Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Aniu ja wprawdzie nie będę tam chodzić na terapię.Tak mi powiedziała pani psycholog z którą rozmawiałam.Jednak myślę nie masz czym się martwić bo ja po samej kwalifikacji stwierdziłam że pracują tam dobrzy specjaliści.Pomimo że były to rozmowy kwalifikujące na terapię(zarówno z lekarzem jak i z psychologiem)to wiele sobie uświadomiłam.

Ja nie jestem z Krakowa ale myślałam żeby tam na Lenartowicza chodzić na terapię.I to nie tak że mój problem jest błahy ale chodzi raczej o to że potrzebuję indywidualnej i grupowej i ta grupowa mogłaby być dla mnie za krótka i mogłabym sobie nie poradzić-raz ze względu na inny profil leczenia a dwa ze względu na zbyt krótki okres jeżeli o mnie chodzi.Jedno jest pewne trzeba chcieć się leczyć i mieć właściwą motywację.Wtedy terapia przynosi efekty.

Powodzenia na terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam ten temat i dochodzę do wniosku ,że nasze miasto jest najbardziej nie zorganizowane wszyscy się spotykają tylko nie Kraków hahha ciekawe ile tych spotkań się powiodło co jest tutaj zapowiedziane sam wiem o jednym na którym bylem a reszta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trzeba się zorganizować jakoś. może w przyszły piatek? ustalcie jakiś fajne miejsce, jakaś kawiarnie, żeby mozna było spokojnie usiąść i porozmawiać, powymieniać się doświadczeniami, pożalić albo może własnie na chwilę zapomnieć o naszych depresjach i nerwicach i pogadać o czyms calkiem normalnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja - może ma za małe kwalifikacje i mało doświadczenia, ta Twoja psycholożka :-)

Zmień ośrodek, wybierz się do jakiegoś superwizora - lepsze doświadczenie.

 

Teraz co do spotkania, to na razie jestem zainfekowany grypowo.

Myślę, że następny weekend będzie dobry dla mnie, choć jest to

poważne wyzwanie, bo ja sam nie chodzę po ulicach, ale z asystentką mogę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra co do rozpoznania się . mnie prosto jeśli zobaczycie jakiegoś wariata który pije wodę z fontanny l, liże witryny sklepowe podejść śmiało nie jestem groźny dla otoczenia a poważnie będę miał fante w ręku i jasno szarą kurtkę ;)

 

dobra czyli Plac koło empiku 18.00 +- 10 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo przepraszam, ale zwiedzanie kopalni trwało 4 h. wiec wyszłam o 18 spod ziemi. niestety ridzie chyba źle zapisalam Twój numer telefonu ponieważ napisałam smsa ale nie dostałam potwierdzenia, próbowałam dzwonić ale że poza zasięgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×