Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

Atencyjność Monstera jak złośliwie inteligentna złośliwość hooain /cenzura na prośbę Usera/ - aksjomat :D;) Dogmat można by rzec - i wyznawać, jak na akolitę przystało :D

 

/cenzura na prośbę Usera/ - ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :D

 

 

Atencyjność Monstera jak złośliwie inteligentna złośliwość hooain czy borderowatość XXXXXX* - aksjomat :D;) Dogmat można by rzec - i wyznawać, jak na akolitę przystało :D

 

* - tak się powinno cenzurować :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echm...to może założycie sobie oddzielny wątek do tam tego rozkurwiania mocy itp? I przestaniecie tutaj robić spamownie?

 

Wracając do głównego tematu. Czuję się zdecydowanie lepiej. Chyba zwiększona dawka paro pomaga. Nie próbuję znaleźć tysiąca sposobów, aby się skrzywdzić.

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że jak sie odjebie to będzie wielkie halo typu "Kto? Robert? każdy tylko nie on...to nie mozliwe! Taki miły i zawsze uśmiechnięty, zaradny i wyjątkowy facet" :D:D:D

to najbardziej obciachowy i kiczowaty temat Internetu. Czytając posty związane z samobójstwem na różnych forach, normalnie umierać się odechciewa. Gadanie (postowanie) o śmierci to jakiś rodzaj masturbacji nastolatków i małoletnich mentalnie. Często z podtekstem "będzie wam smutno, jak umrę... hehe".bzdurzysz.nikt nie zauważy ze cie nie ma a juz na pewno nie te emo całe .jak się spodziewasz ze będą o tym blogi pisać że to TEN co zrobił cos na serio ...chyba niestety sie rozczarujemy a zreszta ty i tak si eo tym nie dowiesz.my ludzie powiemy najwyżej"ej słyszałeś ze ten z pierwszego piętra sie pod pociag rzucił?" "taaaak? hmmm on zawsze byl jakiś dziwny ..." i wrocimy do wymiany atutów w handlu międzyludzkim albo do jedzenia kolejnego hamburgera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepotrzebnie gloryfikowali twojego starego dlatego że go NIE MA wśród żywych bo koncertowo dysymulował?dobre sobie.owszem mądry może udawać głupka zdrowy może udawać chorego,swobodny może udawać skutego kajdankami za rękę i nogę poprzez złapanie się za nogę.opcji odwrotnej fizycznie nie ma.to tak jak by stary dziadek miał udawać nastolatka ktory urywa sie z lekcji na zwalenie konia.żeby tak dobrze dysymulować aby po śmierci otaczający ludzie rozpaczali trzeba by mieć zapasowe zdrowe ciało i umysł które się zrzuca w domu i wchodzi sie w chore w celu odpoczynki od maskarady/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, odkąd przestałem odwiedzać ten temat i tak sie wkręcać w chorobę to mi sie poprawiło. Podreperowal mnie tez pobyt w szpitalu w Katowicach Szopienicach.

 

Jeśli ktos ma jakieś uprzedzenia, obawy przed pójściem do psychiatryka to jeśli uda sie tam to gwarantuje, ze sie pozytywnie rozczaruje ;)

Po roku udało im sie ustawić mi dobrze leki.

 

Ale leki to nie wszystko, pracuje nad swoją główka, zmieniam nawyki mysleniowe i ogólnie zaatakowałem chorobę wszystkimi możliwymi sposobami, co zaowocowało tym, ze mam teraz 4 miesiąc remisji.

 

Nie można sie poddawać i trzeba wierzyć, ze jesteśmy silniejsi od choroby. Pozdrawiam i życzę zdrowia wszystkim. Nie dajcie sie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... Wyzdrowiałem! :D

 

Strzelać korkami od szampanów, polewać piwo po cyckach, puszczać głośno muzykę, kroić świaniaka.

Świętujemy!!! :D

 

Wstaję rano, patrzę przez okno a tam stoi i się na mnie patrzy. Myślę po kiego ch... się patrzysz głupia s***? No ale stoję i patrzę się dalej.

W końcu pokazuję mi czarny napis na białej kartce na którym piszę ''Zdrowie'' Patrzę i oczom nie wierzę.

Nagle wyciąga z drugiego boku drugą kartkę na której piszę '' Bierz mnie''.

To myślę idę, co się będę zastanawiał. Zabieram to zdrowie, trzymam mocno by nie upuścić, bo wiadomo zdrowie potrafi podupaść.

Ciągnę to, ciągnę do domu, patrzę w koło siebie czy przypadkiem ktoś też nie chcę, ale chętnych nie ma więc biorę i targam, jak Pażdzioch wory do piwnicy.

Nagle jestem w domu, patrzę w telefon a tam sms ''H.Urbański: Planuję dziś ZADZWONIĆ DO CIEBIE, bo możesz WYGRAĆ 100.OOOzł!.''

Myśle, tyle szczęscia w jeden dzień(!) W głowie Majorka, palmy, drinki, hiszpanki, hiszpan z hiszpanką, Buenos Aires

Odpalam internety wpisuję ''H. Urbański ratatatata'' czytam, czytam a tam wpisy: OSZUST!, DRĘCZYCIEL, ZGŁOSIĆ NA POLICJĘ''.

Ale no jak to, jaki oszust, jaki dręczyciel? A jak 20 beemek pod domem stało z smsów to już nie było oszust, dręczyciel ?!

Wszystkie spod igły, żadna bita, do dzisiaj płacze na wspomnienia jak sprzedaje. Niemiec to ze szczęścia zaczął kiwać głową i o jajach gadać.

Taka beta! Myślę, pójdę do okna zobaczyć, czy więcej zdrowie nie stoi to dla kolegów z nerwicy wezmę.

Patrzę, oczy z niedowierzania przecieram, okno otwieram, co by to nie jakieś złudzenia, patrzę a tam? Stoją jak byk i sosna równocześnie pielęgniarze z kaftanem.

Myślę, pewnie sąsiadka się znowu w Boga zamienia albo co gorsza sam do niej przyszedł. Ale nie, stoją i patrzą się w moją stronę.

Za chwilę słyszę, dzwonek dzwoni.

Pukają do dzwi, otwieram jakby nigdy nic a oni: Pan K? Pojedzie Pan z nami.

XD

 

Brzmi jak stan maniakalny, ale ja też jestem już w pełni zdrowy. Tak w pełni, by móc normalnie funkcjonować, mam bardzo drobne objawy które mogłyby uchodzić za lekkie objawy neurologiczne u normalnego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu napisałem podobną pastę i wrzuciłem jako komentarz na YT pod rapowym kawałkiem Swego czasu pasta latała po fb, twieterze i wykopach. Dzisiaj ma 2,5 tys. lajków a ja dostałem za kreatywność płytę od wykonawców.

W swoim krótkim lecz pięknym życiu zdążyłem napisać już trochę wierszy,muzyki, ksiażkę i właśnie 2 takie pasty xD

"Non omnis moriar" ? :D

 

P.S. Piąteczka, Monster ! Znaczy, atencjusze w komplecie :D;)

 

Od kilku lat , pijany w sztok oglądam w kółko wszystkie serie Dr Housea. Dlatego, że odcinki są krótkie ( trzydzieści kilka minut ) i jestem w stanie wytrwać. Urzekają mnie w tym serialu kompletnie abstrakcyjne dialogi w wykonaniu tego oszołoma.

I Trzynastka ! Trzynastka dobra dupera ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie mierzwi by wrzucić tutaj jedną modelkę (...) którą udało mi się poderwać przynajmniej na jakiś czas w manii po 2 antydepresantach.

 

Z ciekawości: co masz na myśli pisząc "poderwać"? I "poderwać na jakiś czas"? Byliście parą? Pytam jako kobieta ciekawa męskiego sposobu patrzenia na rzeczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, Oj się tam czepiasz e-sportu. Jacy ludzie takie sporty ;)

Niechaj krzykną kibice e-sportu ,,Chleba i igrzysk (łac. panem et circenses),, jak drzewiej krzyczał lud w Rzymie.

Fakt czasy ,,dziwne,, ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na stronie Eurosportu wykupiłem nawet abonament na playera, ale interesują mnie inne dyscypliny. Co do e-sportu to niestety... Kiedyś ganiało się godzinami za piłką na podwórku a teraz dzisiejsza młodzież ma inne rozrywki "Są orliki, ale nie ma komu na nich grać". Szkoda. Mam nadzieje ,że nie zrobią z tego gówna dyscyplin olimpijskich , bo to by była profanacja po całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chvi tam z e-sportem,e-sexem i innymi e-............. dziwactwami.

Wygrzebałem takie coś : :)

Nie mogę się powstrzymać -mocny mix ;)

Katuję się tym 2 dzień

[videoyoutube=7QFtgSwTveI][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×