Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko powiedzieć.To chyba zależy od gatunku.Mało oglądam filmów np. sensacyjnych (nie lubię większości,choć czasem się zdarzy),raczej dokumentalne itp.Jedynym takim gatunkiem który zawsze lubiłem był science-fiction.Jeśli o książki chodzi,wolę psychologiczne czy jakieś dokumentalne od różnej maści powieści.Trylogię Tolkiena czytałem,a potem obejrzałem.Wolałem książki w tym przypadku.Nie umiem jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.

 

Znasz jakąś niezawodną metodę rozładowania napięcia emocjonalnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, ze to tak naprawde bez różnicy... sa plusy i minusy i jednego i drugiego...

Partner z taka sama choroba jak ja, na pewno bardziej rozumialby mnie... ale z kolei ciezej podejrzewam byloby nam ze soba wytrzymac...

 

 

Bardziej smakuje Ci jogurt czy kefir??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Bóg czy Boga nie ma?

Przyjmując rzecz tak na zdrowy rozsądek jego istnienie wydaje się raczej mało prawdopodobne...

Jestem dokładnie odwrotnego zdania ;)

I nie mam ci absolutnie tego za złe;)

Odnośnie pytania, zależy w jaki sposób owa nerwica manifestowałaby swoją obecność:) Ogólnie jednak nie uważam tego za jakąś barierę nie do przejścia...

 

Jaka jest twoim zdaniem górna granica różnicy wieku pomiędzy partnerami jeśli to kobieta jest stroną starszą oraz w sytuacji odwrotnej?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeej, coś tu sie zamieszanie zrobilo z tymi pytaniami i odpowiedziami... Ktos tu chyba nie jest uważny... i to chyba jest Alienated :/

 

[Dodane po edycji:]

 

A Ty namiestnik znow tylko o jednym hehe

A w człowieku najważniejsze jest jego wnętrze (pewnie nie bede tu oryginalna:P ale co jesli dla mnie właśnie tak jest i koniec)

 

Co sprawia Ci największą radość??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeej, coś tu sie zamieszanie zrobilo z tymi pytaniami i odpowiedziami... Ktos tu chyba nie jest uważny... i to chyba jest Alienated :/

Co sprawia Ci największą radość??

Wiem, wiem... W tygodniu pracuję i w ogóle nie mam głowy aby udzielać się na forum:) Zmęczenie niestety robi swoje...

Co się tyczy pytania, największą radość aktualnie sprawia mi perspektywa kilku dni wolnego oraz możliwość spędzenia choć części tego czasu w towarzystwie interesującej kobiety;) Do tego pełen barek i jeszcze kilka innych drobnych rzeczy. Jak widać nie jestem zbyt wymagający:)

 

I w tym miejscu mogę właściwie zacytować pytanie, które zadałem dwa posty wyżej ponieważ nikt jak dotąd nie udzielił na nie odpowiedzi:)

Jaka jest twoim zdaniem górna granica różnicy wieku pomiędzy partnerami jeśli to kobieta jest stroną starszą oraz w sytuacji odwrotnej?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma żadnych granic, jeśli ludzie się kochają. Sama wybieram mężczyzn dużo starszych i nie widzę w tym nic dziwnego. Ważne jest, czego chcą te osoby, które są ze sobą, a nie co myśli o nich otoczenie. Kiedyś czytałam piękną opowieść o tym, że nasze dusze mają inny wiek niż nasze ciała, że często są starsze stąd właśnie to porozumienie między ludźmi nawet z dużą różnicą wieku.

 

 

Na obiad: kurczak czy wieprzyk? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

horror

 

skok z bungee czy skok ze spadochronem?

 

widzę że jesteś założycielką tematu, trwasz wiernie na forum - to fajnie!

 

Byłam dziś z wizytą u rodziny, i widziałam film mojej kuzynki jak skoczyła z samolotu ze spadochronem (ale w asekuracji z instruktorem). Masakra!!! Nie dałabym rady wyskoczyć z samolotu, za żadne skarby. Bungee też mnie nie ciągnie jako skok donikąd w dodatku w dół, nie jestem typem samobójcy widać ;). Za to bardzo bym chciała polecieć hmm to nie jest raczej spadochron ale paralotnia, takie coś co się wzbija i kołuje nad pagórkami, bardzo bym chciała...

 

w temacie jutrzejszym... czy lubisz święto zmarłych, odwiedzać cmentarze, zapalać znicze - tak czy nie - i dlaczego? (ja bardzo lubię to święto)

 

ups.. widzę że ktoś mnie uprzedził z odpowiedzią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namiestnik, a w necie szukałeś jakichś wzorów?? Mysle, ze mozna zapytac w studio tatuazu po prostu :P

 

Ja dziś odwiedziłam dziadka na cmentarzu i bardzo sie z tego ciesze poninewaz lubie do niego przychodzic - był i nadal jest dla mnie bardzo wazny a dopiero niedawno dotarlo do mnie ze juz go z nami nie ma wiec pragne bywac przy n im jak najczesciej, zeby o tym wiedział :)

 

 

Bardziej smakuje Ci gotowane czy smazone??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×