Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto mieć na imię Karp ?

Po co karp... To takie mało mainstreamowe. Skoro żyjemy w XXI wieku, to jednak powinniśmy dać imię nowoczesne, nadążające z aktualnymi trendami technologicznymi.

Więc polecam... "Magikarp"!

250px-129Magikarp.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada napisał(a):

Jak ochłoniesz, to napisz jak Ty się czujesz, jakie wrażenia

nadal jestem przerażony, bo ona taka maleńka. Rany ja chyba nigdy wcześniej nie widziałem noworodka. Na filmach są zwykle jakieś większe! Nadal się boję jak sobie poradzę z tym brzemieniem odpowiedzialności, jeszcze do mnie nie do końca dociera to wszystko. Ale cieszę się, że już po... najgorsze było czekanie. A dzisiaj to już w ogóle... mało tam nie padłem

 

Ḍryāgan,

kiedy urodził mi się Syn , poczułem wręcz namacalnie jak całe Niebo spada mi na głowę .Szok , uczucia większe niż można byłoby wsadzić pod czaszkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

U mnie od wczoraj po prostu czarno, tak ciemno, że trzeba światło palić. :roll:

Jako że dziś samiuśka jestem, to zrobiłam rundkę po mieście. M.in. za tablicą korkową, udało mi się kupić taką płócienną, pineski ładnie wchodzą ( nabyłam fikuśne z główką kuleczkową), a cena świetna. Będę sobie przez weekend robiła wycinanki i układała w swoistą mapę myśli. :105:

 

Herbatka dziś ze świeżo nabytą pigwą. :great:

 

A z relacji psycho-fizycznej - bardzo źle spałam, rano była masakra, ale się pozbierałam i robię swoje.

O moim kosmicznym stanie niech świadczy historyjka - koleżanka przejeżdżając zauważyła na wystawie takiego lepszego lumpka sweter. Jako że dziś jest niewyjściowa, poprosiła mnie, bym go jej obejrzała i sprawdziła cenę, jeśli będę przechodzić obok. Zajrzałam do tego sklepu, nawet jej zdjęcie ozdobnego tyłu sweterka zrobiłam, wszystkiego się dowiedziałam. Gdzieś po pół godzinie dalszego tuptania zdałam sobie sprawę, że sprawdzoną cenę... już zapomniałam. :hide: Ech...

 

Zdrówka chorutkim, humorku Wszystkim i miłego weekendu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

wiejskifilozof, I co ja mam zrobić z tą informacją? :roll:

 

Jeszcze nasz Nieboszczyk znów uaktywni się z linkami i będzie istota naszych czasów - zasyp słowami, które nie niosą istotnych treści i nie budują relacji...

 

Jak Wam mija niedziela?

U mnie nadal czarno. Pies o godz. 9-tej nadal spał, bo przecież noc...

Idealny dzień na snucie się z kawką i zajmowanie się sobą. Teraz muszę tylko zdecydować, czy sobie pojęczeć, czy może jednak zająć się czymś konstruktywnym. :P

 

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Coś ostatnio spać nie mogę, w czwartek spałem 4h, dziś 6h, a wczoraj 12h... a parastezji, objawów niemalże żadnych. Nie wiem o co chodzi. Bywa i tak.

 

Nie wiem czy niedziela będzie mijać dobrze, ale sobota była fajna, był u mnie kumpel i pisaliśmy i rozmawialiśmy znów o IT. W końcu "wyszedłem do ludzi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wyjaśniam.Skąd moje teksty.

Na spamowej,nie mam nerwicy i depresji.Nie mam myśli samobójczych.Oprócz braku seksu,infantylizmu.I ciut,małej schizofrenii.Nic mi nie dolega.

Przeszłość,gdzie byłem ofiarą psychicznej i fizycznej przemocy.Dawno się,skończyła.Nie bywam w zakładach psychiatrycznych i z tego się nie śmieję.

Czasem,sam nie wiem co robię na Forum wśród ludzi.Z tyloma problemami.

Czasem bywam przygnębiony,ale to nie sprawa przeżyć.Tylko ciśnienia.

Może,powinienem. Wymyślać,jakieś psychiczne problemy ?

Ale no tak już jest.Że wolę napisać o spawaniu niż,o chorobie dwubiegunowej.Bo jej nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, Spamowa nie jest jest towarzystwem wzajemnej adoracji, każdy pisze jak chce, umie, każdy odnosi się do tego co chce. Relacje, poglądy, pogoda, nastrój, small talki itp.

Nie znają lingwiści języka sentinel.
tylko ja się pytam, co wnosi ten post? Nawet w ramach "czatu"?

Linków Nieboszczyka mogę nie otwierać, dlatego nie przeszkadzają mi, a nie mogę wybiórczo ignorować Wiejskiego. ;) Gdy pisze o sobie, swoich poglądach, nie rusza mnie to, jak już kiedyś pisałam. Ale gdy moim zdaniem ( i jak wynika, nie tylko moim) zaśmieca, to po prostu grzecznie się pytam, czemu to robi.

 

Jest jeszcze jeden aspekt - wydaje mi się, że Spamowa powstała jako swoista grupa wsparcia i miejsce pogaduch dla nerwicowców. Więc Monster mówienie jak MA BYĆ na Spamowej, raczej jest nieeleganckie. Następuje może transformacja tego miejsca, z braku innego off-topa, ale proszę o zachowanie szacunku dla jej genezy. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w tą burą i ponurą niedzielę.

Jak tam nastroje?

Ja właśnie zasiadłam z kawką i chyba poczytam książkę, bo co tu robić :bezradny: Wieczorem ogarnę tylko jakieś żarełko na jutro do pracy.

W ogóle muszę zrobić porządek z szafie ze swetrzyskami i w papierach ze studiów :hide: jak w szafie z ciuchami mogę, tak porządkowanie papierzysk to zdecydowanie nie jest rzecz, którą lubię, ale trzeba, wszak studia, żem skończyła już dawno :roll:

 

kosmostrada, mnie zastanawia czy ktokolwiek na Spamowej otwiera i czyta te linki, które wstawia Nieboszczyk :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, To Comatoma trzeba by było spytać... Może Mirunia też wie. Ty tego nie pamiętasz?

Jak ja przyszłam, to oprócz Spamowej w rozkwicie były Wrony, no i czat. Był wybór... :bezradny:

 

acherontia-styx, :papa: Dokładnie mam to samo - szafa si, papierzyska już niekoniecznie. :smile:

No dziś pogoda zdecydowanie na hektolitry kawy. :smile:

A Ty jak Kochana, troszkę równowagi złapałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×