Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czyżby to była nerwica. Pomocy !!


malinka1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moze zaczne od początku mam 20 lat i zaczęło sie jakies 2 lata temu. Nie wiem czy mam nerwicę nie bylam u psychiatry. Ale opowiem wam co sie dzieje od dłuższego czasu ze mna. W nocy 13 sierpnia pamietam ta date az do dzis od tego wszystkiego sie zaczęło. Serce mi waliło jak oszalałe ,kuło ,bolało nie wiem jeszcze jak to opisac dziwne uczucie do opisania. Wpadlam odrazu w panike. poleciałam do jednego lelarza zrobili mi ekg wszystko wporzadku. wiec sie uspokoiłm i kilka dni pozniej zaczela mnie glowa bolec drżaly mi rece . Rece mnie bolały jak by żyły i tak latalam do lekarza jak glupia az mi po jakims czasie bylo wsyd. Mialam myśli ze jestem chora na cos powaznego ze zaraz umre. Balam sie i do tej pory sie boje. po jakims czasie zajęłam sie szkola przestalam tak o tym myslec i bylo oki az do tego roku zaczęłam chudnac wazylam 50 kg. i schudlam do dnia dzisiejszego 6 kg moze nie wydaje sie duzo ale przy moim wzrocie wyglodam jak anorektyczka. i znowu sie zaczelo poszlam do lekarza dalam mi skierowanie na badanie krwi i do gastrologa. Codziennie rano mam biegunki bol brzucha. Czuje w sobie nie pokoj jak by mialo cos sie stac. Czasami nic nie moge zjesc boje sie nawet nie wiem czego. Ciagle widze na fb czy w telewizij ze ktos umiera z powodu raka ze ktos choruje i zaczynamy sie bac ze ja tez mam. Ciagle mam myśli ze co powaznego ze jestem chora. Jutro mam wyniki badan i sie panicznie boje co usłyszę. Ciagle czytam w googlach co moze mi dolegac i moze sama sie nakrecam. Tylko widze watki chudniecie a białaczka. Odrazu wpadam w panike ze mam białaczkę.

chodz wiem ze sa rozne choroba związane z chudnieciem ale wkrecam sobie to najgorsze . Moj narzeczony nie rozumie tego ciagle mi mowi ze jestem zdrowa ze wmawiajm sobie on tego nie rozumie co sie w mojej glowie dzieje mam ochote płakać bo nikt nie chce mnie wysłuchać wiec pisze tutaj. Wiem ze ten post jest haotyczny ale chcialam wysztko wyrzucić z siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×