Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia,

 

Ale Doda ma więcej lajków na facebooku niż Twoi ulubieni aktorzy, więc może jest w niej coś czego jeszcze nie odkryłaś i nawet o tym nie wiesz?

Trzeba próbować tak jak pisze misty-eyed,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, mirunia,

 

Oj zawiedliście mnie :-|

 

dlaczego oceniasz książkę po okładce?jesteś atrakcjonistą?to jest u ciebie kwintesencja rozumu?chyba wiesz że często perskie kotki drapią gryzą syczą i uciekają a niektóre sztuki trzody chlewnej lubią jak sie je dotyka i drapie po plecach?twardy zaparty stolec też można pomalować złotym sprayem i napisać 24K i bedą przekonani że to grudki złota inwestycyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk,

 

Nie o to chodzi, zawiodłeś mnie tym, że napisałeś, że jest ładna. Z pytaniem o Dodę nieprzypadkowo zwróciłem się do Ciebie - liczyłem, że napiszesz, że na pewno podłapała jakąś tropikalną chorobę jak była ostatnio w Dubaju i robaki wychodzą jej z dupy, w której stężenie bakteryjne osiągnęło monstrualne rozmiary. No coś w tym stylu. Nie wspomniałeś też, że na pewno skóra jej się niszczy i nie oddycha pod 3centymetrową warstwą tapety, bez której nawet najlepszy paparazzi jej nie nakryje. Mogłeś też coś napomknąć o tym, że ostatnio robiła dym wielkiej orkiestrze świątecznej pomocy, za to, że nie pokazali w tvn jak przekazuje na aukcję swoją suknię, którą byś sobie dupę brzydził podetrzeć.

A Ty mi tu, że ona ładna :-|

 

Od Miruni bym się spodziewał, że w końcu skarci ją za to jej wyświechtane hasełko "królowa jest tylko jedna", bo prawdziwej królowej, czyli właśnie Miruni to nawet na oczy nie widziała.

 

No zawiedliście mnie no, ale zapomnijmy o tej sytuacji, ja się nie gniewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, obkupilysmy sie zatem w zimowe okrycia :105::great: Ja mam taki tuz za kolano ten plaszczyk w pieknym kolorze granatu wpadajacego w szafir :) Bardzo mi sie podobal gdy ogladalam go jeszcze w normalnej cenie. Po przecenie kupilam za 129 zl wiec uwazam, ze sie oplacalo.

Tez mam obawy co do kupowania ubran przez net . Zwlaszcza ,ze rozmiar rozmiarowi nierowny :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk,

 

Nie o to chodzi, zawiodłeś mnie tym, że napisałeś, że jest ładna. Z pytaniem o Dodę nieprzypadkowo zwróciłem się do Ciebie - liczyłem, że napiszesz, że na pewno podłapała jakąś tropikalną chorobę jak była ostatnio w Dubaju i robaki wychodzą jej z dupy, w której stężenie bakteryjne osiągnęło monstrualne rozmiary. No coś w tym stylu. Nie wspomniałeś też, że na pewno skóra jej się niszczy i nie oddycha pod 3centymetrową warstwą tapety, bez której nawet najlepszy paparazzi jej nie nakryje. Mogłeś też coś napomknąć o tym, że ostatnio robiła dym wielkiej orkiestrze świątecznej pomocy, za to, że nie pokazali w tvn jak przekazuje na aukcję swoją suknię, którą byś sobie dupę brzydził podetrzeć.

A Ty mi tu, że ona ładna :-|

 

Od Miruni bym się spodziewał, że w końcu skarci ją za to jej wyświechtane hasełko "królowa jest tylko jedna", bo prawdziwej królowej, czyli właśnie Miruni to nawet na oczy nie widziała.

 

No zawiedliście mnie no, ale zapomnijmy o tej sytuacji, ja się nie gniewam.

no przecież hajcem da się wszystko załatwić.a tym hajcem co ona sobie przywłaszczyła bo przecież nie zarobiła takich sum uczciwie pracując łopatą i taczką jak przeciętniak można by każde robaki wyleczyć,każde soczewkowate zbiorniki ropy i tłuszczopotu w fałdach skórnych wymyć na stałe,i stać na tapetę która przepuszcza powietrze niczym tynk.czyli najpierw dostała po narodzinach zdrowy wygląd od losu za co chłopaki jej płacili by móc dostać buziaka czy mieć zrobionego loda przez "piękność" a teraz za przywłaszczone pieniądze odmładza się na siłę.nie zarobiła tych pieniędzy również na stanowisku pracy umysłowej.tylko miauczy jak kot.na starosc będzie czymś z rodzaju beaty kozidrak i maryli rodowicz i mocno po 70ce bedzie sztucznym cyborkiem wyglądającym jak szesnastka.oczywiście mentalnie jest i będzie nastolatką.i to jest jej przewaga na którą dają sie instynktownie nabrać napaleni bogaci mężczyzni.wyobraz sobie ze stać ją tylko na bilety do tego dubaju bo jej nie płacą za zdrowy wygląd,leci tam sama jak palec,jedzenie zabiera swoje,swoje kosmetyki,ibuprom,plastry i scorbolamid,zabiera z sobą namiot śpiwór karimate i śpi w campsite.tam łapie owrzodzenia i robaczyce.i???ginie tam bo nawet by nie była ubezpieczona bo nie bylo by stac jej.jeszcze za wydmą by jej stado czarnych bez konsekwencji załadowało w żopala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy :shock: aktorki która gra królową Jadwigę? ja to oglądam właśnie dla niej bo według mnie jest fenomenalna. dla mnie ona jedyna i ta Elżbieta z Węgier mają w sobie na tyle dystyngowania w ruchach, mimice, gestach, w sposobie w jaki poruszają się w tych strojach i "siedzą przy stole" że patrzy się na nie z podziwem. I "ta najstarsza aktorka" ma świetną dykcję i olbrzymie wyczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk,

 

Tak już dużo lepiej :great: Z jednym tylko się nie zgodzę, ona ma 33 lata a wygląda na 40, w tapecie, więc wcale jej te pieniądze nie pomogą wiecznie młodego wyglądu nie dadzą. Raz widziałem, że gadała, że w wieku 60lat będzie się wylegiwać na basenie i pełno facetów będzie jej wachlować, hahaha.

Jak do tej pory to każdy od niej ucieka co ją blizej pozna, wtedy ona wpada w furie, niszczy im samochody itp.

 

kia_ sportage,

 

O, nowa userka :D Cześć Sportówka* rozgość się na wyspie :)

 

 

* no dobra nie będę Ci dawał przydomków, ostatni raz to było :angel:

 

Lunaa,

 

Hej, głowa do góry, niedługo masz tydzień urlopu. Nie karaj się za złe dni, tylko na odwrót - nagradzaj. To jest świetna sprawa, że Lilith daje tydzień na zastanowienie. Wielu userów już to ocaliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak już dużo lepiej :great: Z jednym tylko się nie zgodzę, ona ma 33 lata a wygląda na 40, w tapecie, więc wcale jej te pieniądze nie pomogą wiecznie młodego wyglądu nie dadzą. Raz widziałem, że gadała, że w wieku 60lat będzie się wylegiwać na basenie i pełno facetów będzie jej wachlować, hahaha.

Jak do tej pory to każdy od niej ucieka co ją blizej pozna, wtedy ona wpada w furie, niszczy im samochody itp.

 

otóż to.i gdzie to jej utalentowanie skoro uroiła sobie że jako stara babcia bedzie wylegiwac sie na basenie i napalone oblechy będą jej wachlowali a kiedy cos idzie nie po jej mysli niszczy innym samochody/mentalność rozkapryszonego dziecka na które "pracuje" tylko sam wygląd ciała.a gdyby cycki jej obwisły,kudły wypadły?ginie z głodu jak tuman ostatni bo już nikt nie bedzie płacił za oglądanie lampucery.zresztą skończy jak merlin monroe.janis japlin czy whitney houston i zacznie ćpać bo niema kręgosłupa moralnego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko, pokłóciłem się z matką która nie dawała mi spać bo chciała mnie spakować do Norwegii (mogła jutro mi pomóc) i jeszcze zapaliła najmocniejsze światło, tak że wziąłem w umoku kolejne 25mg hydro.

Nic mi nie jest, trochę gardło tak lekko "piecze"? "Boli"? Sam nie wiem. Czuję się spokojnie, może nawet nie lekko, ale ciut zmulony. Więc teraz wiem że 50mg hydro nie działa źle, a ja myślałem że to jakaś odgórna granica.

 

Na razie jestem poza tematem i nie wiem na co odpisywać, jak coś się pojawi to postaram się wkręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko, pokłóciłem się z matką która nie dawała mi spać bo chciała mnie spakować do Norwegii (mogła jutro mi pomóc) i jeszcze zapaliła najmocniejsze światło, tak że wziąłem w umoku kolejne 25mg hydro.

Nic mi nie jest, trochę gardło tak lekko "piecze"? "Boli"? Sam nie wiem. Czuję się spokojnie, może nawet nie lekko, ale ciut zmulony. Więc teraz wiem że 50mg hydro nie działa źle, a ja myślałem że to jakaś odgórna granica.

 

Na razie jestem poza tematem i nie wiem na co odpisywać, jak coś się pojawi to postaram się wkręcić.

lecisz do norweskiego psychiatryka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lecisz do norweskiego psychiatryka?

Do rodziny, ale śmieszkując, można tak to nazwać, bo nie chce mi się tam jechać do wujostwa i jej rozpieszczonej córki do granicy takiego apogeum, że dziadek nie tolerując jej zachowań dostał po kryjomu że "Wiki go nie lubi".

Na szczęście mam już opakowanie hydro na własność, najwyżej będę się wspomagał nią i przesypiał większość nocy.

Urrrggggggghhhhhhhhhhh dosłownie nienawidzę >jeżdżenia< gdziekolwiek do rodziny. Ostatnio nie pozwolili wziąć mi własnego laptopa bo chciałem spakować ideapada, bo przecież trzeba 2137kg kiełbasy dla Martusi, a potem jak korzystałem z wujostwa, jak chciałem go doprowadzić do porządku tak hobbystycznie w godzinę, to nagle dane potracili, to płacz bo jakieś excely, i pewnie dostanę jakiś opierdol bo robiłem to na lewo, myślałem że nie zauważą (głupi byłem), okapowali się jak pojechałem (xD) ale mam to gdzieś. A ten laptop tak chodził że antywirus był wirusem którego nie dało się odinstalować (serio, albo był tak hujowy).

Zanotowane: brak uszczęśliwiania ludzi na siłę #checked.

 

Dlatego kupiłem thinkpada za 400zł i na wyjazdy biorę go, jedyne na co bym go wymienił to Macbook Air ale mnie nie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum na długo lecisz i jaką linią?zabierasz jakies swoje żarcie kosmetyki i leki czy tam ci dadzą na miejscu?

 

Wpadam na 5 dni, coś tam biorę.

mam pytanie.czy na lotnisku po przekroczeniu kontroli bezpieczenstwa "pomagał" ci szmatogłowy brązowooki długobrody ciapaty pracownik lotniska?jesli tak to byłes przerażony kiedy do ciebie podszedł i sie do ciebie odezwał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko, tak mnie po tej hydroksyzynie suszy, jeszcze dochodzi większa pustka w głowie niż była (taka mocna mocna), ehh chyba idę na stację w celu self-medication bo nudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia,HoyaBella, p. Łabonarską znam też z innych ról, nie jestem wielbicielką Jej talentu po prostu, w tej roli też mnie nie przekonała do siebie. Obejrzałam z ciekawości dwa odcinki, nie zainteresował mnie ten serial zupełnie, mimo, że występuje wielu innych, lubianych przeze mnie, aktorów. No cóż, nie wszystkim musi się wszystko podobać :D To oczywiste...

 

kia_ sportage, ja też nie oczekuję, że mudry spowodują cudowne ozdrowienie, w cuda nie wierzę, ale jeśli osiągam jako taki spokój dzięki nim, to warto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

Wpadam tylko się zameldować

a masz tytuł prawny?

 

Jest poczucie humoru. :great:

Ponad 8 tysięcy postów, myślisz że wystarczy? :zonk:

 

 

to spróbuj dopelnić obowiązek meldunkowy u każdego kolegi czy krewnego z obcego województwa który cie zaprosił na dłużej zapisując we wniosku o tymczasowe tytuł prawny jako poczucie humoru ,tysiące napisanych postów i setki lajków jak jestes pewna ze tu to wystarczy.jak sie meldować to oficjalnie i na świeczniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja dziś wstałem taki śnięty i wypiłem kawę, a normalnie raczej unikam. Dorzuciłem żeńszeń nawet, mam nadzieję, że nie wystrzeli mnie z butów.

 

kia_ sportage,

 

Coś czuję, że będziesz często brana za faceta na forum po tej zmianie nicka i avka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×