Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znikające posty


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w ramach aktualizacji oraz optymalizacji forum wprowadziłem małą zmianę która standardowo wyświetla nie 11 jak wcześniej, lecz 14 postów na jedną stronę.

Oznacza to, że tematy, które do tej pory miały kilkaset stron wizualnie się odchudziły.

Żaden post nie został skasowany. Zmiana jest tylko wizualna.

Dodatkowo zsynchronizowałem statystyki, które uwzględniają aktualną (realną) liczbę napisanych postów, założonych tematów, zarejestrowanych użytkowników itd. itd.

Niektóre liczby mogły zmaleć, niektóre się powiększyć. W każdym razie w niektórych profilach mogą pojawić się małe zmiany.

 

Jeżeli ktoś codziennie liczy ile ma postów - dzisiejsza wartość może się różnić od wczorajszej.

 

W skrócie - nic nie zostało skasowane.

 

Jako ciekawostkę powiem jeszcze, że reklamy dla zarejestrowanych użytkowników od wczoraj są mniej nachalne i ich ilość jest mniejsza niż dla niezarejestrowanych gości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, chyba widzę te zmiany, najbardziej mi się podoba że nie muszę przewijać w dół żeby zobaczyć posta, bo wcześniej tak było!!

U mnie niestety na odwrót:( Nawet kiedy jestem zalogowany, w sytuacji gdy chcę skontrolować co dzieje się na forum, muszę przewijać niekiedy całe pół strony aby dotrzeć do interesujących mnie treści. Wcześniej nie spotykałem się z podobnymi problemami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoją odpowiedź, jako że wczorajszy post zniknął:( Korzystam z Firefoxa, którego na bieżąco staram się aktualizować. Nawiasem mówiąc dwukrotnie zdarzyło się, że opisany powyżej problem samoistnie ustępował na chwilę bez wyraźnej tego przyczyny???

 

PS. Informuję o tym dopiero teraz ponieważ wcześniej, zajęty innymi sprawami, zupełnie przeoczyłem rozwój tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem o awarii na forum. Mnie chodziło jednak przede wszystkim o ustalenie przyczyny, która sprawia, że zmuszony jestem każdorazowo niemalże przewijać prawie pół strony zanim dotrę do treści na niej zawartych, o czym była mowa kilka postów wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×