Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis Carlos :D

 

Mi tez 19 pasuje. A wolicie spacer czy knajpe?

Ustalmy jakies miejsce konkretne bo trzeba wszystkich na pw poinformowac, mam nadzieje ze nie bedzie za pozno bo juz po 13......

 

[Dodane po edycji:]

 

Ej, bo juz 14 a jak na 17 sie namyslimy co do miejsca i godziny i dopiero wtedy rozeslemy pw to wątpie aby wszyscy zainteresowani zdazyli je przeczytac i przyjechac (bo niektorzy sa spoza Szczecina).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy knajpę i alkohol! W rozsądnych ilościach rzecz jasna:) Jest zdecydowanie za zimno na spacery po mieście. Miejsce spotkania, plac główny. Posiedzimy z godzinkę, może dwie i rozjedziemy się do domów, jak to już wcześniej zostało ustalone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dzis to nie wypali. Jedyni poinformowani to nasz trojka :shock: A wątpie ze jak teraz rozzesle pw to ktokolwiek zdazy to odczytac i przyjechac!

Umowmy sie jakos niewiem moze na jutro? Ale juz teraz ustalmy konkretne miejsce i godzine, to juz teraz odrazu rozeslemy pw tak zeby kazdy przeczytal. Bo bylo nas na liscie chyba z 15 osob a teraz tyko 3 :/

To tak byc nie moze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo właśnie nie wiem kiedy lepiej... Mi też to obojętnie, ale czy reszcie? Tego się nie dowiemy, bo piszemy tylko w 3 osoby.:P

Ja mam problem z podejmowaniem decyzji :P Wybierajcie... :D

Nie no w sumie to ja nie wiem. W trakcie tygodnia ludzie pracują i mogą być zmęczeni. Weekend wydaje mi się być o wiele bardziej odpowiedni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, Carlos! Tak, jak napisałeś. W ciągu tygodnia ludzie pracują i są może nie tyle zmęczeni co, jak ja na ten przykład, mają takiego doła, że kompletnie nie w głowie im spotkania z innymi. Właściwie w moim przypadku nastrój zaczyna siadać już w niedzielę, więc jeśli już, musimy brać pod uwagę piątkowe bądź sobotnie wieczory. Swoją drogą, oprócz naszej trójki poinformowałem jeszcze jedną osobę, co się jednak stało z resztą???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciśnie mi się na usta „a nie mówiłem” jednak teraz widzę, że dobrze znam życie i moje jazdy wcale nie są takimi jazdami tylko szarą rzeczywistością :(

Jakby nie patrzeć, na razie wychodzi na twoje:) Nie jest to jednak wcale regułą. Popatrz chociażby na ludzi z innych miast, którzy jakoś potrafią zebrać się do kupy. Nie widzę powodu, dla którego podobne spotkanie tutaj w Szczecinie miałoby nie dojść do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze wyjdzie. Teraz poprostu za pozno sie obudzilismy :evil:

Jesli mozecie to ja nawet na jutro moge sie umowic na male spotkanie, niekoniecznie dlugie posiedzenia ale zwyczajne spotkanie, spacer czy drink, chwila rozmowy. Jesli ktos ma chec na jutro i da rade to napiszcie, wyslemy pw i dojdzie do spotkania. A potem wkleje tu zdjecia z naszego spotu zeby zachecic Tracącego sens na kolejne spotkanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to sugestia ogólna czy tylko pomysł w związku z jutrzejszym dniem? Tak jak pisałem, jeśli chodzi o ewentualne spotkanie przy takiej pogodzie jak na zewnątrz w chwili obecnej, o wiele lepszym rozwiązaniem wydaje się przysiąść gdzieś na spokojnie w jakimś lokalu. Swoją drogą, coś na rozluźnienie będzie pewnie wskazane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze kazdy niech wezmie po drinku w butelce typu Breezeer czy Sobieski i pojdziemy na spacer? :)

Alienated- a na spacerze by Ci sie nie polepszylo? Niedziela i depresja? ;) Masz dzien wolny chlopaku, taki sam jak sobota, nie pękaj, no co Ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha no właśnie! Ja mandatu akurat się nie przerażam, bo nie zliczę ile razy piłem w miejscach publicznych i ogólnie w plenerze.

Ja akurat jednak chyba obejdę się bez drinka czy piwka.:D

Alienated co Ci szkodzi. Do pracy wstać będziesz musiał bez względu na to czy wyjdziesz czy nie...

Spacer może być dla Ciebie miłym zaskoczeniem, które podniesie Cię na duchu. Sam wiem to po sobie, gdy rok temu myśli samobójcze i wszystko co najgorsze związane z depresją mnie że tak to ujmę "zabijało", a spotkania ze znajomymi były ulgą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arlos- dokladnie, ja mialam tak samo. Taki łyk swierzego powietrza moze pomoc i nastawic pozytywnie.

A i tak i tak musisz wstac w poniedzialek, czy pojdziesz z nami czy nie :P

 

A Breezeery pije czesto w miejscach publicznych i nigdy sie jeszcze o nie nie czepili :) A najlepiej poprostu zerwac etykiete i masz sok :D Ja tak robie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję, ale naprawdę wiem co mówię. Ja właśnie z problemem myśli samobójczych zmagam się praktycznie co tydzień i nie jestem wówczas zdolny do nawiązywania sensownych kontaktów z innymi. Poza tym jednym z głównych objawów mojej nerwicy jest somatyzacja, która w tym konkretnym przypadku sprawia, że znacznie lepiej czuję się w ciepłych pomieszczeniach. Jeśli chcecie się jutro spotkać nie ma sprawy. Mogę zaczekać do następnej okazji. Tyle tylko, że skoro dzisiaj nie udało się zebrać wystarczającej ilości chętnych, w niedzielę może być z tym jeszcze większy kłopot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie wypaliło wczoraj, nie było sztywnego terminu a musiałam jeszcze coś załatwić, więc zrezygnowałam ze spotkania. Przyszły tydzień mam wolny wieczorami, chyba, że w gre wchodzi weekend... Jak dla mnie mogliśmy się spotkać po pierwszej fali tego pomysłu, bo teraz temat się rozmył :roll: Madzia, napisz do mnie proszę na gg jak będzie coś ustalone, teraz mam mało czasu żeby śledzić co się dzieje na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×