Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Toruń]


Torunianka

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tak... Śpiochy torunskie... ;)

No to może pogadamy o snach? :mrgreen:

Mi się ostatnio śniły podwodne papugi-było im tak gorąco od upału, że zamiast w klatkach siedziały w akwariach...

Dziwny sen, ale za to pierwszy od dobrych kilku miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogłam spać na początku lipca- jak już zasnęłam, to się budziłam co chwilę zlana zimnym potem... teraz za to sypiam po 14 godzin dziennie, choć nie powiem, bym była wyspana...

 

 

A od ładnego tygodnia wogóle nie mogę spać i mam tzw. białe noce!!! Skąd to się bierze??

Nie będę Ci polecać metod w stylu: mleko na dobranoc. Za to spacer wieczorem... :mrgreen: Troszkę tlenu... I żadnej telewizji i kompa wieczorem. Bardzo utrudniają zasypianie. Wiem po sobie.

Choć są ludzie wrażliwi na przybieranie księżyca, nie śpią przed pełnią-ja nawet nie wiem jaka teraz faza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że księżyc ma duże znaczenie na sen, ale to co się teraz ze mną dzieje to jest szok!!!! Rano oczywiście padam po to by co chwilę się budzić roztrzęsiona bez powodu!!!! Poczekam jeszcze trochę i będę zmuszona udać się do lekarza w celu skończenia z tym dziadostwem, gdyż jestem mamą dwóch dziewczynek i muszę jakoś funkcjonować a nie odbijać się od ściany do ściany!!!! urocze wręcz!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie... Musisz coś z tym zrobić dla córek...

Niby taka trywialna sprawa, a kilka dni bez snu i człowiek pada na twarz... :(

 

ja się chwilowo poddałam, żyję prawem grawitacji. czysto po kopernikańsku... mam nadzieję, że mi minie i będę w stanie wyjść z domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sen polecam tzw sportowe ZMA :)

 

uderzeniowa dawka magnezu, cynku, wit. b6 i wit. co raz ewentualnie potasu :) zasypiasz jak po strzale młotkiem w potylice :)

 

kupujesz gotowe ZMA oparte na chelatach i dawki dobierasz tak ,zeby jednorazowo przed snem wziac ok. 450 mg magnezu i minimum 100 mg potasu ... spadnie ci cisnienie :) i zasniesz :) tylko musisz meic zdrowe nerki :)

 

 

co do mnie to mam zabawne objawy ostatnio :) znów mam zakrzepice :) ale na razie problem nie jest bardzo nasilony :) lekarz mi mówi, ze jak nie zaczne sie leczyc to dostanę sepsy (przez kilka szczepów bakteryjnych krazacych we krwi) ale w sumie jak sie walnie 600 mg ketonalu albo diclofenacu dziennie to nawet bardzo nie boli :)

 

ktos pisal o dziwnych nocnych potach :) mam tak samo ale wiem skad sie to bierze :) hormony + rozlegly stan zapalny w calym organizmie ... mnie dodatkowo gnebi siaknie nocne :( trzeba wstawac nawet i 3-4 razy ... no i te zimne nogi - klade sie do lózka wieczorem sa zimne, wstaje tez sa zimne jak je utna to bede mial swiety spokój :)

 

no i mam spory skrzep na zastawce na zyle odpiszczelowej

 

a tak ogólnie to Torun coraz bardziej mnie nudzi :) chetnie bym go wysadzil gdybym mial dostep do czerwonego przycisku towarzysza Putina :)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:13 pm ]

aha :)

 

Cretino lubi pieszczoty ale mu raz ze szwankuja hormony i do pieszczot sie obecnie nie nadaje : )a dwa jest seksoholik i potrafi zachowywac sie jak niewyzyty pies wiec pieszczoty bez emocjonalnej wiezi mu nie sluza :) dlatego tez ich unika od lat :)

 

 

choc ostatnio miewa dziwne sny :) powinien zaczac nad nimi panowac bo w koncu którys zrealizuje i bedzie klops :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj...

 

pieszczoty bez emocjonalnej wiezi mu nie sluza

Dobrze, że zdaje sobie z tego sprawę-gdyby brnął jakieś dziwne sytuacje dla seksu, raczej by mu na zdrowie nie wyszło.

 

 

Rany-mogę zapytać- jesteś lekomanem? Bo ja leków unikam jak ognia... Nawet do apiryny nie mam zaufania.

 

 

a tak ogólnie to Torun coraz bardziej mnie nudzi :) chetnie bym go wysadzil gdybym mial dostep do czerwonego przycisku towarzysza Putina :)

Nie rób tego- to jedno z ładniejszych i bardziej ludzkich miast w Polsce... Ja je uwielbiam...

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:42 am ]

Czy ja ludzi przerażam?

Uciekliście?

:cry:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:14 pm ]

Toruń padł... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tu tak malo swirow dlatego ze rozglosnia rydzynka nadaje i zakloca urzadzenia HAARP rosyjskie i nawet wysokie pole magnetyczne niosace panskie slowo nie zakloca bioenergetyzmu torunian. Ale rozmowa iwonki z cretino bardzo mi sie podobala nie ma na innych miastach takich:D:D:D:D:D gites

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×