Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Organizacja konkursów-wasze pomysły!<<<


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, elo przecież była fota Pieprza, chociaż zielone rajty Psycho były niezapomniane :lol: (czy to nie był ten konkurs? :roll: )

tak to ten! do tej pory pamietam te rajstopki :D

 

a fote pieprz usunal zanim konkurs wystartowal i w sumie trudno stwierdzic ile osob ja zdazylo zobaczyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnijcie o poprzedniej propozycji...mam nową :mrgreen: W ostatnim czasie spadło w Polsce dużo śniegu więc może zrobimy konkurs na najlepszego bałwana :lol: Co Wy na to? Tylko nie namyślajcie się do wiosny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, ludzie potrzebują namacalnego dowodu wygranej - coś czego można dotknąć. Uznaniowość to najczęściej za mało. WP na forum ma wywalone a szkoda. A pomysły? Te same się znajdą - od pieczenia chleba po najseksowniejszy kobiecy tyłek.. paleta możliwości jest nieograniczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oscary nerwicy zrobić :D Coś na wzór tego http://darkwarez.pl/forum/offtopic/5887266-oscary-dw-15-glosowanie.html Okroić trochę kategorie, negatywne powycinać, nikomu by na nerwy dobrze nie zrobiło, jak by został awanturnikiem czy spamerem roku :D

Legenda nerwicy, odkrycie roku, mistrz ironii, mistrz ciętej riposty, król postów, dusza towarzystwa, cicha woda, mod roku i kilka innych. Głosy tylko w postaci postów, ograniczyłoby to możliwości randomów z zerem postów i multików, które w ankietach szaleją i wypaczają wyniki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akolita,

nie dość ,że brak pomysłów to jeszcze większy brak chętnych .

Ostatnio w konkursie na , musiałem swoje zdjęcie swoich prawdziwych piersi wrzucić ), bo większośc oszołomów wklejało jakieś zdjęcia z internetu nie mające nic wspólnego z daną osobą .

Jako jedyny ,chcąc nie chcąc wygrałem ten Konkurs ,,, bo większość makowych panienek nawet w stanikach ( bez twarzy , rzecz jasna ) bała się ,że zostanie rozpoznana w realu i a potem ukatrupiona społecznie , politycznie , psychiatrycznie Czubajki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, ostatnim razem nawet nie musiał jakoś specjalnie trollować (leniwy się zrobił, ani TORa mu się włączać nie chciało :P) ... - wystarczyło samo zasugerowanie Wam, jakoby zaistniało to obiektywne prawdopodobieństwo strollowania przezeń konkursu :P;) Wyniki nie zmieniły się wcale - Carica Milica "Misską Foruma" ... :P;)

 

P.S. W najbliższym czasie nie zamierza rozwalać żadnych konkursów - "słowo przeTrolla", że nie zamierza ... :pirate:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, :great:

 

 

Też mam parę pomysłów, nie przejdą, ale spróbuję :pirate:

(po 3 głosy, jawne, bez żadnych lipnych kont, tak jak na miss i mistera, po trzy miejsca na podium, albo jednego zwycięzcę - do ustalenia), głosowania w pieciu kategoriach

- najlepszego moderatora roku

- usera z najwyższą kulturą wypowiedzi

- z najciekawszymi postami

- alchemik roku

- najlepszy debiutant roku 2017

 

w zasadzie nie trzeba by nic robić, tylko rozpisać w tematach o co chodzi i wszyscy sami by głosowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×