Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Ja proponuję, żebyśmy ustalili żelazny :smile: termin spotkania z tygodniowym wyprzedzeniem. Tak, żeby każdy zainteresowany zdążył nastawić się mentalnie i organizacyjnie (poprzekładać śluby, zgony, narodziny itp. na inny termin). I też wolałabym mieć na spotkaniu dach nad głową :smile: . Najbliższa sobota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, jak większosc.

 

Dobra, co robicie w weekend ? Albo w poniedzialek?

 

To zależy, w jakim kto jest stanie zdrowia, mnie np. ostatni zjazd w szkole tak dał w kość, że teraz zamknę się na 2 dni w pokoju. Myślę że droga koleżanka zadała to pytanie osób, którzy podobnie jak Ona wyszli ze swoich problemów i teraz tylko kwestia podtrzymania tego stanu. Jeszcze raz powtarzam: człowiek chory na 100% nie zechce się spotykać, a jak zechce to i dobrze bo nie jest poważnie chory.

 

[Dodane po edycji:]

 

Odejdę troszkę od tematu bo on staje się lekko nieświeży. W czwearek idę do kolejnego speca od głowy, ale wątpię aby on mi pomógł. Wszyscy psychiatrzy to konowały, robiące kasę i żerujące na ludzkim nieszczęściu. To co oni mają do zaoferowania to medycyna ludowa, mówię tu o psychiatrach. Zobaczcie lekarze innych specjalności potrafią dokonywać cudów a ci pogadają pierdoły i na tym się kończy. Psychiatra to nie lekarz takie jest moje zdanie. Głowy się nie przebada tak jak innych części ciała tylko diagnoza z wywiadu a w wywiadzie można mówić wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

dołączam do szczecińskich pokaleczonych dusz:) Jestem tutaj nowa, ale już od jakiegoś czasu zaczytuje się w tutejszych forach. Leczenie dopiero co rozpoczęłam, mam prawie 28 lat i za sobą próbę samobójczą, poza tym stwierdzono u mnie osobowość borderline. Ludzi też się generalnie boję, na pewno już nie tak jak kiedyś, więc co mi tam, postaram się jakoś przełamać i trafić na to spotkanie, chętnie poznam tych niby odstających-od normy ;) Nie prześledziłam całego tematu, ale widzę, że coś nie za bardzo wychodzi z tymi spotkaniami, mam nadzieję więc, że to najbliższe jednak wypali. No nie ukrywam, że najbardziej przeze mnie preferowany jest weekend.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No carlos, ja jednak mam mam nadzieję, że wypali :P Nie chciałabym przyjechać i nikogo nie zastać na miejscu, mocno bym się zdołowała, tym bardziej, że pójście na takie spotkanie to dla mnie jednak spore wyzwanie i stres. No i jeszcze jedno - GDZIE się spotykamy???. Ja na takim spotkaniu będę pierwszy raz (o ile nie stchórzę) a z tego co czytałam, dla niektórych z Was to nie pierwszyzna. Więc może macie jakieś sprawdzone miejsce?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×