Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Yo. Ja prawdopodobnie się spóźnię, bo we wtorki zawsze dłużej po pracy muszę zostać. Zapewne będę Was jakoś szukać (tak jak ostatnio :D) i dojadę w trakcie spotkania. Zatem do zobaczyska po 18 w najbliższy wtorek : )

 

P.S. polakita, Twój numer telefonu się nie zmienił? Mam tylko do Ciebie namiary, także przygotuj się, że będziesz moim GPS`em :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z rozpoznaniem na bank nie bedzie problemu bo tam jest tylko jedna miejscowka na taka duza grupe ludzi

tak ze brnac do konca az do toalety :mrgreen:

 

 

Eeeee... znaczy ta miejscówka to jest w toalecie?

Czy oby napewno wszyscy się zmieścimy?

Ja osobiście wolałbym jakieś przytulniejsze miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w toalecie nie jest przytulnie, bo chcesz pogadać, a nie słychać bo woda leci, zapach jest brzydki, a fragmenty rzygowin lecą mi na koszulę, bo jestem king bruce lee karate mistrz... eee nie - to jakoś inaczej leciało LD :)

 

Anyway dobrze, że przy tym kibelku jest sofa - zawsze w kolejce do kibelka można przysiąść i poczekać w spokoju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dla mnie przy obecnych lekach to bardziej przy piciu to ta sofa się przyda do spania. Jeszcze przydałoby się by mnie ktoś do domu zaniósł hehe :) Ale pamiętam z poprzedniego życia, czyli sprzed iluś lat, że faktycznie się przydaje :)

 

Anyway będę chyba niepijący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Byłam w tej knajpie, fajny ma klimat, muza rockowa. Z pl. Konstytucji wchodzicie w ul. Śniadeckich takim przejściem pod budynkiem (na przeciwko restauracji "U Szwejka"), i to jest zaraz po prawej stronie, w rogu.

 

Knajpa jest wąska i długa, nasza sofa jest na samym końcu, trzeba przejść wzdłuż baru, na końcu jest takie wydzielone miejsce jakby za kotarą gdzie będziemy mogli spokojnie porozmawiać. Jakby co możecie pytać o "rezerwację" bo nasza rezerwacja jest jedyna.

 

Ale pan mnie uprzedził że u nich nie ma nic do jedzenia, jest kawa, herbata, sok, piwo, paluszki chipsy, więc przyjdźcie najedzeni ;))) ale za to jest tanio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×