Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, O to to... Czasami nie umiem się wypowiedzieć, trzeba mnie tłumaczyć. Dziękuję. :smile:

Mam nadzieję, że się z Monsterem nie kłócę, jeno wymieniamy się punktem widzenia... :smile:

 

Monster6, No jak np. zazdraszczam Paramparam stypendium we Francji, to się ogromnie cieszę, że ma taką możliwość, czuję takie ciepło w środku, nie umiem Ci tego wytłumaczyć... :bezradny: A efektem tego zazdroszczenia było to, że znalazłam sobie taką fajną Francuzkę na YT i słucham wywiadów, które przeprowadza. I sobie trochę we Francji jestem. :smile:

Mogę mówić tylko o sobie, więc nie wiem, jak bym zazdrościła nóg, bo je mam. :bezradny:

 

HoyaBella, Też o tym czytałam, że kojarzy maluch głosy słyszane z brzucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, A wiesz, dałeś mi do myślenia.

To może nie być kwestia nazewnictwa, jakiejś odmienności spojrzenia, płci, itp, to może być mój problem, który mam od dzieciństwa - powiedzmy fachowo - zakłócenie zdolności komunikowania i nazywania uczuć. Mogę nie umieć poprawnie nazwać, rozdzielić, tego co czuję. I w tym momencie może być tak, że ja widzę zielone, wszyscy czerwone i nic na to nie poradzimy. ;)

Na całe szczęście nie ma to specjalnie znaczenia, a co sobie pomieliliśmy ozorem to nasze. :D

 

Misty - jesteś gdzieś tam, bo zwykle o późnej porze się uaktywniałaś. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wiele osób się tu dziwi jak tak napiszę, bo myślą, że są niewidoczne, myślą "a kto to ten niecały", ale ja Was znam bardziej niż Wy mnie :) Wiem przykładowo, że misty, to nie jest pierwszy nick, a to tylko wierzchołek góry lodowej co ja tutaj o Was wiem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecały, tak, to prawda :D Jestem pewna, że nie żartujesz, ale jestem też ciekawa :mhm: Podejrzewam, że będę miała problem ze skojarzeniem, rozpoznaniem Ciebie. W realu nie zapominam twarzy, imion, nazwisk, ale zauważyłam, że wirtualne nicki umykają mej pamięci. Nie mam dostępu do starego konta, bo to być może pomogłoby mi :mhm: No nic, będę czekała na rozwiązanie zagadki :D Mam jedno podejrzenie/Ł/ :yeah:

 

Nie mogę spać, to kolejna noc z trudnościami... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum,

Bo się przyzwyczaiłeś do nocnych pór po prostu, jakbyś chodził do roboty 8-16 i zapierniczał, to byś spał jak suseł w nocy.

 

tosia_j,

A ja wcale tego nie wiedziałem :smile:

 

Uważajcie na Reghuma bo hakuje kompy, bezwzględnie i bez opamiętania :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6,

 

Ponoć sikasz na siedząco.

 

Bez komentarza:D

 

Ḍryāgan,

 

Witam wszystkich.

niecały, co Ty tu za rewelki rzucasz... pewnie też tu już byłeś kiedyś, mając inną tozsamość, tylko się tajniaczysz. Aczkolwiek istnieje chyba wymóg podawania starego nicku po zmianie. Jak na razie zresztą żadnych tajemnic tu nie odkryłeś. To, że misty miała inny nick kiedyś to chyba powszechnie znany fakt dla stałych bywalców

 

Żaden taki wymóg nie istnieje. Wręcz przeciwnie, jeśli ktoś zmienia nick, to wstrętnym nietaktem byłoby publiczne podawanie nazwy poprzedniego przez jakąś gadułę :nono:

 

WolfMan,

 

niecały, Kreujesz się na jakiegoś ,,szamana,, tegoż forum ?

 

Na przyjaciela, chcę by pewne osoby nie czuły się tu niewidoczne, żeby wiedziały, że jest tu ktoś kto o nich myśli i obserwuje :angel:

 

Carica Milica,

 

Cześć, uważam, że potrzebujesz odpoczynku, brak snu i to wszystko na raz powoduje, że Twój mózg nie przetwarza już tak dobrze zewnętrznych bodźców, które go przeciążają

 

Lunaa,

 

Cześć, śmiało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim.

 

@up

Mieliśmy forumowy chat/shoutbox przez krótki czas na próbę, ale na forum 50k+ userów (nawet jeśli większość jest nieaktywna) to się nie sprawdza, nie ma możliwości kontrolowania tego. Mieliśmy też dawno temu kanał irc, ale atmosfera się tam popsuła przez boty i naloty z zewnątrz.

 

Hai,był jeszcze taki czas,że był i shoutbox i irc,ale to z 10 lat temu chyba było XD

Lord Cappuccino, Lord jaki nick miałeś na ircu,jeżeli można wiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×