Skocz do zawartości
Nerwica.com

Życzenia urodzinowe


agnes635

Rekomendowane odpowiedzi

:// 13.01 Mam urodziny, to dla mnie lekko stresujący moment.

Jak byłem młody to dostałem jako prezent pobicie (w awanturze domowej) jakoś mi to utkwiło i teraz źle się kojarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica, thx :D

33 to wiek Chrystusowy, miejmy nadzieję, że obejdzie się bez urojeń wielkościowych i nie będę Was nawracał na katolicyzm, a gdyby do tego doszło, to nic się nie bać i banować mnie :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8, "Meeeeeeeee!", Bracie Koziorożcu! :D Aha, i na Lilith uważajmy - Ona z kolei ten Strzelec! :D Powiedziałbym, niemal że bogini łowów Artemida! :mrgreen: No a futra, poroża Koziorożców w cenie ... :D;)

 

 

Jak byłem młody to dostałem jako prezent pobicie (w awanturze domowej) jakoś mi to utkwiło i teraz źle się kojarzy.

Ehhhh ...

 

"Słodkiego, miłego życia!

Bez chłodu, głodu i bicia!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie z tematu Daty urodzinowe Forumowiczów ;) naniosłem daty na swój kalendarz :D

Najbliższe urodziny forumowe wypadają w kwietniu - shadow_no, *Monika* i cyklopka, także proszę spodziewać w tym dniu życzeń na forum, o ile nie wydarzy się jakaś większa katastrofa, bo mogę przecież zginąć w wypadku, zamachu albo wezmą mnie na tortury w mosadzie.

 

Facebookiem rzygam i nie składam tam życzeń :D

 

Kalendarz niewiadomego pochodzenia z Jezusem na okładce, ale to Wam chyba nie przeszkadza? :mrgreen:

distorted_level68 nie będziesz zachwycony, że się znalazłeś na takim kalendarzu, co? :mrgreen:

 

W przypadku gdyby komuś przeszkadzała wersja kalendarza chrześcijańskiego, naniosę jego datę na (nieaktualny już) kalendarz majów. Poniżej wersje kalendarzy jakimi dysponuję 8)

[attachment=1]j.jpg[/attachment]

[attachment=0]m.jpg[/attachment]

 

Kalendarz majów częściowo poniszczony i mocno nieaktualny, ale kto by sie tym przejmował, przecież czas nie istnieje :D:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×