Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Liber8, koleje wiatrołomy się zapowiadają w okolicach Baraniej :/ .

Niestety tak :(

Screen z google, dojeżdżałem tą drogą do szkoły, na czerwonym obszarze rosły takie same drzewa jak te co widać w oddali, łamało je jak zapałki i spadały na drogę, byliśmy wtedy uwięzieni w autobusie,

napie#$%ło drzewami z każdej strony, ratowali nas strażacy, z tego co pamiętam nikomu nic się nie stało, straty - parę przygniecionych samochodów, hektary połamanego lasu :/

I mam traumę z tego powodu, może nie jakąś wielką, ale nie lubię wiatru. Mogłem w ten dzień nie iść do szkoły :D

 

[attachment=0]istebna.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, kiedyś się śmiałem z kolegi w akademiku jak przeżywał pierwszą wizytę w domu swojej narzeczonej (obecnie żony). Zrobił małe rozeznanie i dowiedział się, że jej ojciec to zapalony kibic. A że chłopak w ogóle się na piłce nożnej nie znał, to par dni przed wyjazdem zabrał się za wkuwanie na blachę tablic wyników polskiej ligi z gazety :D .

 

Moja beka się skończyła, kiedy pare miesięcy później sam znalazłem się w takiej sytuacji. Jak się dowiedziałem że rodzice mojej lubej są oboje nauczycielami matematyki, na drugi dzień poleciałem do biblioteki po tablice matematyczne :pirate: .

 

Uciekam, zabieram się za remoncik.

Do później ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grudniu zawsze same nieszczescia, zazwyczaj caly swiat wali mi sie na głowę, wale samobója i kończy się szpitalem, kompletnie wariuję i zapadam się pod ziemię.

mam nadzieję że w tym roku będzie inaczej, więc grzecznie czekam i obserwuję jak kot w kryjówce, nie podejmując żadnych istotnych decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×