Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątek kulinarny. Przepisy forumowiczów


Gods Top 10

Rekomendowane odpowiedzi

no pachnę bo prysznic brałem no . co do bycia przystojnym to subiektywna ocena , sprzątam ,gotuje , piorę ,prasuje ,pracuje ,i głupoty na forum wypisuje ;)

 

aha. Jesteście purkfy nieczułe a jeśli by to była prawda to kogoś zdołowałybyście pięknie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerka_ ladna jestes kobietko :) i jaka usmiechnieta :)

 

ridllic -nie wyglupiaj sie i dawaj zdjecie :)

 

a temat faktycznie coraz bardziej zbacza.... :lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

dodam jakis prosty przepis co by nie bylo :mrgreen:

 

prosta zupka krem - groszek zielony (mrozony) ugotowac z czosnkiem i kostka rosolowa (tylko w niewielkiej ilosci wody)- jak bedzie juz miekki zmiksowac blenderem lub utrzec przez sitko -tak aby powstala gesta zupka :) i gotowe podawac z groszkiem ptysiowym- bardzo proste a pozywne i smaczne :))) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam.. to zdjęcie stare - z wakacji... jeszcze gdy śloneczko swiecilo a ja godzinami jezdzilam na rowerku i na dzialeczke... mmm to byly czasy... no ale ja jak to lew w lecie czuje sie jak ryba w wodzie można by rzec w porównaniu z resztą pór roku...

 

Oj Radllic pojechałam nie ma co haha ale źle mówie? :lol:

A na tym Twoim zdjęciu prawie nic nie widać - czekam na większe i wyraźniejsze :) mam nadzieje, ze takiego się doczekamy, bo widze, ze już ciekawość co niektórych zżera hihi

 

 

A tak, żeby było w temacie to podrzuce wam taki mmoją eksperymentalną słodkość hi. w składzie bardzo prostą bo należy wziąć banana, zetrzec go na tarce, dodac cukru, mleka i odrobyny startego cynamonu no i oczywiście wymieszac... mmmmniam jak dla mnie pychotka ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

A tak jeszcze a propos tego mojego zdjęcia to - dziękuje wam bardzo za komplementy, ale nie musicie mnie pocieszac - wiem jak wyglądam... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faceci boją sie pieknych kobiet, a ładne ich pociągają, więc łebek w góre ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

zapomnialam dodac przepis na Rafaello 8)

 

 

 

Składniki

 

* 1 kostka margaryny

* 1szkl cukru

* 1szkl wiórek kokosowych

* 1/2szkl przegotowanej letniej wody

* 3-5 suche wafle

* 1szkl mleka w proszku

 

Wszystko zagnieść(wafle pokruszyć).Wstawić do lodówki na pół godziny.

Następnie formować kulki a w środek każdej wkładać np.orzech laskowy lub migdał.Kulki obtaczać w kokoskach .Wstawić do lodówki by schłodzić ,najlepiej na noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

Oj Radllic pojechałam nie ma co haha ale źle mówie? :lol:

A na tym Twoim zdjęciu prawie nic nie widać - czekam na większe i wyraźniejsze :) mam nadzieje, ze takiego się doczekamy, bo widze, ze już ciekawość co niektórych zżera hihi

 

 

a co Ty byś chciała żeby było widać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×