Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Bliksa- problem mam tylko z plecami, bolą mnie od lipca, tam na dole :/ I martwi mnie to.

 

Wova-ale masz dobrze, prawie jak ja, bo ja tak leze juz chyba dwa lata :D tylko czasem do szkoly w weekend ide no i akurat nie pracuje bo planuje mojego kebaba do miasta rzeniesc i wtedy sie narobie . A propo przydaloby sie do roboty isc zeby kase na to odlozyc... ech.. boje sie :/ nienawidze robic u kogos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalena bmw ja tez nie przepadam pracoac u kogos ale zmobilizowaly mnie zarobki i moja corcia :smile: postanowila ze na studia przyjedzie do brukseli :D cieszè siè bo nareszcie bèdziemy razem.to co robiè to nic ambitnego:sprzàtam chatki Belgom brudasom;ale kasa fajna no legalnie.poza tym jak sobie poganiam ze szczotà to czasem brakuje mi czasu na kolezankè nerwicè.uwielbiam kebaby :D a to dopiero bèdziesz otwierac knajpè czy jak?

 

[Dodane po edycji:]

 

juz doczytalam.bèdziesz przenosic :D to na pewno duze koszty siè z tym wiàzà? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boszzzz jestem wycieńczona jak koń po westernie, od tabelek i cyferek w excelu i powerpoincie już mi się podnosi, łeb mi pęka, zasypiam na siedząco, nie pamiętam, kiedy byłam ostatni raz tak zmęczona. Jeszcze chwila, może dwie i zwijam się z biura, a nad ranem..... wsiadamy w auto i sruuu do Pragi..... Coś nam się od tego życia należy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D moj dzisiajszy dzień? hmm taki sobie..ta nerwica nie daje mi spokoju, ciągle myśle żeby tylko nic mi się nie stało, żebym tylko nie zemdlała bo co będzie dalej? Czasem jest ok :D , ale częściej mam tego wszystkiego dość...Lekarz przepisał mi pramolan ale taki słaby chyba ten lek, wiec dał lexapro - a ja wgłebiłam sie w lekturę skutków ubocznych i już mam jazdę ze będe to wszystko miała....ech i codziennie patrzę na te tabsy z lękiem he he takie zamkniete koło. POzdrawiam wszystkich :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loo matko, wracam ze spaceru z przyjaciółką. Jak tam ciepło! Pięknie... szkoda że zima tuż tuż :( Cudnie spacerować w parku, tylko jak ktoś jest zbzikowany to wyobraża sobie różne świrnięte rzeczy. Także krocząc wśród drzew momentami wiało grozą hehe. Ale wróciłam cała i (nie)zdrowa.. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ridliic, do lexapro zbieram sie już od kilku miesięcy...mam wykupiony lek teraz tylko grzecznie czeka az sie za niego zabiorę ha ha pozdrawiam

 

[Dodane po edycji:]

 

Loo matko, wracam ze spaceru z przyjaciółką. Jak tam ciepło! Pięknie... szkoda że zima tuż tuż :( Cudnie spacerować w parku, tylko jak ktoś jest zbzikowany to wyobraża sobie różne świrnięte rzeczy. Także krocząc wśród drzew momentami wiało grozą hehe. Ale wróciłam cała i (nie)zdrowa.. :lol:

Tak jesień piękna u mnie też tylko spacer z nerwicą nie jest łatwy az chciało by sie rzec że wolałabym inną koleżankę :)pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- nie, nie duze :) Tylko 500zł na badanie wody w sanepidzie, chcę na pierwszy miesiąc dzierzawy uzbierac jakies 2tysiące no i na 'materiały' na rozruch (mięso itd) jakiś tysiąc. Do ogarnięcia ;) Sprzęt mam już, bo prowadzilam kebaba w lato nad morzem, i chce go teraz do Szczeca przeniesc :)

Korba- Praga jest cudna, zazdroszcze Ci!!! Ja jeszcze polecam Kopenhagę przed Bozym Narodzeniem, no cud malina :)

Mon- mysle że to od tego :/ Powinnas wybrac sie do rodzinnego, moze jakies przeswietlenie płuc. Moze jakies zapelanie Ci sie zrobilo i bolec zaczyna.

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. Jutro mam PIERWSZY dzien w szkole :shock: Mozecie mnie jakos pocieszyc? Bo umieram ze strachu ze stamtad uciekne po 10minutach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobry :D Mój dzisiejszy dzień zaczął sie dziwnie spokojnie choć w środku małe napięcie jest chyba nieodwracalne...wróciłam do pramolanu na razie 1 rano i 1 wieczorem spróbuję przez miesiąc a potem przerwa i zobaczę...Torebka jak u starszej pani he he wypełniona lekami bo jakby co trzeba mieć...no i butelka wody niegazowanej zawsze(polecam pomaga...miego dnia wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eva z tà wodà to prawda :smile: zawsze pomaga.moj dzien zapowiada siè ciekawie:po poludniu jadè na zkupy jakies,pogoda pièkna :D korzystam z dnia wolnego;wlasnie wstalam i siorbiè kawè pychotka :D tylko okres mi dokucza jak cholera.milego dnia ludziska :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Wovacuum gratuluje dobrego humoru, takie dni ,jak ty masz dzisiaj uwielbiam i tylko takich nam życzę...Mam pytanie czy zakupy robisz w tych wielkich supermarketach?, bo ja nienawidze brrr jest mi tam zawsze duszno i ten brak świeżego powietrza mnie przerasta.Osobiście zakupy robię w małych sklepikach, zawsze szybko.

Ech kupić jakiś ciuszek na poprawę humoru..hmmm przydałoby się ;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu gdzie mieszkam w Belgii do supermarketow jest daleko nie chce nam siè w tych korkach stac :smile: w malych sklepach robimy zakupy.mowisz jakis ciuszek?czemu nie :D corka przyjezdza w poniedzialek muszè kupic duzo niezdrowego jedzenia ha ha :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- zazdroszcze super humoru i zycze milego wieczoru, zeby byl taki jak dzien:)

 

Ja wlasnie umieram z nerwow. Na 16 mam pierwsze zajecia w szkole, ale oczywiscie nie ide (nerwica), teraz pije mocnego drinka bo musze jakos isc na 17 do szkoly, no musze. Do 21. Horror. I lekow nie mam, nic, tylko bez recepty :((( Boje sie ze uciekne stamtad, ze dostane ataku, ze nie dam rady :cry: Boze, trzymajcie za mnie kciuki, prosze Was!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie

strasznie zle sie czuje, siedze sama w domu, kazdy chrobot czy zgrzyt i juz panika, próbowalam głosno sluchac muzy ale to jeszcze gorsze bo wydaje mi sie ze ktos łazi po domu. głowa mi pęka, pojawia sie w gardle ta chamska gula, o której istnieniu juz zapomnialam :( a przez tydzien bylo tak fajnie, nie wytrzymam tego :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rwa boli przewlekle? Bo mnie boli tak od lipca. Najczesciej wieczorami, w dzien czasem wogole/prawie wogole nie boli. Rownolegle z dwoch stron, tak jakoby ok 3cm od kregoslupa i 10cm nad posladkami. Boje sie a tu jeszcze musze czekac do lekarza:( I rwa chyba promieniuje do nog albo boli przy naglych ruchach, a mnie boli niezaleznie czy leze, czy siedze czy chodze. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×