Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

A co lepiej? wrócić do paro czy esci spróbować 1szy raz?

 

jeden ch*j, niektorzy wola paro, niektorzy esci, bo ma najmniej uboków.

 

Najmniej uboków po esci? To chyba znowu tylko teoria :roll: Ja teraz jestem 7 dzień na esci i wcale nie jest najlepiej. Może samopoczucie się poprawia powoli, ale do tej pory nie funkcjonuje "normalnie" :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jaka jest według Was najskuteczniejsza dawka Paro? Bo brałem kiedyś ale tylko 20 mg ale nic nie dawało i odstawilem i nie wiem czy to nie był błąd... A brałem prawie rok...

 

60mg i dopiero taka dawka mi zaczela pomagac wiec zle zrobiles

Nie rozumiem czemu po takic dawkach malych ludzie rzucaja lek i skacza na inny , tyko w mozgu sie miesza potem

Psychiatra mi zawsze mowi ze najpierw dany lek nalezy spróbowac w każdej dawce aż do maksymalne.

Dla paroksetyny to 60mg, inaczej nie dowiesz się czy lek pomoże Ci czy nie.

 

to zależy na jakie schorzenie , bo na depresje może pomóc już 20mg i jak brałem po raz 1wszy ssri i to było paro , to już taka dawka mi pomogła i to mega mocno,euforycznie , z kolei na fobie potrzebować można większych dawek , a na natręctwa też większych , zależy na co i jak organizm reaguje .

 

inna sprawa że ja biorę 30mg i też nie za bardzo pomaga mi , ale nie mogę zwiększyć bo mam problemy z oddawaniem moczu i zaparcia . a też chciałbym wypróbować ale 40mg to już max , bo ja na depresje chce i fobie i różne takie .

 

i zależy kto jaki ma mózg , ile wpieprzał leki psychotropowe itp .

 

tizziano powinieneś wypróbować wtedy 40mg i jak nie pomogło to odstawić . ja biorę już paro 2 miechy ale jeszcze nie czuje działania i czuję się w miare normalnie . mam wszystkie emocje,rozkminy , nie jestem przesadnie senny , ani nie mam wyjebane . a chyba chciałbym trochę poczuć to paroksetynowe uczucie . nie mam już też zaburzonych funkcji poznwawczych . czuję się prawie jak bym nie brał leku , czyli antydepresyjnie też nie najlepiej . ale nie mogę zwiększyć bo mam problemy z oddawaniem moczu i sraniem ;] jak to się unormuje wejdę na 40mg . jak nei zadziała odstawię w pizdu . pozdrawiam :)

 

dodam jeszcze że libido w normie (wysokie jak zwykle) , pała stoi normalnie wszystko ok . może dlatego że biore dostinex i prolatyne trzymam w ryzach , troche dopaminy mam . to dobre rozwiązanie dodać sobie dostinex do paro .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ozesek :)

 

Napisz jak długo odstawiałaś paroksetynę i jakie miałaś skutki uboczne ?

 

Bo u mnie to MASAKRA.... w głowie jakoś tak czuję dziwnie .... przypomina to stan grypowy .... tak jak gdybym miał gorączkę.... jakieś takie impulsy ..... zawroty głowy .... brałem 40mg .....potem schodziłem na 20 mg..... potem na 10 mg.... a teraz 10 mg co drugi dzień..... Odstawienie PAROKSETYNY jest dużo gorsze od benzo (!!!)..... przynajmniej dla mnie ....

 

A Ty jakie miałaś objawy po odstawieniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze że libido w normie (wysokie jak zwykle) , pała stoi normalnie wszystko ok . może dlatego że biore dostinex i prolatyne trzymam w ryzach , troche dopaminy mam . to dobre rozwiązanie dodać sobie dostinex do paro .

Powiedz mi czy dostajesz jakąś odplatnosc na ten dostinex czy placisz całosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze że libido w normie (wysokie jak zwykle) , pała stoi normalnie wszystko ok . może dlatego że biore dostinex i prolatyne trzymam w ryzach , troche dopaminy mam . to dobre rozwiązanie dodać sobie dostinex do paro .

Powiedz mi czy dostajesz jakąś odplatnosc na ten dostinex czy placisz całosc?

 

 

bez odpłatności , kupuje 2 tabletki za jakieś 70 zł i starczy mi to na miesiąc bo dawkuje 0,25mg na tydzien , czyli pół tabsa , ale nie biore go ciągle tylko zjem te 2 tabsy i potem przerwa , a za jakiś miesiąc znowu .

kiedyś mi 2 tabsy zbiły prolaktyne ze sporo zawyżonej do prawie zerowej , wiec takei dawkowanie mi styka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja dziś byłem u swojego Magika :)

 

Nadowiadywałem się ciekawych rzeczy. A mianowicie odkrył u mnie CHAD bez CHAD :) Kuu...wa powiedział, że skoro u mnie jest tak że miesiąc mam ok a tydzień dwa do dupy i potem znów miesiąc półtora mam ok to jest to jakis rodzaj CHAD tylko bez manii i hipomani :)

 

Co zalecił? Ano zwiększyć wpierw Paro do 40 mg ( teraz jestem na 35 mg od kilku dni raptem) i zonbaczyć czy w tydzień dwa będzie lepiej. Gość mi powiedział jeną taką rzecz. A mianowicie, że dlatego psychiatrzy nie chcą żebyśmy schodzili z leku, że potem po jego ponownym wdrażaniu jest zazwyczaj potrzebna wieksza dawka żeby ten sam lek zaskoczył

 

Jesli to nie pomoże Chce mi dodać Tritico- kiedyś je brałem solo - nic nie działało - powiedziałem mu o tym to powiedział że samo nie miało prawa zadziałac ale w połączniu z ssri ma dać radę

Jeśli to nie zadziała do PAro chce mi dodać jakis stabilizator nastroju> Co to jest za H...uj nie wiem . Nigdy tego nie brałem i chyba nie chcę :)

 

Albo jak to nie pomoże zmienić Paro na Wenle

 

No to plany ambitne a ja dziś taki senny że padam na pysk

 

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez odpłatności , kupuje 2 tabletki za jakieś 70 zł i starczy mi to na miesiąc bo dawkuje 0,25mg na tydzien , czyli pół tabsa , ale nie biore go ciągle tylko zjem te 2 tabsy i potem przerwa , a za jakiś miesiąc znowu .

kiedyś mi 2 tabsy zbiły prolaktyne ze sporo zawyżonej do prawie zerowej , wiec takei dawkowanie mi styka .

 

Oooo to wcale nie tak drogo , mi anafranil tak wbil prolke ze nawet 2 tygodnie po odstawieniu siega 2x ponad gorną normę. Bralem bromo ale zjazdy po tym spore.

Co do samopoczucia to jak zwykle do 15 wegetacja i patrzenie w sufit. Teraz jest w miare dobrze ,zaraz ide cos oglądnąć w Tv i pewnie bede do 2-3 siedzial. Czy u was tez wystepuje lęk przed zasnięciem? Boje sie zasypiac bo wiem co rano będzie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez odpłatności , kupuje 2 tabletki za jakieś 70 zł i starczy mi to na miesiąc bo dawkuje 0,25mg na tydzien , czyli pół tabsa , ale nie biore go ciągle tylko zjem te 2 tabsy i potem przerwa , a za jakiś miesiąc znowu .

kiedyś mi 2 tabsy zbiły prolaktyne ze sporo zawyżonej do prawie zerowej , wiec takei dawkowanie mi styka .

 

Oooo to wcale nie tak drogo , mi anafranil tak wbil prolke ze nawet 2 tygodnie po odstawieniu siega 2x ponad gorną normę. Bralem bromo ale zjazdy po tym spore.

Co do samopoczucia to jak zwykle do 15 wegetacja i patrzenie w sufit. Teraz jest w miare dobrze ,zaraz ide cos oglądnąć w Tv i pewnie bede do 2-3 siedzial. Czy u was tez wystepuje lęk przed zasnięciem? Boje sie zasypiac bo wiem co rano będzie.....

 

 

witam , u mnie lęk przed zaśniecięm nie występuje , ale powtarza się codzienny dzień świstaka i nawet nei chcę mi się kłaść spać , bo wiem że rano i tak będzie chujnia czyli : oglądanie tv,granie w gry , siedzenie przed kompem , telewizorem co i tak mnie bardzo już nudzi a z kolei co innego nie chcę mi się robić . codziennie nic nie robię , więc zawsze jak się kładę spać to nie wiem po co , jka wstanę i będzie to samo .

do tego 2h jak wstaę za nim się ogarnę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , u mnie lęk przed zaśniecięm nie występuje , ale powtarza się codzienny dzień świstaka i nawet nei chcę mi się kłaść spać , bo wiem że rano i tak będzie chujnia czyli : oglądanie tv,granie w gry , siedzenie przed kompem , telewizorem co i tak mnie bardzo już nudzi a z kolei co innego nie chcę mi się robić . codziennie nic nie robię , więc zawsze jak się kładę spać to nie wiem po co , jka wstanę i będzie to samo .

do tego 2h jak wstaę za nim się ogarnę .

Po co iść do pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radziłbym ci grabarz żebyś nie udzielał się na forum o schorzeniach o których nie masz pojęcia , tyle o de mnie .

Nie no, moją depresję to sobie wymyśliłem, to co ja tam wiem...

... a etanol, benzodiazepiny (i pewnie narkotyki wciskali tobie na siłę do buzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jaka jest według Was najskuteczniejsza dawka Paro? Bo brałem kiedyś ale tylko 20 mg ale nic nie dawało i odstawilem i nie wiem czy to nie był błąd... A brałem prawie rok...

 

60mg i dopiero taka dawka mi zaczela pomagac wiec zle zrobiles

Nie rozumiem czemu po takic dawkach malych ludzie rzucaja lek i skacza na inny , tyko w mozgu sie miesza potem

Psychiatra mi zawsze mowi ze najpierw dany lek nalezy spróbowac w każdej dawce aż do maksymalne.

Dla paroksetyny to 60mg, inaczej nie dowiesz się czy lek pomoże Ci czy nie.

 

to zależy na jakie schorzenie , bo na depresje może pomóc już 20mg i jak brałem po raz 1wszy ssri i to było paro , to już taka dawka mi pomogła i to mega mocno,euforycznie , z kolei na fobie potrzebować można większych dawek , a na natręctwa też większych , zależy na co i jak organizm reaguje .

 

inna sprawa że ja biorę 30mg i też nie za bardzo pomaga mi , ale nie mogę zwiększyć bo mam problemy z oddawaniem moczu i zaparcia . a też chciałbym wypróbować ale 40mg to już max , bo ja na depresje chce i fobie i różne takie .

 

i zależy kto jaki ma mózg , ile wpieprzał leki psychotropowe itp .

 

tizziano powinieneś wypróbować wtedy 40mg i jak nie pomogło to odstawić . ja biorę już paro 2 miechy ale jeszcze nie czuje działania i czuję się w miare normalnie . mam wszystkie emocje,rozkminy , nie jestem przesadnie senny , ani nie mam wyjebane . a chyba chciałbym trochę poczuć to paroksetynowe uczucie . nie mam już też zaburzonych funkcji poznwawczych . czuję się prawie jak bym nie brał leku , czyli antydepresyjnie też nie najlepiej . ale nie mogę zwiększyć bo mam problemy z oddawaniem moczu i sraniem ;] jak to się unormuje wejdę na 40mg . jak nei zadziała odstawię w pizdu . pozdrawiam :)

 

dodam jeszcze że libido w normie (wysokie jak zwykle) , pała stoi normalnie wszystko ok . może dlatego że biore dostinex i prolatyne trzymam w ryzach , troche dopaminy mam . to dobre rozwiązanie dodać sobie dostinex do paro .

 

A rozwiń proszę teorię dlaczego na depresję działa już 20 mg a na GAD np musi dawka być większa? do czego to zależy? bo mnie się wydaje że depresja to głębsze zabiurzenie, czy się mylę...???

 

Co do uboków benzowiec, to na każdym leku mam ich minimum. albo w ogóle...ale też minimum poprawy więc nie ma się z czego cieszyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozwiń proszę teorię dlaczego na depresję działa już 20 mg a na GAD np musi dawka być większa? do czego to zależy? bo mnie się wydaje że depresja to głębsze zabiurzenie, czy się mylę...???

https://podyplomie.pl/publish/system/articles/pdfarticles/000/010/310/original/46-53.pdf?1472721235

Wykazano korzyści wynikające ze stosowania paroksetyny w zakresie dawek 20-50 mg, przy braku różnic między dawkami 20 mg, a 40 mg. W innym badaniu nie wykazano jednak skuteczności dawki 20 mg. Zgodnie z jedną z możliwych interpretacji dawka 20 mg miałaby być minimalną dawką skuteczną w GAD, podobnie jak w przypadku SAD, a efekt leczenia miałby wzrastać wraz z jej zwiększaniem.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozwiń proszę teorię dlaczego na depresję działa już 20 mg a na GAD np musi dawka być większa?

 

Paroksetyna

 

Usual Adult Dose for Depression

Immediate-release tablets and suspension:

Initial dose: 20 mg orally once a day

Maintenance dose: 20 to 50 mg orally once a day

Maximum dose: 50 mg orally once a day

 

Usual Adult Dose for Generalized Anxiety Disorder

Immediate-release tablets and suspension:

Initial dose: 20 mg orally once a day

Maintenance dose: 20 to 50 mg orally once a day

Maximum dose: 50 mg orally once a day

 

Usual Adult Dose for Obsessive Compulsive Disorder

Immediate-release tablets and suspension:

Initial dose: 20 mg orally once a day

Maintenance dose: 20 to 60 mg orally once a day

Maximum dose: 60 mg orally once a day

Duration: Efficacy has been demonstrated for up to 6 months; being a chronic condition, continuation of treatment beyond this time may be considered in responding patients

 

Takie są zalecenia FDA. W Polsce niewiele się to różni. Co ciekawe jedynie przy NN/OCD znalazłem wzmiankę:

 

"Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (nerwica natręctw - przyp.):

Zwykle stosuje się 40 mg na dobę, dawka początkowa powinna wynosić 20 mg na dobę. W razie konieczności lekarz może zadecydować o zwiększeniu dawki do maksymalnie 60 mg na dobę."

 

Maksymalna dawka dobowa jest zatem dla OCD o 10mg wyższa niż dla pozostałych wskazań. Nie dziwi to biorąc pod uwagę, że w OCD zazwyczaj stosuje się wyższe/ bliższe maksymalnym dawki SSRI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radziłbym ci grabarz żebyś nie udzielał się na forum o schorzeniach o których nie masz pojęcia , tyle o de mnie .

Nie no, moją depresję to sobie wymyśliłem, to co ja tam wiem...

... a etanol, benzodiazepiny (i pewnie narkotyki wciskali tobie na siłę do buzi...

 

nie obrażaj mnie dobra. z tego co wymieniłeś mam styczność tylko z benzo . narkotyków nie biorę a nie piję wcalę . spiździaj do swojej apteki , bo prowokujesz celebryto internetowy .

 

pisze sobie kulturalnie z ludzmi i wogole , grzecznie wszystko , to wyskoczy zawszę grabarz z prowokacją do mnie i do innych użytkowników też . byle obrazić , ja wiem że Bóg cie nie kocha i że nie kochasz bliźnich i lubisz im życzyć źle i ubliżać , ale tu na forum się pomaga a nie wyzywa od narkomanów , nie znając osoby . myślę że powinieneś odpocząć od forum .

 

twoja arogancja i samozachwyt swoją osobą jest tak wielka , a jesteś taki malutki tyci grabarzyk aptekarz . w twarz mi to powiedz a nie przez neta . Gdańszczaninie .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozwiń proszę teorię dlaczego na depresję działa już 20 mg a na GAD np musi dawka być większa?

 

Paroksetyna

 

Usual Adult Dose for Depression

Immediate-release tablets and suspension:

Initial dose: 20 mg orally once a day

Maintenance dose: 20 to 50 mg orally once a day

Maximum dose: 50 mg orally once a day

 

Usual Adult Dose for Generalized Anxiety Disorder

Immediate-release tablets and suspension:

Initial dose: 20 mg orally once a day

Maintenance dose: 20 to 50 mg orally once a day

Maximum dose: 50 mg orally once a day

 

Usual Adult Dose for Obsessive Compulsive Disorder

Immediate-release tablets and suspension:

Initial dose: 20 mg orally once a day

Maintenance dose: 20 to 60 mg orally once a day

Maximum dose: 60 mg orally once a day

Duration: Efficacy has been demonstrated for up to 6 months; being a chronic condition, continuation of treatment beyond this time may be considered in responding patients

 

Takie są zalecenia FDA. W Polsce niewiele się to różni. Co ciekawe jedynie przy NN/OCD znalazłem wzmiankę:

 

"Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (nerwica natręctw - przyp.):

Zwykle stosuje się 40 mg na dobę, dawka początkowa powinna wynosić 20 mg na dobę. W razie konieczności lekarz może zadecydować o zwiększeniu dawki do maksymalnie 60 mg na dobę."

 

Maksymalna dawka dobowa jest zatem dla OCD o 10mg wyższa niż dla pozostałych wskazań. Nie dziwi to biorąc pod uwagę, że w OCD zazwyczaj stosuje się wyższe/ bliższe maksymalnym dawki SSRI.

 

A w GAD jak z ssri wygląda? bo ja już jestem tak zniechęcony do ssri że sam nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w GAD jak z ssri wygląda? bo ja już jestem tak zniechęcony do ssri że sam nie wiem...

 

Poczytaj opracowanie do którego link wkleił Grabarz666, konkretnie akapit o SSRI i GAD. Ale generalnie dawki zalecane przez FDA czy EMA w GAD nie różnią się od innych wskazań.

 

----------

Edit:

Panowie, na miłość boską... Macie na forum taką funkcję jak Przyjaciele i Osoby ingorowane, dodajecie nick i macie święty spokój.

ucp.php?i=168

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Totaal_Error :)

 

Mam prawie dokładnie to samo...!!.. rano tragiczne samopoczucie i nerwica.... więc aby to przetrwać - dużo ćwiczę, wychodzę po zakupy ( pieszo do odległego marketu ) .... kopię ogród.... robię wszystko aby być w ruchu .... siedzenie w miejscu do południa wywala mnie w kosmos..... po południu jest troszkę lepiej ( ale nie zawsze ) ..... dobrze jest dopiero tak o.k. 22.... 23.... więc siedzę do 2...3....w nocy aby wykorzystać ten fajny czas.....

 

 

Często grywam w szachy on line na kurniku .....może ktoś miał by ochotę pograć ze mną ?....... .... tam nie trzeba się nawet rejestrować.... można pograć w trybie jako gość i jednocześnie pogadać na czacie szachowym ..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Totaal_Error :)

 

Mam prawie dokładnie to samo...!!.. rano tragiczne samopoczucie i nerwica.... więc aby to przetrwać - dużo ćwiczę, wychodzę po zakupy ( pieszo do odległego marketu ) .... kopię ogród.... robię wszystko aby być w ruchu .... siedzenie w miejscu do południa wywala mnie w kosmos..... po południu jest troszkę lepiej ( ale nie zawsze ) ..... dobrze jest dopiero tak o.k. 22.... 23.... więc siedzę do 2...3....w nocy aby wykorzystać ten fajny czas.....

 

 

Często grywam w szachy on line na kurniku .....może ktoś miał by ochotę pograć ze mną ?....... .... tam nie trzeba się nawet rejestrować.... można pograć w trybie jako gość i jednocześnie pogadać na czacie szachowym ..... :)

 

Też najlepiej czuję się w nocy....a najgorzej kolo 13-15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Panowie, na miłość boską... Macie na forum taką funkcję jak Przyjaciele i Osoby ingorowane, dodajecie nick i macie święty spokój.

ucp.php?i=168

 

przepraszam lord kapucyn , po prostu nie będę już odpowiadał na aroganckie i obraźliwe zaczepki grabarza . on jest duchem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , u mnie lęk przed zaśniecięm nie występuje , ale powtarza się codzienny dzień świstaka i nawet nei chcę mi się kłaść spać , bo wiem że rano i tak będzie chujnia czyli : oglądanie tv,granie w gry , siedzenie przed kompem , telewizorem co i tak mnie bardzo już nudzi a z kolei co innego nie chcę mi się robić . codziennie nic nie robię , więc zawsze jak się kładę spać to nie wiem po co , jka wstanę i będzie to samo .

do tego 2h jak wstaę za nim się ogarnę .

 

a w co grasz ?:)

 

-- 12 paź 2017, 23:43 --

 

No i ja dziś byłem u swojego Magika :)

 

Nadowiadywałem się ciekawych rzeczy. A mianowicie odkrył u mnie CHAD bez CHAD :) Kuu...wa powiedział, że skoro u mnie jest tak że miesiąc mam ok a tydzień dwa do dupy i potem znów miesiąc półtora mam ok to jest to jakis rodzaj CHAD tylko bez manii i hipomani :)

 

Co zalecił? Ano zwiększyć wpierw Paro do 40 mg ( teraz jestem na 35 mg od kilku dni raptem) i zonbaczyć czy w tydzień dwa będzie lepiej. Gość mi powiedział jeną taką rzecz. A mianowicie, że dlatego psychiatrzy nie chcą żebyśmy schodzili z leku, że potem po jego ponownym wdrażaniu jest zazwyczaj potrzebna wieksza dawka żeby ten sam lek zaskoczył

 

Jesli to nie pomoże Chce mi dodać Tritico- kiedyś je brałem solo - nic nie działało - powiedziałem mu o tym to powiedział że samo nie miało prawa zadziałac ale w połączniu z ssri ma dać radę

Jeśli to nie zadziała do PAro chce mi dodać jakis stabilizator nastroju> Co to jest za H...uj nie wiem . Nigdy tego nie brałem i chyba nie chcę :)

 

Albo jak to nie pomoże zmienić Paro na Wenle

 

No to plany ambitne a ja dziś taki senny że padam na pysk

 

Amen

 

 

kurde to może ja też to mam? jeden dzień czuje sie pełny energii , po kawie mam hipomanie nawet

a drugiego to wypije i dwie kawy i nic zamuła ospałość tylko sie wywalić na łózko i spać , otępienie

 

sobota np cały dzien spanie , a niedziela z rana juz mnie nosi

 

czy to CHAD?

może tak być zmiana z dnia na dzień?

 

qbazag wal 40mg i zaufaj lekarzowi :) ja jestem ciekaw co mój powie już niedługo go zobacze i mu wygarnę, za te jego " nie będzie uboków bo pana mózg po 15 latach brania paroksetyny nic nie odczuje " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielce Szanowny Panie Lord Cappuccino :)

 

.... A co ma do tego wszystkiego ,, miłość boska " ..... ??! .....zalecam Stwórcę zostawić w spokoju..... :)

 

 

 

Hej Grabarz.... :) ....... czemu masz taki okropny nik ? .... ..... już od samego tego słowa robi mi się ,,depresyjnie " ..... he...he.... :) ..... ale .... owszem.... czytam Twoje wpisy ..... :) .... są niebanalne .... :) ....

 

........pozdrawiam :) ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , u mnie lęk przed zaśniecięm nie występuje , ale powtarza się codzienny dzień świstaka i nawet nei chcę mi się kłaść spać , bo wiem że rano i tak będzie chujnia czyli : oglądanie tv,granie w gry , siedzenie przed kompem , telewizorem co i tak mnie bardzo już nudzi a z kolei co innego nie chcę mi się robić . codziennie nic nie robię , więc zawsze jak się kładę spać to nie wiem po co , jka wstanę i będzie to samo .

do tego 2h jak wstaę za nim się ogarnę .

 

a w co grasz ?:)

 

-- 12 paź 2017, 23:43 --

 

No i ja dziś byłem u swojego Magika :)

 

Nadowiadywałem się ciekawych rzeczy. A mianowicie odkrył u mnie CHAD bez CHAD :) Kuu...wa powiedział, że skoro u mnie jest tak że miesiąc mam ok a tydzień dwa do dupy i potem znów miesiąc półtora mam ok to jest to jakis rodzaj CHAD tylko bez manii i hipomani :)

 

Co zalecił? Ano zwiększyć wpierw Paro do 40 mg ( teraz jestem na 35 mg od kilku dni raptem) i zonbaczyć czy w tydzień dwa będzie lepiej. Gość mi powiedział jeną taką rzecz. A mianowicie, że dlatego psychiatrzy nie chcą żebyśmy schodzili z leku, że potem po jego ponownym wdrażaniu jest zazwyczaj potrzebna wieksza dawka żeby ten sam lek zaskoczył

 

Jesli to nie pomoże Chce mi dodać Tritico- kiedyś je brałem solo - nic nie działało - powiedziałem mu o tym to powiedział że samo nie miało prawa zadziałac ale w połączniu z ssri ma dać radę

Jeśli to nie zadziała do PAro chce mi dodać jakis stabilizator nastroju> Co to jest za H...uj nie wiem . Nigdy tego nie brałem i chyba nie chcę :)

 

Albo jak to nie pomoże zmienić Paro na Wenle

 

No to plany ambitne a ja dziś taki senny że padam na pysk

 

Amen

 

 

kurde to może ja też to mam? jeden dzień czuje sie pełny energii , po kawie mam hipomanie nawet

a drugiego to wypije i dwie kawy i nic zamuła ospałość tylko sie wywalić na łózko i spać , otępienie

 

sobota np cały dzien spanie , a niedziela z rana juz mnie nosi

 

czy to CHAD?

może tak być zmiana z dnia na dzień?

 

qbazag wal 40mg i zaufaj lekarzowi :) ja jestem ciekaw co mój powie już niedługo go zobacze i mu wygarnę, za te jego " nie będzie uboków bo pana mózg po 15 latach brania paroksetyny nic nie odczuje " :D

 

CHAD może nawet przebiegać z kilkuminutową fazą...więc kto wie... ja raczej mam okresami że czuje się normalnie (nie hipo czy mania) a potem jest nerwicowe bagno, ale u mnie CHAD raczej odpada...nie te objawy...ale skoro Ty masz tak ze jednego dnia mega dół a drugiego mógbys przenosić góry to kto wie...wtedy dołącz normotryki czy jak to tam..na mnie np one nie działają...

 

ps. miałes mi napisac na co cierpisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×