Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! Pozdrawiam na wstępie wszystkich z nerwicą lękową! Mam na imię Marek, mam 35 lat i jestem z Krakowa. Od 2 lat walczę...chyba ze sobą najbardziej. Do tego mi doszły objawy depresji - czyli pełen pakiet. Chętnie z kimś pogadam kto ma podobne doświadczenia lub nawet się spotkam.

mój email: ekom@wp.pl lub skype: djamro21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś może mi polecić dobrego terapeutę Krakowie ? Wolę na NFZ lub prywatni3 ale w rozsądnej cenie do 100 zł

Na Lenartowicza na grupowej mają spoko terapeutów ale trzeba czekać parę miesięcy na terapie i spiąć dupe żeby wytrzymać tam trzy miesiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na grupowej na provita i jestem rozczarowany. Wogole już nie wierzę że jaką kolwiek terapia pomaga. Dlatego szukam kogoś profesjonalnego. Kogoś kto nie będzie mi narzucal czegoś co nie jest prawdą i trzymał tylko dla kasy . Na pro vicie . Ten cały odział działa na zasadzie kasy. Ludziom wogole nie pomagają. Wręcz patologia przypadek mojej znajomej z grupg która miała zdarzenie losowe i przekroczyła 4 obecności. Panie psycholoszki wywalił ja z odzialu . Koleżanka poszła do lekarza psychiatry głównego odpowiedzialnego za przyjmowanie. Ten ja przyja spowroten w odpowiedzi na to panie psycholog nałożyły kare dla koleżanki że nie może chodzić do pchologa może jedynie uczestniczyć w zajęciach typu oglądanie filmów i czytanki . Dlatego dla mnie szok. Nie chce więcej takiej grupy bo tam liczy się tylko kasa... za kada osobę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W provicie nie byłem to nie wiem,na lenartowicza nie ma takiego rygoru choć można wylecieć też za nieobecności,ale w sumie rozumiem to bo notoryczne nieprzychodzenie rozbija terapie.Nawięcej dobrego słyszałem o grupowej na kopernika ale to podobno dla cieższych przypadków,nie próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Kraków pozdrawia :) Niestety nasze byłe stołeczne miasto ma mało do zaoferowania w ramach NFZ - gdzie się dobrze nerwicowcem zajmą. Lenartowicza jest nerwicom dedykowane, zatem tam należy się udać w pierwszej kolejności. Zresztą tam na wywiadzie wstępnym klasyfikują objawy i mogą polecić inną placówkę - na przykład zaburzenia odżywiania - te ciężkie i ODC kierowane są na Kopernika - ale podkreślam, że to zależy. Ja odbyłam 12 tygodniowy maraton na Lenartowicza 7 lat temu - całkowicie zielona - i było ciężko - ale pomogło. Teraz jestem w kwalifikacji po raz drugi, bo trzeba dokończyć, to co zaczęłam wtedy. Słyszałam, że w Krk są spotkania otwarte dla wszystkich - Grupa wparcia Jesteśmy - ktoś może z was tam był? Do terapii mam jeszcze kilka miesięcy a pogadałabym z kimś, kto mnie nie zna ale może zrozumie. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam grupowicze, pytanie z innej beczki. Czy ktoś z Was, przebywających w Krakowie, przyjmuje Asentrę i jest w stanie podzielić się/ odsprzedać opakowanie/listek? Miesiąc temu rozpocząłem leczenie i wczoraj, jak to zwykle bywa, obudziłem się z ręką w nocniku. Lek się skończył, a mój lekarz może mnie przyjąć dopiero za tydzień. Próbowałem jakoś dostać ten lek, ale pozostała mi tylko ta grupa...

 

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ KRAKÓW :pirate::pirate:;)

 

Organizuje planszówki dla krakowskich nerwicowców :) Mam już 4 chętnie osoby z którymi dość regularnie się spotykam z tego forum,chętnie jeszcze kogoś doprosimy.Termin do ustalenia,gdy osoby chętne się zadeklarują zrobie konwersacje grupową i ustalimy coś co pasowało by wszystkim ;)

 

Gry będą proste,nie trzeba wcześniej znać zasad,wszystko wyjaśnie na miejscu :)

 

Zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×