Skocz do zawartości
Nerwica.com

BAKLOFEN (Baclofen Polpharma/ Sintetica, Lioresal Intrathecal)


Kalebx3 Gorliwy

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      28
    • Nie
      4
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Baclowiczów :)

 

,,,a dziękuje za życzonka i również życzę baclonowego dobra :great: .

Od siebie dodam ( jest to moje osobiste - zaznaczam -zdanie ) ,że zaczynacie cmokasek, Natrętnik, od zbyt wysokich dawek . Z tym lekiem trzeba bardziej na spokojnie , powoli zwiekszając dawkę .

U mnie najlepiej działa tego rodzaju dawkowanie . Jednak rozumiem ,że każdy może mieć inne , po prostu inna wrażliwość .

Nie wychodziłbym bym jednak z tym lekiem ponad 50 mg .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z apetytem to fakt, wiekszy glod czuje i chec do jedzenia, super, bo na fevarinie nic nie smakuje. Kto to slyszal zeby w lodowce lezal ser zolty i plesnial, a zawsze pochlanialem w calosci. Jesli baclo pomaga na kregoslup, tez super, bo mam problem ze sztywnieniem miesni. Kto wie czy jakbym poszedl do ortopedy itp. to bym i tak baclo nie dostal. Same plusy, nawet samopoczucie poprawia, uspokaja somatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Baclowiczów :)

 

,,,a dziękuje za życzonka i również życzę baclonowego dobra :great: .

Od siebie dodam ( jest to moje osobiste - zaznaczam -zdanie ) ,że zaczynacie cmokasek, Natrętnik, od zbyt wysokich dawek . Z tym lekiem trzeba bardziej na spokojnie , powoli zwiekszając dawkę .

U mnie najlepiej działa tego rodzaju dawkowanie . Jednak rozumiem ,że każdy może mieć inne , po prostu inna wrażliwość .

Nie wychodziłbym bym jednak z tym lekiem ponad 50 mg .

Pozdrawiam.

 

 

Już łykam Baclo od prawie 3 tyg. Zaczynałam od 7,5 / dobę. 2,5 rano i piątka wieczorem. Tak przez pierwsze 3 dni. Później 10. I tak dalej, aż do teraz 37.5. Myślę jednak, że zostanę przy 25 bo czułam się wtedy najlepiej. Zresztą będę się widzieć z lekarzem to zapytam, co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies godzine po zazyciu poczulem otepienie, sennosc, pomyslalem ze dupa, ze zle bedzie po nim, ale pewnie to te 50 mg na poczatek za duzo. Ale po nastepnej godzinie minelo i juz jest normalnie, lekko na duszy. A z alkoholem sie okaze, jak przyjdzie okazja zasiasc do stolu przy wodce.

 

-- 29 sty 2018, 12:50 --

 

P.s. z jakiej firmy macie tabletki ze mozecie je dzielic na 12,5 ; 7,5 itd. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już łykam Baclo od prawie 3 tyg. Zaczynałam od 7,5 / dobę. 2,5 rano i piątka wieczorem. Tak przez pierwsze 3 dni. Później 10. I tak dalej, aż do teraz 37.5. Myślę jednak, że zostanę przy 25 bo czułam się wtedy najlepiej. Zresztą będę się widzieć z lekarzem to zapytam, co i jak.

 

cmokasek, według mnie bardzo mądre i rozsądne wchodzenie w lek .Widzę ,że znasz baclonowy temat i powoli się z nim oswajasz i uczysz . 25 mg to przy baclo "dobra", przeciętna dawka , ani za wysoka , ani za niska .W trakcie leczenia zawsze można ją leciutko modyfikować .

Byli tu tacy debile , którzy nawalali po 100 mg i więcej , a potem ( szczególnie taki jeden półgłówek- ćpun jeden - o Tobie mówię M. ) płakali ,że lek im szkodzi ,że niedobry etc .

Ja mam zwykłą Polpharmę opakowania po 25 mg

- ja tak samo ze sprawdzonej polskiej Polpharmy- są niezawodne . Z tej dawki , przy tej kruchości leku to ostrym , cieńkim nożem można " wyczarować " każda dosłownie dawkę .

 

A z alkoholem sie okaze, jak przyjdzie okazja zasiasc do stolu przy wodce.

 

Natrętnik, słuchaj pijaku jeden, jeszcze nie zacząłeś porządnego leczenia baclofenem , a już wódę chcesz złopać ? Ja pier---lę!

Masz w domu duży gumowy młotek ? Wykorzystaj go mądrze , i zanim sie napijesz ścierwa po zżyciu baclo , to tak ze trzy razy przypierd--ol sobie w tę durną łepecynę , to może Ci te pijackie zachcianki odejdą . ;)

Mało straciłeś przez alkohol ? Potrzebujesz jeszcze ? Więc sam się nie proś o nieszczęście .

Ostrzegam Cię ,że alkohol przy braniu baclofenu działa o wiele mocniej i silniej upier-dala .Możesz nawet film stracić , a potem ( nie daj Bóg ) płacz i zgrzytanie zębów i niepamięć.

Najlepiej nie pić w ogóle przez pierwsze trzy miesiace podczas leczenia baclofenem, potem delikatnie można się " delektować "francuskimi alapatikami ,,, ale tak już zupełnie to najlepiej rzucić ten płynny mroczny syf w PIZD__UUU!!!

Masz dodatkowo w bonusie NN , wiec uważąj podwójnie . U mnie ( jak piłem ) alkohol strasznie nasilał NN , nawet pod wpływem , nie mówiąc o potwornych mega kacach , gdzie w ogóle było fatalnie .

Pozdrawiam i przepraszam ,że tak dosadnie ;)

 

-- 29 sty 2018, 16:20 --

 

Przy 25 akurat nie mam problemu, bo mają podzialkę na pół,

cmokasek, w który miejscu ?

Jak żyję nie widziałem 25mg podzielnych na pól ( z podziałką )

Może 10 mg ??? ,coooo ?

 

-- 29 sty 2018, 16:25 --

 

Mam wrazenie ze duza czesc mojej nerwicy wywodzi sie z dawnego naduzywania alkoholu,

Natrętnik, mi się bardziej zdaje ( patrząc po sobie ) ,że alkohol był niejako środkiem zaradczym , fałszywym koniec końców panaceum ( w formie samoleczenia )na nerwice , a nie ,że on wywołał nerwicę N .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cmokasek a te sciezke to sama zrobilas ?

dobre ściechy to inaczej robi , ciup ,ciup ciup i skręcony banknocik ;)

 

-- 29 sty 2018, 23:45 --

 

Natrętnik, przynajmniej plastikowa tubka- opakowanie ( na zdjęciu ) to na 100% po baclofenie :D

Tego możemy być pewni , co do samej tabletki to już bym się zastanawiał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cmokasek a te sciezke to sama zrobilas ?

dobre ściechy to inaczej robi , ciup ,ciup ciup i skręcony banknocik ;)

 

Hola hola, żadnej ściechy nigdy w życiu nie robiłam, proszę mnie tu nie obrażać

 

-- 29 sty 2018, 23:45 --

 

Natrętnik, przynajmniej plastikowa tubka- opakowanie ( na zdjęciu ) to na 100% po baclofenie :D

Tego możemy być pewni , co do samej tabletki to już bym się zastanawiał .

 

Wieczorem nie wzięłam tabletki, wolę nie ryzykować, że to coś imnego. Podejdę z tym cudem do apteki. Powiem babce co i jak, niech mi wymieni opakowanie na inne. Powinna reklamację przyjąć, skoro towar jest ,,wadliwy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna reklamację przyjąć, skoro towar jest ,,wadliwy".

 

zapomnij , apteka to nie piekarnia

Szczególnie przy leku sypanym w tubce ( a nie w zafoliowanych na gorąco srebrną folią - tzw . w blistrach ) .

Nie wiem , nie mam pewności , a może już takie baclo wychodzi, ze ma podziałkę .

Niech Ci otworzy nowe opakowanie i zobaczysz jak tam wygląda lek .

Możliwe też ,że fabryka się walnęła . Ile to było takich przypadków wykrytych , a ile nie wykrytych o których nie wiemy .Ludzie się myla , maszyny się myla , a wczoraj to nawet 4 latek w Legnicy zadymał z torebki cioci Extasy i połknął . Ciekawy jestem jaka miał fazę , ,, dobrze ,że to nie był jaki dopalacz .Po prawdziwym extasi nic mu nie powinno być .

Mi to kiedyś dziecko z autyzmem różaniec z torby zaiwaniło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się wyjaśniło. Babka miała jeszcze jedną tubkę z podziałką. Jedną bez. Reszty nie otwierała. Poprosiła, czy może wziąć i odesłać do producenta, żeby zbadał i da mi znać (wzięła mój numer). Ja kupiłam już bez, bo nie chciałam czekać, tym bardziej, że lek jest tani.

 

Ps. Czy tylko ja mam strasznie suche oczy po nim? Starazolin to mus i to 2-3 razy dziennie bo inaczej rycze, a łzy i tak nie pomagają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogolnie nie mam zadnych skutkow ubocznych, ale dla mnie ten lek ma silne dzialanie uspokajajace, nie gorsze jak clonazepam i dluzej trzyma niz benzo. Co ciekawe, osesje myslowe w ogole mnie nie mecza. A zaczalem to brac w zupelnie innym celu.

 

-- 30 sty 2018, 20:52 --

 

Ktos tam pisal w yemacie, ze jak sie zdrzemnie w ciagu dnia na baklofenie to budzi sie jak na kacu. Nie potwierdzam, wrecz przeciwnie. Zawsze po drzemce natrectwa mialem nasilone, a teraz taki fajny rozkoszny stan ;)

 

-- 01 lut 2018, 19:20 --

 

Troche potestowalem sobie pierwsze dni i stwierdzam ze wieksze dawki 50-75 powoduja mdlosci, prawie jak po przedawkowaniu alkoholu. Najlepsze samopoczucie na 25 mg.

 

-- 04 lut 2018, 00:23 --

 

Napilem sie dzisiaj. Ale za nowa prace. Zero lejca, dziwna sprawa. Hehe :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wchodze na wenlafaksyne ale mhmm. chcialem sie wstrzelic w jakim nie walacy po libido antydepresant, i mysle jeszcze nad mianseryna + baklofen->pregabalina->jakis okres bez baklofenu pregabaliny i tak w kolko, przez jakies lata. mhhm.. baklofen mi pozwoli na lajcie wejsc przez ta zime na mianseryne, juz mam taka depreche ze na mianse mi ciezko wejsc moze przetrzywac samej zime.. moze jeszcze raz sproboje. a gabageryki mysle ze gra warta swieczki zeby troche zanizylo libido, i pewnie nie tak co wenla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy baklofen zaburza działanie leków antydepresyjnych ? jak tak to do jakich dawek jest w tym względzie bezpieczny ? ja startowałem dzisiaj od 20 mg , czy uzależnia brany w stałej dawce 20-30 mg załóżmy z pół roku ? jak tak to odstawienie jak wygląda ,podobnie do leków z grupy benzodiazepin czy bardziej alkoholu ? czy występują wtedy objawy z odbicia mam tu na myśli lęki ? jak to mają do siebie benzodiazepiny na co zresztą działają ale doraźnie objawowo , i jak rośnie na niego tolerancja wolno czy szybko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy baklofen zaburza działanie leków antydepresyjnych ? jak tak to do jakich dawek jest w tym względzie bezpieczny ? ja startowałem dzisiaj od 20 mg , czy uzależnia brany w stałej dawce 20-30 mg załóżmy z pół roku ? jak tak to odstawienie jak wygląda ,podobnie do leków z grupy benzodiazepin czy bardziej alkoholu ? czy występują wtedy objawy z odbicia mam tu na myśli lęki ? jak to mają do siebie benzodiazepiny na co zresztą działają ale doraźnie objawowo , i jak rośnie na niego tolerancja wolno czy szybko ?

 

kuźwa co za pytania ... nie wiaodmo co odpowiedzieć :DD baklofen brany pół roku ? panie po peirwsze byś się uzaleznil , po drugie nie cieszyłbym się tak prędko super działaniem baclofenu bo jego działanie potem jest praktycznie nie odczywalne. na reszte nie odpowiem , bo mi sie nei chce .

 

baclofen jest agonista gaba-b więc uzaleznia i można sobie spierdolić receptorki . ja go jem 1x na tydzien lub raz na 2 tyg . nie dziala juz tak jak kiedyś. dawno sie wypalil .

odstawienie pewnei by wyglądało bardziej jak od alkoholu. ponieważ są alkoholicy co przyjmują cały czas baclofen , bo hamuje ich przed piciem , to off label lek dla nich.

 

za dużo pytan zadajesz , jedz jak lubisz i tyle , tylko z głową .

 

z odbicia wystapia wszystkie reakcje które wywołuje baclo , czyli jak dziala prospolecznie bedziesz antyspoleczny , jak dziala na fobie beda fobie , dlatego nazwa z odbicia , popytaj ludzi co uzaleznili sie od baclo , żyć im się wcale nie chciało .

 

pierwsze przygody z baclofenem to raj na ziemi , potem pol raju , a teraz działa 10% u mnie z tego co bylo na początku , nawet jak nie jem go 4 miesiące i zjem. wszystko co dobre szybko się kończy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki benzowiec 84 za odpowiedzi będę go brał doraźnie nie wiedziałem ,że jest tak niebezpieczny bo mało o nim czytałem po prostu wiedziałem ,że taki lek istnieje działający na receptorki gaba-b w mózgu stosowany dla alkoholików i poszedłem do lekarza ogólnego strzeliłem gadkę szmatkę i mi od razu go wypisał ale chciałem go stosować codziennie w dawce 25 mg żeby zmniejszyć moje ciągotki do alkoholu mając nadzieje,że ten lek mnie do niego zobojętni bo udaje mi się wytrzymywać średnio 2-3 tygodnie i idę się nachlać resetując tym samym terapeutycznie działanie leków antydepresyjnych i polska ludowa od nowa , jak mówisz że oksazepam to gówienko to zawsze mogę bromazepam załatwić ale go brałem z tego co pamiętam 6 mg + 10 mg klorazepanu + do 6 mg alpry dziennie ale skończyło się to odstawką w szpitalu psychiatrycznym bo trochę naodpierdalałem do tego stopnia ,że były 3 radiowozy policji i musiało mnie obezwładniać 4 policjantów ale nie chce mi się na ten temat rozpisywac wracając tym samym do przeszłości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki benzowiec 84 za odpowiedzi będę go brał doraźnie nie wiedziałem ,że jest tak niebezpieczny bo mało o nim czytałem po prostu wiedziałem ,że taki lek istnieje działający na receptorki gaba-b w mózgu stosowany dla alkoholików i poszedłem do lekarza ogólnego strzeliłem gadkę szmatkę i mi od razu go wypisał ale chciałem go stosować codziennie w dawce 25 mg żeby zmniejszyć moje ciągotki do alkoholu mając nadzieje,że ten lek mnie do niego zobojętni bo udaje mi się wytrzymywać średnio 2-3 tygodnie i idę się nachlać resetując tym samym terapeutycznie działanie leków antydepresyjnych i polska ludowa od nowa , jak mówisz że oksazepam to gówienko to zawsze mogę bromazepam załatwić ale go brałem z tego co pamiętam 6 mg + 10 mg klorazepanu + do 6 mg alpry dziennie ale skończyło się to odstawką w szpitalu psychiatrycznym bo trochę naodpierdalałem do tego stopnia ,że były 3 radiowozy policji i musiało mnie obezwładniać 4 policjantów ale nie chce mi się na ten temat rozpisywac wracając tym samym do przeszłości

 

nie że niebezpieczny , moim zdaniem jest bardziej bezpieczny od fenibutu krórego możesz kupić ze sklepów internetowych . po prostu branie pół roku może być niebezpieczne ze względu na uzależnienie , chociaż 20-30mg to małe dawki i może można było by go stopniowo odstawiać bez bólu , tego nie wiem , to by musiał ktoś stwierdzić kto go brał długo i odstawił , jak to z tym jest . tolerancja na baclofen podobno rozwija się powoli , z tym że jego działanie rekreacyjne slabnie. to drugie pogrubione to zmienia postać rzeczy , zmniejszy ci ciągatki do alkoholu bo są alkoholicy co biorą go latami , czytałem kiedyś w necie , ale nie wiem właśnie czy z niego schodzili i jak schodzili to jak to się obeszło , łatwo czy ciężko . jak masz ciągatki , to jak miesiąc byś pobrał takie daweczki to raczej by ci się nic nie stało , to wtedy jest to lek dla ciebie . ale jak piszesz średnio 2-3 tygodnie idziesz się nachlać to nie jest tak źle i radziłbym brać dawki do 75mg doba max 2x w tygodniu . ja biorę i na raz 100mg .

 

ja jstem trzeżwym alkoholikiem , miałem delirium tremens w wieku 23 lat , cały personel był zaskoczony , alat i aspat to tam prawie po 400 , ggtp też masakra , chudy,trzęsący się , do tego padaczka alkoholowa , którą zbili mi heminevrinem. <---- tego leku spróbuj , możemy kiedys popisać na priv jak masz problem z alkoholem . heminevrin jak dostałem 1 raz na odwyku to nigdy tak pięknie się nie czułem , taki błopgostan i żadne benzo się do tego nie umywa , to mega kosa co zatrzymuje ostre padaczki alkoholowe , dostawałem maxymalną dawke 12 tabletek dziennie , już 4 tabsy zatrzymają ci ostrą padaczke , działa na gaba , wiąże się z miejscamiu gdzie wiążą sie barbiturany , miedzy innymi Luminal . mniej uzaleznia od benzo a jest silniejszy i działa inaczej , mocno wchodzi w głowe , czujesz się p[o prostu naćpany :) bardzo krótki okres póltrwania .

 

potem sam sobie to załatwiałem i słoiczek 100 tabletek zjadłem bardzo szybko odstawiając od razu bez żadnych jazd . a na początek 2 tabsy by cie ućpały mocno :))))

 

sorki bo sie rozpisałm a baclo dobre na ciągotki alkoholowe , poradz się lekarza czy możesz stosować , jak i co . a no i są teorie że baclo nie uzaleznia...

 

rozpisałem się za mcono zjadłem 450mg pregabalinuy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:angel: hejka zaczelam brac baclo bo nie radzilam sobie z piciem swojego meza ktorego mimo krzywd psychicznych jakich mi wyrzadzil nadal mocno kocham. Zajeba...am 25 z rana i mialam taki odlot ze balam sie wsiasc w samochod wiec na drugi dzien wzielam pol tabletki i zajebiscie jasny umysl calkowite zobojetnienie na jego obietnice. Wrocil z zagranicy dalam mu i powiedzialam ze ma brac jak mu zalezy zeby nie pic bo sam sobie nie poradzi. Tydzien nez alko i o dziwo zajebiscie sie z nim gada bierze 25mg rano i wieczorem oprucz tego ze chce mu sie spac czuje sie znakomicie i ma ogromny apetyt. Wczoraj poprosil kolege aby dal mu lyka piwa po czym kolega zaproponowal ze mu postawi lecz on nie chcial. Powiedzial mi ze mu piwo nie smakowalo. Ja jestem z niego dumna ale nie samowite jak on sam jest z siebie dumny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też w dniu dzisiejszym zacząłem eksperymentalnie terapie tym środkiem biorąc 10-10-10 mg , w celu zmniejszenia głodu alkoholowego ,który u mnie występuje średnio raz na 2-3 tygodnie i teraz zbliża się czas w którym powoli codziennie walczę ze sobą ,żeby nie wypić , musiałem przez to zrezygnować z innych leków oddziaływujących na ośrodek GABA w mózgu( pregabalina,benzodiazepiny) żeby ich po prostu z tym lekiem nie łączyć bo pewnie wyrabia się wtedy tolerancja krzyżowa , jestem optymistycznie nastawiony i ciekawy efektów i tego czy przyniesie mi więcej korzyści niż szkód w skali miesiąca :D ,w momencie obecnym odczuwam nudności i nic poza tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×