Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

W okolicach północy nastąpi przerwa w działaniu forum związana z przenosinami do nowej lokalizacji. Ta na której jesteśmy teraz okazała się niestabilna i musimy uciekać dalej. :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Powoli zbliżamy się do końca przeprowadzki. Powinniśmy być już nieprzerwanie on-line. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to jest mały pikuś i nie jest to najważniejsze. Ale jak jest odnośnik ZALOGUJ SIĘ to powinno być też coś takiego jak WYLOGUJ SIĘ. A ostatnio nie ma tu takiego czegoś! Przyznaje, że czuje się lepiej jak zanim opuszcze to forum to mogę się z niego wylogować. Zatem czy istenieje taka opcja, a jeśli tak to gdzie bo ja nie widzę tu nic takiego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna R., Paranoja, więc w miarę przystępnie Wam to wyjaśnię temat został usunięty po primo obrażanie się jawne , secundo na prośbę osób zainteresowanych i teraz kolejna sprawa jeśli maja powstawać tematy na temat dziwnych tematów to One również zostaną usunięte jeśli ktoś chce wyjaśnienia dla czego to niech napisze to wyjaśnię dogłębnie , chociaż tłumaczyć się nie muszę . Oficjalnie po 2 ost ban powinien być przyznany automatycznie i tak jest "chyba"

 

a tak na zakończenie ja wiem ,że mogło Was obrazić ale ludzi więcej dystansu do siebie , w życiu nie wszyscy będą nam mówić " Piękny.śliczny i inteligenty"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×