Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, wszystko ładnie - talent pisarski jest, tylko korektor Ci potrzebny. Pogorzelisko pisze się przez "rz"

 

Faktycznie! Pszepraszam! :pirate:

 

Swoją drogą, po roku nieużywania naszej rodzimej mowy w formie pisemnej to cud że jeszcze pamiętam że piszemy od lewej do prawej...

 

zupa z rzodkiewek, to ja tylko powybieram te żółte a resztę możesz rozdysponować wśród innych zainteresowanych. Deal? 8)

 

Właśnie dopijam kawę i szykuję się do wypadu do stolicy.

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, "asem w rękawie" Jokera (w rozgrywce z Batmanem) w "Mrocznym Rycerzu" był Harvey Dent - Nihila asem oblivionka, hahahaha :D;)
Nic mi o tym nie wiadomo. Lunatykowałam i we śnie podpisałam cyrografy?

 

Ḍryāgan, :twisted: (zgrywa się - chyba nie myślicie, że w swej niecnej rozgrywce "Pierwszego Pluszaczka [taaaaa, taki z niej "pluszaczek" ... :P] Foruma" ... ? ;) )
Pluszaczek został zesłany do kamieniołomu i zagłodzony, teraz jestem czymś innym :bezradny:

 

żebyś się nie zdziwił. oblivionka to moja duchowa siostra, więc uważaj sobie i jej nie wykorzystuj, bo się zemszczę okrutnie
Kiedy czytam takie wypowiedzi, mam wrażenie, że plusz mógłby się odrodzić z popiołów :D Już wiem, dlaczego zawsze chciałam mieć starszego brata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kurde, jestem niewyspany, wczoraj tak wiało, że odcięli prąd, internety, a drogi nadal nieprzejezdne http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,39337,zatarasowane-drogi,-brak-pradu.html

Lokalne zniszczenia infrastruktury to nic takiego, ale wyobraźcie sobie coś takiego miesiąc temu - na zawodach Pucharu Świata w skokach w Wiśle, afera na pół Europy, skoczkowie uwięzieni w autobusach nie dotarliby na skocznię, nie mówiąc już o skakaniu :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, w Ciechanowie piździ. Jak w kieleckim :bezradny: .

 

Carica Milica, Ja sama robię za swoją fryzjerkę Nie dalam dotknąć swoich kłaczkow od jakichś 2 lat. Może też sprobujesz?

 

Ja też od lat korzystam z usług jednej fryzjerki:

 

71cmQ6arIVL._SL1500_.jpg

I będę jej wierny po grób! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie planuję wakacje. 8) Chłopak już zaklepał urlop, ja muszę się dostosować ze swoim do jego. Przeglądam sobie apartamenty w Ochrydzie i chyba na cuś się już zdecydowałam. Będzie osiem dni w moim małym, prywatnym raju. :D

Nie mogłem się powstrzymać i musiałem zajrzeć jak tam jest w tym raju :D

I jest pięknie :105:

 

Dla ciekawskich, krajobraz ze street view KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×