia jak to boli. Ciągle mam wrazenie ze mam ogien na ustach :cry: ! I jeszcze mnie pocieszyla lekarz..ze za kilka miesiecy sie wyleczy! :cry:

 

Nie dosc, ze w zyciu opryszczki nie mialam to jak mam to taką na maxa.

 

p.s. Wlasnie Heviran mam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldik- stwierdzilam, ze to troche nienormlane wstawac codziennie ok 15 ;) Ale jakos ciezko mi sie nauczyc normalnego trybu zycia... To bie tez tak ciezko? Maskara.

 

 

Czy normalne hmm dla społoeczeństwa nie dla nas hmm cholera wie, ja i tak do tej godziny powiedzmy 15-16 jestem nie do życia, lęki, zmęczenie. Do pracy potrafie sie zabrać własnie dopiero w tych godzinach a wcześniej to takie niewiadomo co. Mam remont w domu a dokładniej w łażience i dlatego muszę wcześniej wstawać... Trwa to juz chyba 3 tydzień ale myśle ze jak skończą to znów wróce do późniejszego wstawania, moze nie 15 ale 11-12 na pewno..

W dzień mam wiecej lęków i noc to taka ucieczka, ale każdy nerwicowiec łaknie spokoju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie żuczki kochane :mrgreen:

 

Niedawno wróciłam do domku. Cały dzień latałam po mieście za ciuchami i...

nic nie kupiłam :? Stwierdzam więc, że zacznę się ubierać w internecie.

Madzia, jak kupować spodnie w necie, aby nie były za małe, ani za duże?

Chodzi mi o jeansy :mrgreen: Też na centymetry, czy cale albo metry? :mrgreen:

 

PS. Nerwica mi załatwiła zęby na amen-już trzeci mi się połamał :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venus, na jeansy jest taki sposób (ja mam) że jak już upartzę w necie, to sprawdzam firmę, idę do sklepu, przymierzam i patrzę jaki rozmiar mi pasuje z metki dżinsów tej firmy (może być inny model - zwykle rozmiarowo to nie ma znaczenia) i wtedy zamawiam taki w necie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venus- połóż swoje jeansy na płasko i zmierz je w centymetrach (szerokosc nogawki bez rozciągania itd) i wg tego kupuj w necie :D Oni zawsze podają wymiary spodni mierzone na płasko.

 

U mnei wieczor super- rodzice byli, przejechalalam sie nową furą ojca (audi A6) i dostalam nowe jeansy i buty od mamy i cala lodowke jedzonka :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Venus- połóż swoje jeansy na płasko i zmierz je w centymetrach (szerokosc nogawki bez rozciągania itd) i wg tego kupuj w necie :D Oni zawsze podają wymiary spodni mierzone na płasko.

 

U mnei wieczor super- rodzice byli, przejechalalam sie nową furą ojca (audi A6) i dostalam nowe jeansy i buty od mamy i cala lodowke jedzonka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldik- Xanax bierzesz na stałe czy dorażnie? ja go mialam na stale, teraz doraznie jem Zomiran (to samo co Xanax).

 

Ludzie, stało sie! mam to za sobą.... :mrgreen:

Byłam dziś na rtg kręgosłupa (wyniki we wtorek) i u ginekologa. Chyba napewno plecy mnie bolą od infekcji (bakterie) którą załapałam w lato...2007roku. I teraz sie odnowiła, promieniując na plecy. I boli.

 

Dzięki Bogu, że mam refundację na leki (dla mnie i dla partnera) bo inaczej zamiast 60zł dałabym 166zł! I tak w tym tygodniu już dwie stówy na leki poszły :shock: Czuje sie jak emeryt...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×