Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KATOWICE]


Rekomendowane odpowiedzi

:lol: moim zdaniem lepiej nie korzystac z "HIPNOTYZERA" bo rownie dobrze mozna o nim powiedziec "SZAMAN" proponuje dobrego psychoterapeute ja jestem juz w pewnym sensie wyleczony wlasnie hipnoza przez dobrego psychologa-psychoterapeute moge dac namiary jak ktos chce to prosze na gg lub e-mail

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to teraz uzgodnijmy jedno

PSYCHOTERAPEUTA - kilka (dziesiąt) wizyt za każdą płacimy nie małą kasę....

HIPNOTERAPEUTA - góra 3 wizyty i jesteś bez problemu .... przyczyna problemu i problem wyparty z podświadomości i i ukierunkowanie podczas seansu na jakiś znak , dzwięk, symbol tak by w razie jakiś problemów w przyszłości móc cię samemu wprowadzic w trans i pozbyć problemu

zdecydowanie jestem za hipnozą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłam ale jeszcze nie skorzystałam jeszcze. narazie zbieram kasę.... jest to trener NLP który zajmuje się hipnozą... przyjedzie do mnie bez problemu ... sesja kosztuje 800 zł a kiedy zapytałam go ile trwa sesja stwierdził że skończymy jak będę zadowolona z efektów... więc nie ma się co zastanawiać tylko go ściągać do mnie... wierzę w niego i w to że wkońcu uda mi się opuścić tą moją "bezpieczną strefę" jak to teraz nazywam...

pozdrawiam

zapraszam na stronę www.nlppolska.pl/forum można tam poczytać jak zmienić siebie i poznać ciekawych ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nemezis ja na twoim miejscu bym nie ryzykowal

w polsce hipnoze bezpieczna robia psychoterapeuci ,a jezeli twoj ci niepomaga zglos sie do mnie na gg dam ci naprawde dobrego do ktorego pojdziesz kilka razy i za 1 wizyte duzo nie zaplacisz i bez ryzyka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jakbyś przeczytał mój post pierwszy to byś wiedział że ja potrzebuję kogos kto przyjedzie do mnie bo ja nie wychodzę z domu od 3 lat i to jest mój problem ...

Po za tym ja wiem co robię ... gadałam z milionem ludzi na ten temat i żadko trafia się taki przeciwnik hipnozy jak ty ... no cóż ale każdy ma swoje wizje leczenie... moją akurat jest hipnoza i przy tym będę obstawała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast do hipnotyzera lepiej samemu poćwiczyć trening autogenny albo relaksację wg Jacobsona . Mam takie ćwiczenia na DVD , kupiłam je w Logosie za 40 zł + koszty przesyłki. To są dwie płyty. Na jednej jest dokladne omówienie ćwiczeń i pokaz jak wykonywać, a na drugiej ćwiczenia.

Jak chcesz, to mogę ci podać adres do strony

www.logos.pomorze.pl/oferty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest ze śląska i potrzebuje pomocy polecam ośrodki Feniksa www.nzozfeniks.pl - wprawdzie dopiero zaczynam terapie ale naprawde jest miło i profesjonalnie , wogóle fajnie. Na stronie jest pełne info o ich usługach - można iść od ręki płatnie , albo tak jak ja czekać na termin i bezpłatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blagam Was o pomoc, chodzi mi o namiary na dobrego, skutecznego psychiatre z okolic Sosnowca. Moja matka ma kolejny, bardzo ciezki nawrot choroby, stare leki nie dzialaja, a do lekarza w kolejce czeka sie pol roku. Jezeli znacie lub slyszeliscie o kims, dajcie znac. Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze kojarze to Twoja kolezanka nie pracuje w samym ośrodku tylko w zespole szkół przy ośrodku. jezeli sie nie myle i o nią chodzi to faktycznie sympatyczna osóbka :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×