Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie jakiegoś lekarza co przyjmuje na wyjebce, przyjmuje <5 min, cieszy się jak mu podsuwacie co ma przepisać, przepisuje co najmniej na miesiąc i nie bierze więcej niż 100.
Witek Laskowski jest dosyć podatny na sugestię pacjentów, ale wizyta trwa planowo 40 min. Jak będziesz mało gadał to możesz w 10 min się zmieścić. Niestety ostatnio brał 120 zeta, teraz nie wiem, bo nie chodzę do niego. Jak będziesz chciał to nawet na 3 miechy dostaniesz receptę, bo na więcej nie może lekarz wypisać.

 

To może polecicie jakiegoś lekarza z jakimś fajnym podejściem do człowieka?

Ostatnio byłem o dr Renaty Gaury, po jednej wizycie ciężko daleko idące wnioski wysuwać, ale wdawała się w miarę sympatyczna. Przyjmuję państwowo w Baby Vita na Podwalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, Byłem (w sumie "jestem" - w dalszym ciągu ;)). Międlar (Rybak też dawał radę ;)) nakurwiał przez mikrofon niczym pod natchnieniem Ducha Św. :D A zatem raz jeszcze: "Wielka Polska Niepodległa!", "Cześć i Chwała Bohaterom!", "Bóg, Honor i Ojczyzna!", "Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę!", "A na drzewach, zamiast liści, będą wisieć komuniści!" :P - nawet paproch z odpalonej racy (bo Nihil jak "Szara Piechota" - "Nie nosi lampasów, lecz szary jego strój. Nie nosi ni srebra ni złota. Lecz w pierwszym szeregu podąża na bój ..." :D - "Rotę" też odśpiewał ;)) wpadł mu do oka - chociaż nie on ją trzymał :P Wiecie, Nihil ma to szczęście - gdyby dajmy na to spadł wtedy meteor, na 100% w Nihila ... :D:P No ale wytrzymał do oficjalnego zakończenia obchodów, po czym udał się energicznym krokiem do toalety "Pizzy Hut" przepłukać wodą ... :P Wrocław - siedlisko Dutkiewiczów, "europejsów" wszelakich - szczególny obszar antypolskich działań "fundacji" rozmaitych banksterów, żydowskich grandziarzy (vide Soros) :P Acz "co nam obca przemoc wzięła ..." ;) Kontrrewolucja, cywilizacja łacińska w kontrofensywie! ;)

 

P.S. Jayda Fransen - gość specjalny, z "Britain Firts" dobra dupera, też mocne przemówienie miała ;)WolfMan - jej byś na swoje Rolexy, Lexusy nie wyrwał, hehe (Wolf, zgrywam się, ofc ;)) - musiałbyś (niedawno gadaliśmy ;)) tym "christian knightem" ... :P:D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, musialam sie mega szybko przeprowadzic z poznania do wroclawia, mam recepte na xanax, ktore moge wykupic od 25go grudnia, mam zaswiadczenie, ze sie lecze etc, czy moze ktos wie, czy jak sie udam do jakieos szpitala, to zostanie mi przepisane te kilka tabletek (biore 1mg dziennie) czy raczej nie ma co liczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donny88, ja chętnie się spotkam, niestety prywatnych wiadomości nie mogę wysłać, otrzymuję informację zwrotną "taki użytkownik nie istnieje". Horyzont Zdarzeń, ja gram w szachy, z okolic Wrocławia. Zapraszam na wspólne kawy herbaty i tą pajdę ze smalcem. Do środy jestem w miarę wolny, później urlop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×