Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

To, że psychiatrzy i badacze podważają istnienie schizofrenii prostej. W takim razie nie wiem na co byłem chory, skoro tylko ta diagnoza wydaje się być trafna.

Czasem nie chce mi się wierzyć że to co przechodziłem było prawdą. Szczególnie że jestem jedną z niewielu osób które zaczęły pisać o tym co przechodziły.

A na pewno było ich więcej. Ciekawe co się z nimi stało... Nie wyleczyli się? Tak wysoki spadek IQ? Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinia hurtowo lansowana przez lewackich , lub debilowatych antyklerykałów na wszelakich portalach społecznościowych typy fejs, demoty, wiocha i tak dalej że trzeba płacic za Kolędę

Po pierwsze nie trzeba, nigdy nie spotkałem się z taką "trzebością" ( kilka dni temu nie płacilem ani grosza i nikt nawet krzywo nie spojrzał ) a po drugie czy jest jakiś obowiązek przyjmowania kolędy??? Ksiądz przychodzi z posługą do tych, którzy chcą mieć poświęconą nieruchomość. Dla tych "chcących" ma to znaczenie. Kiedy ktoś chce uzyskać na przykład posługę prostytutki to nie dość, że sam musi ruszyć do niej dupsko, to jeszcze za jej "posługę" musi zapłacić i nikt jakoś nie robi z tego afery. Tak samo szczekają gdy "muszą" zapłacić za inne kapłańskie posługi, typu udzielenie sakramentu małżeństwa, chrztu, czy komunii. Nikt im nie każe. Ale relatywizm moralny zmusza do tego - co ludzie powiedzą, gdy nie będzie pijackiej biby z powodu komunii dziecka, nie będzie setki fotek dżesiki w sukience komunijnej za 3 tysiaki na "fejsie", nie będzie ślubu kościelnego i całej społecznościowej megahisterii z tym związanej, czy tez nie będzie pogrzebu z księdzem i tak dalej...

Nie ma ścislych "taryf" , a nawet gdyby były, to nikt nikomu nie każe z usług "klechów" korzystac.... Przeciez lewacy są niewierzacy, czyż nie?

Ale jak wielokrotnie pisalem - istotą lewactwa jest relatywizm swiatopoglądowy, oraz moralny i dlatego to zaraza.

Mechanikowi też za naprawę nie mowi się "Daewoo zapłać" w przypadku gdy lanos się zepsuje tylko buli sie kasę. Jak sie nie podoba napraw sobie sam w dziupli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezczelny psychiatra... mówię mu, jak jest, a ten przepisał kolejny neuroleptyk do przetestowania na mózguniu
Hehe, ja raz byłem u psychiatry i też mnie zirytował trochę...oni chyba po prostu tak mają, nie ma co tego osobiście traktować :)

 

Generalnie wymądrzał się i był protekcjonalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×