Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy macie lepszy nastroj;w wigiliè czy sylwestra?

Wbrew pozorom to właśnie w wigilię mam okazję uczestniczyć w ciekawszych imprezach tudzież wprowadzić się w bardziej refleksyjny nastrój. Sylwester ze swoją atmosferą powszechnej wesołości jest dla mnie zbyt banalny...

Jest Bóg czy Boga nie ma?

Przyjmując rzecz tak na zdrowy rozsądek jego istnienie wydaje się raczej mało prawdopodobne...

 

Co jest dla ciebie najistotniejszą rzeczą w kontaktach międzyludzkich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Bóg czy Boga nie ma?

Przyjmując rzecz tak na zdrowy rozsądek jego istnienie wydaje się raczej mało prawdopodobne...

Jestem dokładnie odwrotnego zdania ;)

 

Odnośnie rasizmu, to chyba wtedy kiedy robimy coś złego innej osobie tylko dlatego że jesteśmy wrogo nastawieni z tego powodu że jest innej rasy / koloru itp - bo normalne jest żeby nie lubić kogoś na podstawie jego czynów, a nie koloru.

 

Twoja wymarzona praca? Taka absolutnie wymarzona najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie śnieg, jest ładny , cichutki i nie jest się ubłoconym...

 

Czy próbowaliście kiedyś narkotyków i z jakim skutkiem? Pytam tak tylko po lekturze forum o zchizach od trawki ;) Ja sama nie miałam do czynienia i myślę że to bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jedno... muszę sobie przypomnieć czym się to różni... hehe :)

 

 

Czy nasz wszechświat jest małą cząstką jakiegoś innego większego świata?

 

 

PS. Nie bierzcie psychodelików - mając problemy z nerwicą można się bardzo niemiło przejechać. Chyba, że lekarz pozwoli/zaleci (ale to się zazwyczaj nie zdarza ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nasz wszechświat jest małą cząstką jakiegoś innego większego świata?

 

Jest chyba tak duży nie do ogarnięcia więc nie wyobrażam sobie żeby miał być częścią jeszcze czegoś większego... tzn. gdyby był częścią jeszcze czegoś większego to znaczy nie byłby to nasz cały wszechświat tylko część... skomplikowane pytanie ale ciekawe... skąd takie u ciebie pytania?

 

PS. Nie bierzcie psychodelików - mając problemy z nerwicą można się bardzo niemiło przejechać. Chyba, że lekarz pozwoli/zaleci (ale to się zazwyczaj nie zdarza ;) )

 

Właśnie to widzę po niektórych postach i mnie to przeraża, w sumie ciekawość ludzka prowadzi w różne miejsca, trawy nawet bym kiedyś spróbowała ale po przeczytaniu tych postów raczej już nie mam ochoty.

 

No to w takim razie skoro jesteśmy w temacie kosmosu, czy wierzycie w pozaziemskie cywilizacje - tzn. w życie poza naszą planetą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś literatka mi się kojarzy z wódką... ;) więc ja wybieram przystojnego literata :)

 

Ładni i bogaci mają z górki, nie muszą się wysilać bo już wszystko w życiu mają więc daleko też nie zajdą.

 

Gdybyś miał/a wyjechać na stałe za granicę, to do jakiego kraju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×