Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masturbacja brak koncentracji suplementy


nerdian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój "wielki" problem opisywałem w pierwszym poście jaki zamieściłem na forum.

Wiąże się z problemami z koncentracją, pamięcią, typowe zamulenie. Na forach ludzie pisza że mają takie problemy własnie przez masturbację. Czas leczy rany, czy są na to jakieś tabletki aby przyśpieszyć ten czas jak np. L-Tyrozyna (Dopamina), Piracetam (Nootropil) ? < posiadam je już, trochę pomagają, ale za mało, L Tyrozyna w większych dawkach powoduje niecierpliwość, a już teraz Piracetam zaczyna robić w moim mózgu większy "brainfog". Oczywiście dzisiaj kończę z tym nawykiem raz na zawsze. :D

To jeszcze raz, czy są suplementy albo tabletki prócz B12 by zwiększyć proces powrotu koncentracji z powodu nadmiernej masturbacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowity post od wszystkiego. Czyli zero masturbacji, zero muzyki, zero filmów, zero gier, zero używek. Praktycznie zero rozrywki, przynajmniej w takim wydaniu. Twój mózg miał za dużo bodźców i się wyłączył. Mózgi wielu z nas nie są przystosowane do tylu bodźców, które oferuje obecny świat. Przez ten miesiąc wolny czas spędzaj w inny sposób, np. ćwicząc, spacerując, rozmawiając z ludźmi. Coś wymyśl. Jak wytrwasz to powinieneś dojść do siebie. Sprawdzałem na sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forach ludzie pisza że mają takie problemy własnie przez masturbację.

-podejrzewam ,że są to fora chrześcijańskie . Oni wszystko by leczyli ascezą (a już szczególnie w sferze seksu ) . Wiem , bo jak byłem młodszy to sam tak myślałem i całe swoje zło psychiczne i tendencję do nałogów zwalałem na zwalanie- dobre ;) , konia .

Może , jak mówi wkuuporr, przydałoby Ci sie trochę postu i odmiany , na pewno to nie zaszkodzi ( a pomóc może )szczególnie więcej sportu i dotlenienia .

Nie będe Ci proponował silniejszych leków , niz bierzesz obecnie , za młody jesteś ,żeby juz się w farmakologie na poważnie wpier-dyknąć ,,, ale pewnie juz jesteś na dobrej drodze ;)

Powodzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

Na forach ludzie pisza że mają takie problemy własnie przez masturbację.

herezje wypisują.

Akurat tak się składa, że brain fog jest ściśle związany z nadmierną masturbacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbacja przy Nn KIEDYŚ VS DZIS

 

Mam nerwice natręctw prawdopodobnie

I kiedyś jak cierpiałem dodatkowo na stan derealizacji, to się masturbowalem codziennie bo dzieki temu pozbywalem się tego stanu, mało tego, miałem mnóstwo energii i miałem ochotę sobie żartować ze wszystkiego i ludzie mnie bardzo lubili

Można powiedzieć, ze onanizm działał na mnie jak narkotyk, dopalacz - coś co dawało mi energię i chęć do życia.

Miałem większą mobilizacje, dzieki czemu wyniki w nauce również.

Było wspaniałe.

 

A TERAZ...

 

Co prawda, mój stan derealizacji zniknął już wcześniej i ta masturbacja dalej na mnie działała jako przeciwdepresant

 

Ale teraz w sumie został tylko wewnętrzny niepokój i czasem natrętne myśli.

A masturbacja nic nie daje, dalej czuje ten wewnętrzny niepokój, przez co nie mogę się wyszaleć.

 

Co się stało?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×